Skocz do zawartości
Daniel2001

Zepsuty Mccormick MTX175

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Daniel2001    0

Witam, Moj Mccormick MTX175 stracił siłe, wymienilem filtr powietrza, z tłumnika nie wydostaje się dym, podczas gdy sie rozgrzeje to jest tak samo mułowaty, Co  o tym sadzicie ? PILNE !

Daniel2001    0

pali normalnie.układ paliwowy był sprawdzany,paliwo zimowe,wymieniłem wszystkie filtry paliwa oleju i powietrza.

podejrzewam awarie membrany w podciśnieniowym regulatorze dawki paliwa.w jaki sposub morzna przytrzec pompe wtryskowo. prosze o odp!

Wiadomość z agroFakt.pl

petro11    19

Może lepiej skorzystaj z serwisu żebyś tam nie zmajstrował coś w układzie paliwowym bo pompy są strasznie drogie. Ja za regeneracje w MF zapłaciłem 10tys.

SajzPL    26

W swoim landinim też miałem problem z mocą i zawiozłem pompę paliwową do remontu.Po naprawie wszystko było super.Miałem też awarie pompy w ursusie i na kilka dni pożyczyłem starą od znajomego który też wymienił przez brak mocy to ciągnik był tak słaby że pustą przyczepą miał cięzko po drodze uciągnąć?

Edytowano przez SajzPL

fezoi    47

Daniel2001 jaką masz pompę wtryskowa w tym Mc ? Miałem podobne objawy i miałem wieźć pompę do naprawy , a przyczyna była bardzo prozaiczna , ale to w  ciągniku steyr ( silnik sisu/valmet , pompa rzedowa ) nie będę tego opisywał , może to nic nie wniesie do Twojego tematu , napisz tylko czy silnik gasisz kluczykiem , czy jest linka .

Wrltqrwtar    0

Savvy pet owners can save as much as 70 percent for drugs that are just as effective as their brand name counterparts. glucophage vs generic metformin: glucophage 500mg tablets glucophage xr 1000 side effects

You can find the antibiotics in the form of pill and liquid. order xenical canada: orlistat generics pharmacy xenical kapsГјl 120 mg 42 kap

place in the cervix which allows it to soften. flovent 44 dosage: fluticasone propionate generic cost fluticasone propionate price compare

Safety Of The Abortion Pill selegiline 2.5mg: buy selegiline liquid emsam 2d6

Otherwise, decongestant therapy may help. diltiazem hcl generic name: cardizem 5mg diltiazem prices walgreens

1) Take Clenbuterol in the morning not in the evening, the reasons for this are mixed and varied from making sure you get a good nights sleep to making sure you have a day filled with energy and also making sure that you lose that fat!

glucophage 500 mg tablet. Order cheap.

buy doxepin hydrochloride. Order cheap.

indinavir 800mg. Order without prescription.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się