Skocz do zawartości
damian912

Poidła dla krów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zkordalski    81

Srubunek daj na każdym . W tych poidłach sa zaworki z oringiem i gdy wytwarza się podciśnienie po prostu on się przemieszcza i blokuje wylot wody przez co krowa pije wodę bardzo długo. NIe wiem dlaczego w fabryce tego nie wyłapali i po prostu nie zrobili frezu na ten oring co by się tam ładnie trzymał . W nowej oborze zamontowałem ich 20 i 4 miały taka właśnie awarie ale jak rozbierzesz raz to już łatwizna i sa łatwe w rozbieraniu nie ma tam nic co się zużywa. A wiec pomimo tych defektów dla mnie na +

lukbold    397

no ale ktoś pisał o zaworkach do tych poideł z 1, 2 otworami a widziałem tez z podłużnym otworem... może gdzieś to będzie rozwiązane z tym oringiem. trzeba potestować. Jutro kurier wpadnie to dostaną cielęta... Eh żeby tak znalazł się klient na te stare H200 to zaraz bym wszystkie zmienił :P

199    0

posiadam takie wspaniale poidła jak farma z firmy z Żuromina , i powiem wam ze gorszego badziewia jeszcze nie widziałem!!! meczę się z nim już 1,5 roku , i jestem w trakcie szukania innych. Woda bardzo słabo z nich leci ( a mam bardzo duże ciśnienie wody) , co przy starych pudlach było nie do pomyślenia, chodzi mi o takie płytkie z językiem gdzie jest zaworek podłużny z taka gumką. przy zmianie zaworka bo też tak próbowałem pojawia się problem ( fabrycznie są one wkręcone z klejem , co przy próbie odkręcenia w 50% skutkuje z zerwaniem zaworka ) istna tragedia>>>> nie polecam

Wiadomość z agroFakt.pl

lukbold    397

yyyy tak cięzko powiekszyc otworek z tyłu zaworka? magistra trzeba zrobić żeby na tro wpaść? tylko nie przesadź.. 0,5-1mm więcej i wystarczy. Ja tam mam Macropool i Farme a problemów żadnych. Zaworki wręcone na taśmie.... bez taśmy też szczelny :D

Edytowano przez lukbold

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się