matingus

Ceny cieląt 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

W mojej okolicy wykupują dużą część cieląt. Mają bazę koło Ciechanowa. Obecnej ceny nie znam, bo im nie sprzedaję, ale w zeszłym roku za mieszańca MO płacili 12 zł. Teraz pewnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

W świętokrzyskim ceny cielont są dużo wyższe za ciele w wadze 50-60 kg płacę 1400 zł mieszańce simentali .Może ktoś zna tańszego dostawce z świentokrzyskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O kurde, ale cena. Nie zajmuję się opasem, ale wiem że niewiele Ci z niego zostanie. Tydzień temu sprzedałem za 1,5 tyś. blisko 100 kg MO. Nieźle Was tam doją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

W świętokrzyskim ceny cielont są dużo wyższe za ciele w wadze 50-60 kg płacę 1400 zł mieszańce simentali .Może ktoś zna tańszego dostawce z świentokrzyskiego ?

Człowieku a zastanowiłeś się ile z tego Ci zostanie??? Podpowiem nic!!!! Narobisz się jak osioł i co????Panowie różne rzeczy słyszałem ale żeby dać za tak małego cielaczka 1400,- dla mnie to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Jest dwóch dostawców i w tych cenach sprzedają są chętni bo na ciele czeka się ok. 2 tygodni (za takiego byka najczęściej wychodzi 5000-6000 ) za ostatniego którego sprzedałem 31 czerwca 6300 nie ma gdzie kupić, na jutro mam zamówione 2 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JPH2    25

Poszukaj na olx lub allegro  innych dostawców, bo za te 1500 to kupisz cielaka- krzyżówkę już co najmniej miesięcznego ok 100kg i więcej a nie takiego co przy krowie jeszcze powinien być.Z jakiego województwa jesteś, bo może ktoś z kolegów z forum ma jakiegoś do sprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Z świętokszyskiego ,mam krowy więc piją mleko nie przeskadza mi że są małe, tylko drogie, gdyby ktoś miał tańsze proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wczoraj kupiłem 2 byczki blizniaki wyglądają jak simentale dopiero ocielone ale już jest kawał byka jak na kilkudniowe cielaki. 625zł/sz ale trochę po znajomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek200    3

Witam, jak by ktoś chciał mam na sprzedaż 2 młode krowy LM z cielakami, cena 5200 do negocjacji lub 10000 za komplet. Podlaskie. Zaintersowanych zapraszam na priv zeby nie zasmiecac tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki223    14

kupię 4-6 byczków 2 tygodnie + , najlepiej mieszańce ,okolice Iławy ,Ostródy,Nowego Miasta Lubawskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati2411    3

Byczek hf 2 tygodniowy 600 zł 
Kupię 2-3 sztuki byczków najlepiej mieszańce, okolice Nowe Miasto Lubawskie, Brodnica, Rypin, Lidzbark Welski, Żuromin, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Z świętokszyskiego ,mam krowy więc piją mleko nie przeskadza mi że są małe, tylko drogie, gdyby ktoś miał tańsze proszę o kontakt.

 

mi miesiąc temu gośc z świętokrzyskiego przywiózł 3 byczki mieszańce za 2300zł wiek cieląt to około 3tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Ten gościu to taki "mały pośrednik", jak sam wiesz w Świętokrzyskim częśc ludzi żyje jeszcze jak w buszu i on często ma okazje tanio kupic. Jak mieścisz się w odległości do 50km od Radkowa to pewnie byś się z nim jakoś dogadał. Jak chcesz to daj znac na pw to podeśle Ci nr tel. Tylko dobrze targuj bo gośc chce dobrze zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765
artur125

Mam  do Radkowa ok 420 km więc odpada.Cielaki które kupuję są najczęściej przywiezione (Hoszowczyk ,Tylawa ,Łobozew Dolny ,Lipie,Zyndranowa itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Jeżeli masz nie daleko do Skalbmierza to w każdy czwartek rano jest trochę cieląt ale też od samych handlarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    128

W mojej okolicy to nie do pomyślenia żeby ktoś sprzedał cielaka za cene za kg  :wacko: Wszyscy cenią sobie za sztukę  :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

artur125

Mam  do Radkowa ok 420 km więc odpada.Cielaki które kupuję są najczęściej przywiezione (Hoszowczyk ,Tylawa ,Łobozew Dolny ,Lipie,Zyndranowa itp.)

 

 

jesteś z świętokrzyskiego i masz do Radkowa 420km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

artur125

Napisz kod pocztowy tego Radkowa bo ja taki znalazłem ja jestem z okolic Buska Zdroju  .Znalazłem też koło Jędrzejowa  95 km

 

robo1980

Do Skalbmierza mam około 55km (ale jeśli to coś podobnego co w Łagowie to dzięki stamtąd większość przywoziła ino choroby) te co kupuję są drogie ale prosto od gospodarza handlarz je przywozi tego samego dnia .Wcześniej kupowałem u innego to na paszporcie było kilka pieczątek innych handlarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię byczka 100% Simental mleczny 70-250kg w promieniu 100km od Strachówki (kod pocztowy 05-282) (Węgrów, Minśk Maz., Sokołów, Zambrów, Garwolin, Wyszków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj