Skocz do zawartości
matingus

Ceny cieląt 2015

Polecane posty

miwigos    80

U mnie taniej nie kupisz,po rolniku idzie przez 3 pośredników i dopiero do chowu,każdy 100 musi zarobić

Wiadomość z agroFakt.pl

Thomas2135    1194

W jakiej wadze? Ja musiałem wczoraj sprzdać 2 byczki 50% mo 75 kg za 1700 zł a jałówkę w tej wadze za 500 zł. W kulki sobie lecą handlarze. Chciał dać po 10 a za jałowkę po 8,5. W maju sprzedawałem po 12 za byczki i 10 za jałowkę. Jałowek to nawet kupować nie chcą.

Thomas2135    1194

Były, ale dzwonili z daleka i chcieli żarłoki i to z 6 sztuk. Może wystawiłem za więcej, ale cena była do uzgodnienia. Aktualnie mam na sprzedaż byczka. lekko ponad 200 kg i 2 jałówki trochę mniejsze. Jest też mały 85 kg. Wszystko montbeliarde. Nie ma chętnych.

BRUTAL    7

Byczki kolor do 140 kg 15zł, jałówki kolor 11zł do 140kg. cena na dziś.

artur125    278

dziś kupione 3 byczki wiek 2-3- tygodnie , 2mm i 1 ho cena za wszystkie 2300zł

2 tygodnie temu kupiony hf 5 dniowy za 550 zł

gabrysiek    47

7 wychudzonych sztuk HO w wieku od 1,5 do 3 miesięcy z kwotę 5240 zł. (748,57 zł/szt)

nowy18400    1

witam moze wpielem sie nie w temat ale mam pytanie jestem poczatkujacy w tej dziedzinie ,zastanawiam sie nad hodowla byczkow limousine (ewentualnie moze cos jakis inny gatunek polecacie) z tym ze chcialbym je trzymac tylko przez okres 8 miesiecy na pastwisku ewentualnie ubic im jakac wiate zeby mialy gdzie sie schowac przed deszczem i wiatrem trzymac je od marca do listopada  czy to sie wogole oplaca taka zabawa i ewentualnie w jakiej wadze najlepiej jest kupowac tak od 120   do 250  czy na 1,5 ha  utrzymalo by mi sie 10 takich mlodych sztuk czy mniej czy wiecej     z gory dzieki za porady

rolas2015    0

Kupię 5 byczków mleczaków w okolicach Tucholi.

Witam. Są na sprzedaż w okolicy Wąbrzeźna byczki. Masz do mnie jakies 70-80 km. W razie potrzeby dowozimy. Kontakt pod 504424916.Pozdrawiam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.