blawatek98

Arena Agro Ostróda 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
leszekb    40

Byłem w Ostródzie w lato i na jesieni na targach .Dla mnie lipa totalna wolę dalej do Olsztyna a naj bardziej to mi się podoba Stare Pole dwa dni i nie zdążysz wszystkiego obejrzeć w Ostródzie dwie godziny , bo tylko na jednym stanowisku był kumaty gość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bywałem często na tych targach, ale niestety szału nie ma szkoda tylko czasu bo oglądać nie ma co i sprzedawcy jakoś zbytnio nie zainteresowani potencjalnym kupcem. Targi na pewno będą duże, ponieważ ostatnio się mocno rozbudowali, tylko niech mają tych wystawców ze sprzętem bo czas oglądania pustych kątów to już chyba minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Leszekb o jakim starym polu piszesz? To jakaś ciekawa impreza? Byłem pierwszy raz w Szepietowie jesienią i impreza ciekawa tylko mam tam 150 km. Do Olsztyna tylko 85 a Ostróda jesienią wydawała się nieciekawa jak obejrzałem relację z targów zeszłorocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

Tomas2135  Stare Pole powiat Malborski jest tam ODR i targi duże jak w Sielinku czy Szepietowie .W czerwcu są a z nimi wystawa zwierząt hodowlanych jest co oglądać .wszystkiego to kilkanaście hektarów a nie pare set metrów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz27    4

ja bylem z zona w Ostrodzie i powiem ze nie bylo tak zle ale nie bylo rewelacji takze nie ma co narzekac sporo fajnych kontaktow mozna bylo zlapac. I  moze bede i teraz w lutym a jak z wami zlapac kontakt z tymi ktorzy beda?

 

Edytowano przez mariusz27

zetor team
ZIELONA STRZALKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Popatrzyłem na mapę i mimo, że jestem z Mazur to na podlasie do Szepietowa mam bliżej niż na Stare Pole na Warmii.  :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a co się dziwisz... rozległa ta nasza kraina... :P


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Popatrzyłem na mapę i mimo, że jestem z Mazur to na podlasie do Szepietowa mam bliżej niż na Stare Pole na Warmii.  :blink:

 

Raczej Żuławy :) . "Gmina Stare Pole to gmina wiejska w województwie pomorskim, w powiecie malborskim". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario3001    0

Ja też juz byłem w Ostródzie jesienią i faktycznie nieciekawie. Ale w lutym będzie zupełnie inna wystawa! Inna nazwa a przede wyszystkim inny organizator. Jeżeli lutową wystawę przygotowuje organizator Agro Show to powinno być ciekawie. Myślę że maszyn będzie więcej niż jesienią. Ja na pewno jadę chociażby aby porównać z tym co było jesienią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

To i ja może się skuszę ale jak znowu będzie lipa to już więcej tam nie jadę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dany9587    6

Też bede "leciał" z Ełku na Ostróde. Mam 190km ale jade z nastawieniem ze bedzie warto :) Na stronce jest juz troche wystawcow zgloszonych oby jeszcze troche ich doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

mam nadzieję że i mi się uda wyrwać i podjechać.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Ja tak samo, mam nadzieję, że uda mi się podjechac i zerknąć z ciekawości jak Ostróda ogarnie temat :)

Szkoda, że nie lato, to by został na weekend ;)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jutro będę z bratem. Zobaczymy czy warto. W sumie trochę się człowiek oderwie od roboty na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

a ja odpuszczam - sprzętu i tak kupować teraz nie będę a dogania mnie papierologia a to lubię mieć na bieżąco zrobione.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BartekTruszkowski
      http://agroszczuka.pl/pierwsze-dni-otwarte-oraz-pokaz-polowy-maszyn-zielonkowych.html
       
      Serdecznie zapraszamy na Pierwsze Dni Otwarte firmy AGRO-SZCZUKA oraz na pokaz polowy maszyn zielonkowych, który odbędzie się 22 maja 2016 r. o godz.11:00 w siedzibie firmy przy ul.Podmiejskiej 11.
      Zaprezentowane zostaną maszyny zielonkowe uznanych marek takich jak FELLA, MASCAR, które zagregowane będą z nowościami firm FARMTRAC i McCormick.
      Pracować będą kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki i prasy belujące, ładowarki MERLO oraz lawety METAL-FACH.
      W programie przedstawimy najnowszą prasę walcową MASCAR DIAVEL 630 i dokonamy pierwszego uruchomienia w Polsce, przy udziale specjalnych gości prosto z Włoch.

      wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1029109480502700/
       
       
    • Przez rolspec
      Chcę zasięgnąć waszej opinii gdzie warto wybrać się oczywiście w Polsce na targi lub wystawy rolnicze. Głównie interesują mnie części do maszyn rolniczych oraz maszyny. Czekam na opinie.
    • Przez dziki97
      Witam co sądzicie o agregacie uprawowym KMH 4 m jakie macie opinie na temat tej marki i tego sprzętu ????
    • Przez lazik11441
      witam, chciałbym zapytać o nawozy z timaca, jak się sprawdzają w waszych gospodarstwach co stosujecie i czy jestescie zadowoleni z tych produktów :) chcę zacząć stosowac ich nawozy i szukam opini na ten temat. wiem że najlepiej samemu przetestuje i będę wiedział ale jestem ciekaw opini innych rolników :)
    • Przez Scoti
      Witam mam pytanie dotyczące agragatu agro lift TYP-AUS 2 z wałem packera 2.5m jakieś opinie o nim ewentualnie jakaś lepsza firma w podobnym przedziale cenowym ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj