blawatek98

Arena Agro Ostróda 2015

Polecane posty

fezoi    170

Byłem w sobotę z rodzinką, pogoda dopisała, po godzinie dzieciaki miały dość i trzeba było wracać ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Byłem, ale pogoda paskudna jak widać za oknem. Sporo sprzetu i jeszcze więcej ludzi. Trzeba było ustawić się w kolejce. Całkiem fajna impreza, ale nie na tyle by odwiedzać ją co roku. Byłem, zobaczyłem, zebrałem trochę ulotek. Byle do wiosny i ruszam na Zieloną Galę, bo impreza ciekawsza raczej no i z pokazami na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

ja byłem bardzo mi się podobało dużo było maszyn wszystkiego tylko kasy brakowało jak by była  sie jakimś sprzętem wróciło do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek98    386

Maszyn dużo, ale ludzi jeszcze więcej, nie dało się dobrze przyjrzeć maszynie bo kolejka za tobą ;) Jedno jest pewne jakby resztę. hal zastawili maszynami byłoby lepiej


KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Reszta hal jeszcze w budowie. Sama Arena jeszcze nie ukończona. Ciekawi mnie tylko czy byłoby aż tylu wystawców, żeby móc wszystko zapełnić? Na Mazurach dealerów raczej mało w porównaniu do podlasia czy mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

Też byłem w sobotę chwilę przed 12 i ludzi już sporo wsiąść do ciągnika to trzeba było poczekać. Dziwi mnie, że tak mało polskich producentów wystawiło swoje maszyny, z ciągników składanych w Polsce to chyba tylko 1 pronar i 1 farmtrac, ursusa też nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Był jeden Ursus 11054 110KM jak dobrze pamiętam koło Kuboty z Aldo niedaleko przyczepy Fliegla. Może jesienią albo za rok zorganizują jeszcze coś większego. Niech tylko ruszy MGR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w niedzielę. Ogólnie sporo wszystkiego aczkolwiek niektóre firmy np. Zetor dały ciała. Mam nadzieję że z każdym rokiem będzie coraz więcej wystawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie tyle zetor zawiódł co jego dealer czyli Euro- agro- efekt z Mrągowa jak dobrze kojarzę. Rozsiedli się pod namiotem i nie interesowali się zwiedzającymi. Nie było kogo zapytać o cenę, wyposażenie. Co niektórzy starsi to tłumaczyli sobie,że siłowniki przy amortyzowanej osi to od wspomagania. Nie jeden też dziwił się co to za zbiornik z kwasówki pod maską a to był chyba od recyrkulacji spalin. Niech ktoś mnie poprawi, no mogę się mylić, bo nie interesuje się nowymi konstrukcjami i normami spalin. Ciekawych rzeczy dowiedziałem się na stoisku APV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario3001    0

Byłem  w Ostródzie i uważam, że jak na pierwszą wystawę było nieźle. Nie żałuję poświęconego czasu. Bardzo duzo maszyn jak na jedną tylko halę i bardzo duzo ludzi. Takiej wystawy jeszcze w Ostródzie nie było. Maszyn było dużo ale wydaje mi się że faktycznie brakowało paru marek. Mało też było przyczep. Właściwie to dominował New Holland. Ciekawe czy za rok będzie więcej niż tylko jedna hala i czy maszyn będzie więcej. Bo jeżeli przyjedzie więcej ludzi to będzie problem z zaparkowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja byłem w niedziele...  i tak jak koledzy wyżej, sprzętu sporo a ludzi jeszcze więcej...

 

za rok prawdopodobnie mają juz otworzyć resztę hal, wtedy może byc na równi z Agro-Techem w Kielcach ;) trzeba przyznać , że wystawa robi wrażenie , jak na pierwszy raz. :)

ogólnie jestem na TAK ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem  w Ostródzie i uważam, że jak na pierwszą wystawę było nieźle. Nie żałuję poświęconego czasu. Bardzo duzo maszyn jak na jedną tylko halę i bardzo duzo ludzi. Takiej wystawy jeszcze w Ostródzie nie było. Maszyn było dużo ale wydaje mi się że faktycznie brakowało paru marek. Mało też było przyczep. Właściwie to dominował New Holland. Ciekawe czy za rok będzie więcej niż tylko jedna hala i czy maszyn będzie więcej. Bo jeżeli przyjedzie więcej ludzi to będzie problem z zaparkowaniem

 

My mieliśmy problem z zaparkowaniem w  niedzielę a jak już znaleźliśmy to powrocie do auta nas zastawiono i musieliśmy czekać niemal godzinę mimo że teoretycznie służby jakieś tam kierowały ruchem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

I elegancko :)

Trzeba będzie zarezerwować sobie termin


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Ja nie byłem, ale to drugą edycja więc coś pewnie poprawią


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Druga część czyli expo arena była oddana do użytku już w zeszłym roku i odbyło się kilka imprez. Zobaczymy może się wybiorę w niedzielę. W marcu czy podobno rusza modernizacja i mr to wystawcy zechcą się być może wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja planuję w sobotę się wybrać... ;) bo w tamtym roku byłem też ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BartekTruszkowski
      http://agroszczuka.pl/pierwsze-dni-otwarte-oraz-pokaz-polowy-maszyn-zielonkowych.html
       
      Serdecznie zapraszamy na Pierwsze Dni Otwarte firmy AGRO-SZCZUKA oraz na pokaz polowy maszyn zielonkowych, który odbędzie się 22 maja 2016 r. o godz.11:00 w siedzibie firmy przy ul.Podmiejskiej 11.
      Zaprezentowane zostaną maszyny zielonkowe uznanych marek takich jak FELLA, MASCAR, które zagregowane będą z nowościami firm FARMTRAC i McCormick.
      Pracować będą kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki i prasy belujące, ładowarki MERLO oraz lawety METAL-FACH.
      W programie przedstawimy najnowszą prasę walcową MASCAR DIAVEL 630 i dokonamy pierwszego uruchomienia w Polsce, przy udziale specjalnych gości prosto z Włoch.

      wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1029109480502700/
       
       
    • Przez rolspec
      Chcę zasięgnąć waszej opinii gdzie warto wybrać się oczywiście w Polsce na targi lub wystawy rolnicze. Głównie interesują mnie części do maszyn rolniczych oraz maszyny. Czekam na opinie.
    • Przez dziki97
      Witam co sądzicie o agregacie uprawowym KMH 4 m jakie macie opinie na temat tej marki i tego sprzętu ????
    • Przez lazik11441
      witam, chciałbym zapytać o nawozy z timaca, jak się sprawdzają w waszych gospodarstwach co stosujecie i czy jestescie zadowoleni z tych produktów :) chcę zacząć stosowac ich nawozy i szukam opini na ten temat. wiem że najlepiej samemu przetestuje i będę wiedział ale jestem ciekaw opini innych rolników :)
    • Przez Scoti
      Witam mam pytanie dotyczące agragatu agro lift TYP-AUS 2 z wałem packera 2.5m jakieś opinie o nim ewentualnie jakaś lepsza firma w podobnym przedziale cenowym ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj