Twenty_2012

Sprzedam wał Cambella 4m Expom Progres 4m na TUZ

Polecane posty

Twenty_2012    400

Posiadam na sprzedaż oryginalny wał Cambella na przedni TUZ marki Expom Progres z Krośniewic.

 

Rok produkcji 2006,

Szerokość robocza 4 metry

Mało używany (przepracował około 100 ha)

Posiada oryginalny lakier, naklejki, tabliczka znamionową

Jestem jego pierwszym właścicielem.

 

Nie używany od kilku lat, sprzedaję ponieważ jest mi nie potrzebny.

Cena 5500 zł netto
Faktura VAT – VAT od faktury.

W razie pytań proszę o kontakt.

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Twenty_2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twenty_2012    400

@valtra153 kolego to chyba powinieneś założyć nowy temat, będziesz miał większą oglądalność bo w nagłówku podasz co sprzedajesz  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Kupiłem goły wał packera z myślą o montażu w talerzowce 3.15m. Potrzebuje jakieś ciekawe fotki jak sprytnie zamontować taki wał. Może ktoś samemu też coś takiego robił?
    • Przez ajer12
      Witam, tak jak w tytule, kupie tuz z wom do MF8120. Ewentualnie wiecie moze od jakich modelow mf pasuje tuz do 8120 ?
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez navara
      Witam po zimie przestał działać tylni podnośnik dźwignią zarówno z kabiny jak i przy błotniku nie idzie nic zrobić stanoł całkowicie mechanizm oznaczony czerwona 1 jakby sie zapiekł. Dodam że ruszajac grzybkiem od dociku w kabinie ramiona ida do góry  lub na dół.  Jak to rozruszac? gdzie tkwi problem? Dźwignia nr 2 od docisku działa ładnie jest ruch na niej a 1 stoi dęba
    • Przez arkadian12
      Witam
      Panowie proszę o informacje czym różnią się te koła crosskill
      Chcę do swojego agregatu który ma tylko jeden wał strunowy dołożyć jeszcze wał crosskill - ziemie średnie i ciężkie.
      Pierwszy ma średnicę 370 i oś 50 natomiast drugi 400 i oś 80
      Te drugi jest często spotykany w firmowych agregatach, główna dla mnie różnica to profil tych zębów osadzonych na kole. W tym pierwszym przypadku jest ich więcej i są gęściej (mniej wchodzą w ziemie? to koło jest podobne do wałów crosskill wykonanych z gumy które) 


      Mam drugie jeszcze pytanie. Będę robił wał ciągany do uprawy po orce. Mianowicie chce wykonać wał typu crosskill (mam 4 takie stare wały ciągane które łącznie ważą ok 1200kg, średnica 41cm i mają szerokość 3,6m) do tego chcę dołożyć włókę z przodu z zębów (jak w wałach firmowych) będzie rozkładany hydraulicznie. Taki zestaw ma ciągać to ciągnik 90km, czy sobie poradzi, ale zastanawiam się czy za włóką nie dać dwóch rzędów łap aby po włóce trochę spulchniło ziemie a wał konkretnie przydusił i rozbił grudę. Chciałbym aby po takim przejedzie jednorazowym wałem przejechać jeszcze raz tylko agregatem uprawowym biernym - łapy 3 rzędy i dwa wały - strunowy i corsskill i już mona było siać. 
      Proszę o wasze sugestie.
      Pozdrawiam
      Arek
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj