jaroWM

Nie był dłużnikiem a komornik i tak zabrał mu ciągnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaroWM    44

dziś na Polsacie w Wydarzeniach była historia rolnika spod Mławy, któremu komornik wywiózł na lawecie ciągnik.

 

problem był taki, że mieszkał on pod nr. 42, a dłużnik 42A...

 

Białorus został sprzedany za połowę wartości zanim sąd zabronił tego.

 

nóż w kieszeni się otwiera, jak z człowieka można w człona zrobić. teraz niech buja się biedak po sądach latami i dochodzi swego...

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Cyrk na kółkach. Ciekawe jak to sie potoczy bo w PL nic mnie nie zaskoczy... obstawiam że będą chcieli farmerowi oddać 40tys i niech sie buja, bo to polska właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A jak komornik zabierał to czego właściciel się nie stawiał?jak nie miał z tym nic wspólnego to co jego obchodzą jakieś czyjeś długi?Nie oglądałem tego reportażu tylko w domu słyszałem ze takie coś pokazywali...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transporter    164

No w takim już żyjemy kraju,sądy można kupic,wyroki to albo kpina,albo mocno zawyżone.Pamietaj Polska to takie miejsce w którym jak zabijesz dostaniesz 8 lat,a jak podrobisz  kasę,czy  okradniesz państwo to 20 lat...Tu tylko po chłopsku obić ryja komornikowi. Były juz na forum podobne tematy,w których ktoś opowiadał o przypadku,gdzie komornik wybił szybę i zabrali   kombajn na kołach z podwórka,który tak naprawdę nie był dłużnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

to na TVN turbo leci teraz cyrk o komornika... szukają numerów na maszynach żeby sprawdzić czy dobrze trafili a tu.... reportaż można zobaczyć na Ipla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Komornik nie może zabrać ostatniego/jedynego ciągnika, krowy, materiału siewnego itp. Jak ktoś nie ma jaj mu się postawić to nawet pieluchy dzieciaka wylicytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian912    86

na przykładzie jak by do mnie tak komornik przyekchal i chciał zabrać ciągnik chociaż chociaż miał przyjechać do sąsiad zabrać dzwonił bym na policje zgłaszając kradzież!! to jest nie dopuszczalne co się w tym kraju dzieje! rozbój w biały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

to na TVN turbo leci teraz cyrk o komornika... szukają numerów na maszynach żeby sprawdzić czy dobrze trafili a tu.... reportaż można zobaczyć na Ipla

 

Co wpisać na ipla żeby znaleść ten materiał?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

http://www.ipla.tv/2015-01-05-nadgorliwy-komornik/vod-6127867#/page_container to wg tego Policja tam była... to albo ten komornik miał jakieś lewe papiery albo te osły nawet dowodu osobistego czy rejestracyjnego nie potrafią porównać... masakra

 

Tam pod tym artykułem są komentarze ludzi czy aby jeden drugiemu tego traktora nie sprzedał przed przyjściem komornika... Choć wydaje mi sie, że to nie takie proste sprzedać sprzęt na który jest zastaw?

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad004    7

ja miałem podobną sytuacje zabrali mi siewnik który stał na podwórku u znajomego gościu miał jakiś dług

jak dojechałem na miejsce i mówię kurwisynowi że siewnik jest mój pokazuje papiery a on że gówno to go obchodzi nawet papieru nie dał że zabiera

pojechałem za nimi i dzwonie na policje że mnie okradli i wiem gdzie są bo za nimi jadę

na szczęście go zatrzymali i odzyskałem sprzęt później podałem go do sądu o kradzież ale jak to w naszym pięknym kraju sprawę umorzyli


Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Kiedys był program o rolniku ktory niby zarysował bronami czy jakaś inna maszyna gościowi samochód. Rolnik nie poczuwał sie do winy wiec sprawa sadowa itd. dostał nakaz zapłaty coś koło 5tys za szkody ale uznał że nie zapłaci i wywalił papiery do kosza . Za jakis czas przychodzi komornik a do zapłaty jest juz 8tyś . Na rzecz długu zajmuje 5ha pola i nie chce żadnego innego tylko z góry juz upatrzona działkę. Okazało się później ze na tym polu powstała żwirownia warta miliony.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

A co gość miał się z gliniarzem bić , komornik miał papier natychmiastowej wykonalności. A że policjantowi nie chciało się pewnie wnikać w szczegóły to inna sprawa. Jake państwo tacy urzędasy .

 

Komornik nie może zabrać ostatniego/jedynego ciągnika, krowy, materiału siewnego itp. Jak ktoś nie ma jaj mu się postawić to nawet pieluchy dzieciaka wylicytuje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

na przykładzie jak by do mnie tak komornik przyekchal i chciał zabrać ciągnik chociaż chociaż miał przyjechać do sąsiad zabrać dzwonił bym na policje zgłaszając kradzież!! to jest nie dopuszczalne co się w tym kraju dzieje! rozbój w biały dzień

 

Tylko że tam była Policja i mimo pokazania dowodu rejestracyjnego na inne nazwisko niż klauzula wykonalności Policjant nic nie zrobił, moim zdaniem facet powinien się domagać teraz od skarbu państwa konkretnego  zadość uczynienia  za niekompetencję państwowych urzędników, tylko dlaczego my mamy płacić z naszych podatków za takich nieuków          ;[  jak nie będzie przepisów że to urzędnik sam płaci za własne błędy to niestety, ale co mu tam, świnie paść a nie piastować państwowe urzędy jak łeb za głupi.          ;[      ;[      ;[

Zresztą facet też ma trochę winy, bo jeżeli miejscowa Policja była niekompetentna, to powinien natychmiast dzwonić do oficera dyżurnego powiatowej, lub wojewódzkiej komendy Policji.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby to u mnie miało się coś takiego wydarzyć, to położyłbym się pod kołami ciągnika wciąganego na lawetę i taki ch*j.Nie rozumiem , jak policjant , czy inny urzędnik państwowy, nie mówię o tych , którzy dobrze wykonują swoją pracę, (cały szacunek dla nich) mogą być takimi debilami, że nie przychodzi im do głowy , że coś jest nie tak, że papiery się nie zgadzają,itp. No po prostu brak słów , ale na miejscu tego rolnika też starałbym się po zabraniu ciągnika, żeby coś jeszcze z tą sprawą zrobić, pojechać do tego komisu, czy coś.No nic, na darmo strzępić sobie języka, sory, raczej klawiatury , bo to jednak jest gdybanie, ale w Polsce niestety niczego nie możemy być pewni.


Morał tej bajki jest krótki i niektórym dobrze  znany...,że ten świat jest z dnia na dzień coraz bardziej poj***ny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian912    86

Tylko że tam była Policja i mimo pokazania dowodu rejestracyjnego na inne nazwisko niż klauzula wykonalności Policjant nic nie zrobił, moim zdaniem facet powinien się domagać teraz od skarbu państwa konkretnego  zadość uczynienia  za niekompetencję państwowych urzędników, tylko dlaczego my mamy płacić z naszych podatków za takich nieuków          ;[  jak nie będzie przepisów że to urzędnik sam płaci za własne błędy to niestety, ale co mu tam, świnie paść a nie piastować państwowe urzędy jak łeb za głupi.          ;[      ;[      ;[

Zresztą facet też ma trochę winy, bo jeżeli miejscowa Policja była niekompetentna, to powinien natychmiast dzwonić do oficera dyżurnego powiatowej, lub wojewódzkiej komendy Policji.

