Gość farmtrac675

Hydraulika w farmtracu 675 dt(pompy hydrauliczne)

Polecane posty

Gość farmtrac675   
Gość farmtrac675

Witam.Nagle przestał działać podnośnik oraz ładowacz.Jeszcze jedno mam pytanie czy można byłoby przerobić tak żeby wspomaganie było zasilane olejem ze skrzyni tak jak jest to zrobione w modelu 685 lub w 690(jak to zrobić)?Ponieważ wcześniej olej z układu wspomagania przedostawał się do skrzyni i musiałem kupić nową pompę,a to wydatek ok.2000 zł.Może miał już ktoś taki z tym problem?Wolałbym żeby te pompy były oddzielnie tak jak to ma miejsce w farmerze(do farmera pompę wspomagania można kupić za 80zł.Czy może są jakieś tańsze zamienniki tych pomp i jakie?Proszę o szczere odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmtrac675   
Gość farmtrac675

3200 mth.Jeśli możecie pomóc to proszę.

Edytowano przez farmtrac675

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmtrac675   
Gość farmtrac675

Rogal94 gdzie kupiłeś i czy oryginał.Jaka była przyczyna wymiany,możesz szerzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogal94    0

Chodzi o Farmtraca 80 4WD, ciągnik przestał podnosić, układ się zapowietrzał a jak już się odpowietrzył, to zaczął podnosić ale zbytnio nie miał siły.Pompę na początku zawiozłem do regeneracji, ale w zakładzie od razu powiedział że tego typu pomp nie da się zregenerować.Powiedział mi że może zamówić taką samą i koszt około 1100zł. Założyłem i wszystko gra, a ten zakład nazywa się Hydraulik System W. Pawłowski w Gorzowie Wlkp jest jeden z oddziałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmtrac675   
Gość farmtrac675

Dzięki za odpowiędz.Ja jestem z podlaskiego i tutaj taka pompa kosztuje 1700zł i nic mniej,więc sprzedawcy są zdziercami.Zobaczę co da się zrobić,może zadzwonię do Gorzowa Wielkopolskiego to mi przyśle.Zawsze z przesyłką taniej wyjdzie,tylko ciekawe jak z gwarancją czy sprawna.Jak u Ciebie w porządku z tą pompą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmtrac675   
Gość farmtrac675

Zajrzałem na stronę tej firmy,lecz tej pompy tam niema .Czym się sugierować przy zamawianiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogal94    0

To znaczy ja zawiozłem na wzór i oni też zamawiali bo na sklepie takiej nie mieli, musiałem pare dni poczekać. Jak wyciągniesz pompę to na niej powinny być numery seryjne i miejsce produkcji więc wydaje mi się że tym możesz się zasugerować. U mnie jak zawiozłem swoją to mechanik właśnie spojrzał na te numery i od razu wiedział o co chodzi i nawet orientacyjnie cene podał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu1271
      Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.
    • Przez huard
      Witam mam taki mały problem a dokładnie w farmtraca 555dt ubywa mi oleju w zbiorniku od wspomagania niby nie ma żadnego wycieku ale oleju ubywa co to może być za przyczyną?
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?



    • Przez Hydrant0793
      Dzień dobry mam problem z odpaleniem farmtraca  680 dtn po przekręceniu kluczyka słychać tylko cykanie w rozruszniku  a nie ciągnie i panel cały gasnie . Przejrzałem już klemy ,masę ,aku naladowane . Wie wiem w czym problem może jakiś przekaźnik od odpalania siadł. Dodam,że na krótko da się go odpalić więc rozrusznik dobry
    • Przez Janeczko
      Mam problem tzn wyciek oleju z mechanizmu regulacji prędkości opuszczania plecaka, ten mechanizm pod siedzeniem od którego idą dwa pokrętła i przymocowany jest na dwie 13 do reszty plecaka. Może ktoś to rozbierał już ? Dzwoniłem do Mrągowa i ponoć jest tam symeringi ale oprócz tego że nietypowy to więcej nie są wstanie udzielić informacji a nie uśmiecha mi się unieruchomić ciągnik w tym momencie. Wiecie jaki może tam idzie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj