Skocz do zawartości
blawatek98

Arena Agro Ostróda 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fezoi    47

Byłem w sobotę z rodzinką, pogoda dopisała, po godzinie dzieciaki miały dość i trzeba było wracać ;) .

Thomas2135    1213

Byłem, ale pogoda paskudna jak widać za oknem. Sporo sprzetu i jeszcze więcej ludzi. Trzeba było ustawić się w kolejce. Całkiem fajna impreza, ale nie na tyle by odwiedzać ją co roku. Byłem, zobaczyłem, zebrałem trochę ulotek. Byle do wiosny i ruszam na Zieloną Galę, bo impreza ciekawsza raczej no i z pokazami na żywo.

RolnikWM    3

ja byłem bardzo mi się podobało dużo było maszyn wszystkiego tylko kasy brakowało jak by była  sie jakimś sprzętem wróciło do domu :)

Wiadomość z agroFakt.pl

blawatek98    322

Maszyn dużo, ale ludzi jeszcze więcej, nie dało się dobrze przyjrzeć maszynie bo kolejka za tobą ;) Jedno jest pewne jakby resztę. hal zastawili maszynami byłoby lepiej

Thomas2135    1213

Reszta hal jeszcze w budowie. Sama Arena jeszcze nie ukończona. Ciekawi mnie tylko czy byłoby aż tylu wystawców, żeby móc wszystko zapełnić? Na Mazurach dealerów raczej mało w porównaniu do podlasia czy mazowsza.

lamboEVO100    175

Też byłem w sobotę chwilę przed 12 i ludzi już sporo wsiąść do ciągnika to trzeba było poczekać. Dziwi mnie, że tak mało polskich producentów wystawiło swoje maszyny, z ciągników składanych w Polsce to chyba tylko 1 pronar i 1 farmtrac, ursusa też nie widziałem.

Thomas2135    1213

Był jeden Ursus 11054 110KM jak dobrze pamiętam koło Kuboty z Aldo niedaleko przyczepy Fliegla. Może jesienią albo za rok zorganizują jeszcze coś większego. Niech tylko ruszy MGR.

Byłem w niedzielę. Ogólnie sporo wszystkiego aczkolwiek niektóre firmy np. Zetor dały ciała. Mam nadzieję że z każdym rokiem będzie coraz więcej wystawców.

Thomas2135    1213

Nie tyle zetor zawiódł co jego dealer czyli Euro- agro- efekt z Mrągowa jak dobrze kojarzę. Rozsiedli się pod namiotem i nie interesowali się zwiedzającymi. Nie było kogo zapytać o cenę, wyposażenie. Co niektórzy starsi to tłumaczyli sobie,że siłowniki przy amortyzowanej osi to od wspomagania. Nie jeden też dziwił się co to za zbiornik z kwasówki pod maską a to był chyba od recyrkulacji spalin. Niech ktoś mnie poprawi, no mogę się mylić, bo nie interesuje się nowymi konstrukcjami i normami spalin. Ciekawych rzeczy dowiedziałem się na stoisku APV.

Mario3001    0

Byłem  w Ostródzie i uważam, że jak na pierwszą wystawę było nieźle. Nie żałuję poświęconego czasu. Bardzo duzo maszyn jak na jedną tylko halę i bardzo duzo ludzi. Takiej wystawy jeszcze w Ostródzie nie było. Maszyn było dużo ale wydaje mi się że faktycznie brakowało paru marek. Mało też było przyczep. Właściwie to dominował New Holland. Ciekawe czy za rok będzie więcej niż tylko jedna hala i czy maszyn będzie więcej. Bo jeżeli przyjedzie więcej ludzi to będzie problem z zaparkowaniem

FINN    992

ja byłem w niedziele...  i tak jak koledzy wyżej, sprzętu sporo a ludzi jeszcze więcej...

za rok prawdopodobnie mają juz otworzyć resztę hal, wtedy może byc na równi z Agro-Techem w Kielcach ;) trzeba przyznać , że wystawa robi wrażenie , jak na pierwszy raz. :)

ogólnie jestem na TAK ;)

Byłem  w Ostródzie i uważam, że jak na pierwszą wystawę było nieźle. Nie żałuję poświęconego czasu. Bardzo duzo maszyn jak na jedną tylko halę i bardzo duzo ludzi. Takiej wystawy jeszcze w Ostródzie nie było. Maszyn było dużo ale wydaje mi się że faktycznie brakowało paru marek. Mało też było przyczep. Właściwie to dominował New Holland. Ciekawe czy za rok będzie więcej niż tylko jedna hala i czy maszyn będzie więcej. Bo jeżeli przyjedzie więcej ludzi to będzie problem z zaparkowaniem

My mieliśmy problem z zaparkowaniem w  niedzielę a jak już znaleźliśmy to powrocie do auta nas zastawiono i musieliśmy czekać niemal godzinę mimo że teoretycznie służby jakieś tam kierowały ruchem :lol:

blawatek98    322

I ja w tym roku się wybieram ;) 13 lutego będę, mam nadzieje że reszta hal będzie czynna i nie będzie wtedy tłoku.

Thomas2135    1213

Druga część czyli expo arena była oddana do użytku już w zeszłym roku i odbyło się kilka imprez. Zobaczymy może się wybiorę w niedzielę. W marcu czy podobno rusza modernizacja i mr to wystawcy zechcą się być może wykazać.

FINN    992

ja planuję w sobotę się wybrać... ;) bo w tamtym roku byłem też ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez masa24
      witam, zastanawiam sie nad zakupem agregatu scierniskowego oraz uprawowego. rozwazam te dwie firmy
      macie moze jakies doswiadczenia z tymi firmami?
    • Przez mrc1005
      Witam,

Info dla malkontentów, że Ursus jest składakiem. Zetor też będzie składakiem. Bo jak można Polski składak kupić, przecież to niedopuszczalne, przecież to wielki szajs ...

"Od kilku dni wiadomo, że od 2015 roku, nowe ciągniki Zetor będą napędzane silnikami marki Deutz AG. Ta informacja wywołała spore dyskusje w branży techniki rolniczej. Rolnicy wymieniają się opiniami i dość burzliwie komentują nowe plany czeskiego producenta.
      Zetor tłumaczy swoją decyzję koniecznością spełnienia normy spalin Stage 4B. Jak podkreśla czeski producent, w ten sposób chce zagwarantować swoim klientom wysoką jakość oferowanych ciągników. Niemieckie silniki mają trafić do dwóch nowych modeli ciągników o mocy 60 - 80 KM. W nich zastosowane będą silniki 4-cylindrowe Deutz TCD 2.9 L4. Zetor planuje również premierę dwóch nowych modeli o mocy po wyżej 150 KM, które będą napędzane 6-cylindrowymi silnikami Deutz TCD 6.1 L6. Oznacza to, że silniki Deutz będą montowane przede wszystkim w ciągnikach nowych serii, które Zetor planuje wprowadzić do oferty w latach 2015 i 2016. Opinie rolników na temat planów Zetora są jak zwykle podzielone. Wśród wielu komentarzy na pierwszy plan wyłaniają się dwa nurty: miłośników starych, sprawdzonych konstrukcji oraz zwolenników nowych rozwiązań technologicznych. Urok kultowych modeli z lat 80-tych i 90-tych nie maleje i według wielu to najlepsze ciągniki w historii Zetora. Jednak świat idzie do przodu i czeski producent nie ma odwrotu w rozwoju swoich produktów. Nowe ciągniki muszą sprostać konkurencji i wymagającym normom spalin. Sympatycy nowoczesnych maszyn rolniczych wybór silników Deutz oceniają pozytywnie. Podkreślają, że jeśli Zetor chce wprowadzać na rynek nowoczesne ciągniki, szczególnie te o mocy po wyżej 150 KM, to kooperacja z tak doświadczoną i renomowaną firmą jak Deutz AG to mądra decyzja. Nie ma sensu dalszego rozwoju już i tak mocno „wyciśniętego” 4-cylindrowego silnika własnej produkcji a budowa nowej jednostki napędowej nie ma finansowego uzasadnienia. Podsumowując, sukces nowych modeli uzależniony jest od faktu, czy ciągniki Zetor z silnikami Deutz zachowają swój charakter i nie staną się po prostu kolejnym wcieleniem innych zachodnich ciągników np. Deutz-Fahr. Najwięcej obaw wzbudzają oczywiście ceny nowych Zetorów. Czy wyposażenie ich w jednostki napędowe Deutz nie spowodują znaczących podwyżek, co odbije się na atrakcyjności czeskich ciągników i dla wielu potencjalnych klientów staną się one nieosiągalne. Wierzymy, że tak doświadczona marka jak Zetor bardzo dokładnie przeanalizowała wszystkie aspekty swojej decyzji co przełoży się na dynamiczny rozwój firmy."     Źródło: http://www.agrofoto.pl/index.php/aktualnoci/2448-czy-silniki-deutz-rozpdz-zetora     Pozdrawiam
    • Przez Michalq66
      New Holland T7.220. 300 netto bez tuza wersja podstawowa i bez podłokietnika I skrzynia bodajrze Power Command. cena jest podajrze po upustach które były pod koniec roku.
    • Przez ZO-9
      Kupię agregat 5 lub 6m z wałkami KLEIN FORTSCHRITT