To co się dzieje to jest masakra teraz.. i facet został bez ciągnika i będzie dużo się musiał domagać o swoje i teraz on ma problem a nie urzędnicy bo znając realia oni nie poniosą żadnych konsekwencji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ciągnik zabrała największa organizacja przestępcza w Polsce.Wymiar sprawiedliwoś, gosciu jeśli coś zyska, to tyle że wyda parę tysię na adwokata,O ciągniku, i jakim kolwiek odszkodowaniu, niech zapomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To się tak tylko Tobie wydaje, to była zwyczajna kradzież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

łatwo teraz mowic kto by co zrobil na jego miejscu, sam bym nie wiem co bym zrobil skoro byla tam policja więc zadna przemoc nie mialaby zadnego sensu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była zaplanowana kradzież,milicjanci nie potrafili czytac,Sąd zamiast 7 dni potrzebował 30 dni na wydanie prostego postanowienia, I Teraz ten sam Sąd wyda następne postanowienie,tak to my zawinilim,nie chcielim dotrzymac terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Tylko że tam była Policja i mimo pokazania dowodu rejestracyjnego na inne nazwisko niż klauzula wykonalności Policjant nic nie zrobił, moim zdaniem facet powinien się domagać teraz od skarbu państwa konkretnego  zadość uczynienia  za niekompetencję państwowych urzędników, tylko dlaczego my mamy płacić z naszych podatków za takich nieuków          ;[  jak nie będzie przepisów że to urzędnik sam płaci za własne błędy to niestety, ale co mu tam, świnie paść a nie piastować państwowe urzędy jak łeb za głupi.          ;[      ;[      ;[

 

 

Od zawsze twierdzę że każdy powinien odpowiadać za swoje błędy i to finansowo, każdy błędny ruch rolnika w gospodarstwie skutkuje konsekwencjami finansowymi (niedopilnowani/błędy przekładają się na mniejszy zysk) zaś w przypadku urzędnika coś takiego nie istnieje takie rzeczy powinny iść z automatu a nie ciągnąć się latami.

  • Like 1

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

A jak komornik zabierał to czego właściciel się nie stawiał?jak nie miał z tym nic wspólnego to co jego obchodzą jakieś czyjeś długi?Nie oglądałem tego reportażu tylko w domu słyszałem ze takie coś pokazywali...

 

 

na przykładzie jak by do mnie tak komornik przyekchal i chciał zabrać ciągnik chociaż chociaż miał przyjechać do sąsiad zabrać dzwonił bym na policje zgłaszając kradzież!! to jest nie dopuszczalne co się w tym kraju dzieje! rozbój w biały dzień

Tak się sklada że gośc się stawiał ale nic to nie dało więc zadzwonił na policję. Ta przyjechała zobaczyła jakiś nakaz od komornika nie ważne że nie zgadzal się adres i dane w dowodzie rejestracyjnym stwierdzili że komornik ma papier i im nic do tego i się zawinęli. Traktor na lawetę i pojechał. Co za kraj. Nie ma winnego masakra. Na komornika jest masa skarg nikt sobie z tego nic nie robi. Jak gościowi nie pasuje to może sobie iśc do sądu to jak wygra  to MOŻE  coś mu zwrócą. Komornik już powinien nie pracować a na podwórku stać nowy ciągnik ale w tym kraju wszystko jest na odwrót. Tragedia co się z ludżmi wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Żeby było śmieszniej to na tego komornika w ubiegłym roku było 9 skarg. Myślę że gość ,,kręci lody,, na całego , a ciągnik na lawecie pojechał prosto do nowego właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad004    7

90% komorników w tym kraju to idioci i buce

za tą akcje już powinien gościu dostać odszkodowanie a komornik wylecieć na zbity pysk

  • Like 1

Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja rowniez mysle ze raczej moze zapomniec o ciagniku i niech sie cieszy jeslo wogole dostanie jakis grosz za to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek9149
      Witajcie. mam takie pytanie co was do wiecie o nowej ustawie o egzekucji komorniczej. mam byc mniej bolesna. jak to wygląda w rzeczywistości co może zabrać a czego nie może?. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj