Skocz do zawartości
blawatek98

Arena Agro Ostróda 2015

Polecane posty

crystal169    5

Witam, byłem w tamtym roku, fakt szału nie było ale... jak na pierwszy raz, nie było najgorzej, w końcu każda wystawa jakoś zaczynała. Wybieram się także w tym roku. Pożyjemy zobaczymy szanse trzeba dać :-)

tompil    3965

Jakby ktoś z okolic Płocka - Sierpca się wybierał to niech się odezwie, bo szukam ekipy na wyjazd.

Wiadomość z agroFakt.pl

fezoi    47

Przejeżdżałem dzisiaj to ruch jest , sprzęty rolnicze zwożą i ustawiają , S7 w budowie to korki pewnie będą .

Nikita_Bennet    100

to samo będzie w sobotę i niedzielę? Chodzi mi o sprzęt.

Bo bardziej na rękę mi podskoczyć w niedzielę a jak jutro pogoda dopisze to bym pociął trochę krzaczorów ;)

Thomas2135    1191

W zeszłym roku było to samo jednego i drugiego dnia. Kombajn tylko wystawili na zewnątrz. Wszystko stoi pod dachem i nic nie zabiorą, bo impreza na 2 dni zaplanowana.
Ja niestety nie jadę.

kubica11    14

Byłem dzisiaj hmm na samych halach w miarę fajnie tylko że żeby dojechać prawie przed samą areną było trzeba czekać z 40 minut w korku ale gdyby nie to, to super! Mam nadzieję że za rok będzie jeszcze lepiej i gdy już skończą tą drogę to może nie będzie się tyle stało.

jaroWM    26

w takim razie ruszam jutro o g. 8 z Olsztyna. może z rańca aż tak źle nie będzie...

mam nadzieję, że uda się kupić tam jakieś walentynkowe gadżety dla żony :)

newagro    7

Trzeba przyznać że impreza całkiem udana.

Ja załapałem się jedynie na mały korek wyjeżdżając ale to raptem kilka minut. Lokalizacja jest trochę ciężka z uwagi na węzeł S7 i raczej nie wiele się poprawi.

Udało mi się z rana dotrzeć dość sprawnie ale kiedy odjeżdżaliśmy ok 13 godz korek pod Toruń  był aż do samego wjazdu do Ostródy, masakra jakaś.

Ale impreza bardzo udana, jestem pod wrażeniem

Mario3001    0

Wydaje mi się, że nazwa wystawy uległa zmianie na Mazurskie Agro Show. A my nadal piszemy pod poprzednią nazwą.

Byłem rok temu i wczoraj. Postęp olbrzymi. Znacznie większa powierzchnia, znacznie więcej różnych wystawców, znacznie więcej ludzi.  Jak się tak dalej będą rozwijać...

Ale jeden bardzo poważny minus. Dojazd i parkingi to makabra. Kilometrowe korki. I to nie tylko z powodu remontu siódemki. Jeżeli tego problemu nie rozwiążą to zginą.

jaroWM    26

rano w miarę dobrze, przy wyjeździe ok. 10 minut na samym parkingu Areny. od strony Gdańska i Olsztyna korki po horyzont...

Thomas2135    1191

Ja jeszcze nie wiem czy pojadę. Rok temu nie byłem, więc warto byłoby zajrzeć. Miesiąc temu jechałem koło hali Agro Areny i po całej trasie korków nie było. Ruch był płynny. W niedzielę otwarty turniej Armwrestlingu. :D

Byłem rok temu i jadę też w tym roku polecam warto ubiegłoroczna wizyta się opłaciła znalazłem coś czego szukałem a nie spodziewałem się że producent już ma to w ofercie, miałem sam robić ale jak znalazłem to zrezygnowałem z robienia tylko kupiłem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się