Skocz do zawartości
Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

mazurq    1

Byłem dzisiaj u dealera zetora z myślą o majorze jako główny do pomocy zetorowi 7211 na 10ha łąk i około 20gruntów ornych  ale niestety prześwit między sankami od tura a podłożem wynosi tylko 29cm na szerszych laczkach wiec troche mało więc zainteresowałem się proxima 90 z wyposażeniem skrzynia 12/12 rodzielacz 3 sekcje, klima, dolna listwa zaczepowa, szersze koła przód 380 tył 460 obciążniki tył 250kg, siedzenie grammera mechaniczne dodatkowe oświetlenie plus tur ZL 36 (ten nowego typu) 3 sekcje hyd akumutator łyzka 1,8m krokodyl 1,5m chwytak do bel razem wszystko wycenieli na 152tys złotych netto dobra cena czy można sporo utargować ?? CENA NETTO sam tur 21tys netto

Edytowano przez mazurq

Lukasz15555    2

Byłem dzisiaj u dealera zetora z myślą o majorze jako główny do pomocy zetorowi 7211 na 10ha łąk i około 20gruntów ornych  ale niestety prześwit między sankami od tura a podłożem wynosi tylko 29cm na szerszych laczkach wiec troche mało więc zainteresowałem się proxima 90 z wyposażeniem skrzynia 12/12 rodzielacz 3 sekcje, klima, dolna listwa zaczepowa, szersze koła przód 380 tył 460 obciążniki tył 250kg, siedzenie grammera mechaniczne dodatkowe oświetlenie plus tur ZL 36 (ten nowego typu) 3 sekcje hyd akumutator łyzka 1,8m krokodyl 1,5m chwytak do bel razem wszystko wycenieli na 152tys złotych dobra cena czy można sporo utargować ??

cena netto?

a można wiedzieć ile wyniósł cię sam ładowacz  bez osprzętu, bo też planuje zakup ładowacza

Wiadomość z agroFakt.pl

lexion6    0

Dla zainteresowanych ceną MF: 7614 wersja essential z amortyzowaną przednią osią cena 280tys netto, 7615 w średnim wyposażeniu 350tys netto, 7619 wersja essential 370tys netto, a teraz 7616 na max wyposażeniu z powalającą ceną 407tys netto

Riczson    1

witam ile może kosztować jd 6110 nowy?

wersja M ok 220    R ok 30/40 tysi wiecej

mtz55    0

No to już cena T7.200...

A wiesz kolego do kiedy stare t7 sprzedają? Chce składać na prow więc jeśli mi się uda to w przyszłym roku kupno ciągnika. Na dzień dzisiejszy pewnie to byłoby t7.185/170.

Zetor Crystal 160 największe laczki, amortyzowana oś i kabina, przedni tuz + balast (polskie), + jeszcze coś, może potem dopisze za 264 tyś netto. 

a wiesz kolego ile kosztuje crystal 150.

Edytowano przez mtz55

ramzesss    4

pytałem ostatnio o arjona 620 w podstawie powiedzieli 260000netto a za 440 arjona z tuz i wom 248000netto

czarek7340    77

Hej panowie :) Mógłby mi ktoś zdradzić cene nowego ciągnika New Holland TD5.65 i jak by dało rade odpowiednika czerwonego czyli case tej mocy? Z góry dzieki :)

Witam, dziś byłem u deelera john deer z zapytaniem o ciągnik 6175r , wersja jaka mnie interesowała to opcja prawie pełnego wyposażenie min. skrynia direct drive , amortyzacja kabiny, klimatronik , hydrauliczna tylnia śruba (łącznik) , predni tuz +obciążnik 1500kg, przednia oś tls+ , najszerse i najwyższe ogumienie , pompa hydrauliczna 155l.  4 elektroniczne zawory SCV - Premium,  Pakiet oświetlenia - Premium.  cena 442 tys zł netto

pabloss    1

Witam, dziś byłem u deelera john deer z zapytaniem o ciągnik 6175r , wersja jaka mnie interesowała to opcja prawie pełnego wyposażenie min. skrynia direct drive , amortyzacja kabiny, klimatronik , hydrauliczna tylnia śruba (łącznik) , predni tuz +obciążnik 1500kg, przednia oś tls+ , najszerse i najwyższe ogumienie , pompa hydrauliczna 155l. 4 elektroniczne zawory SCV - Premium, Pakiet oświetlenia - Premium. cena 442 tys zł netto

drogo. Case puma alho Steyr napewno taniej. może nawet valtra taniej

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez przemo89
      Na początku chciałem się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum.

Chce kupić używany ciągnik, głównie Deutz Fahr, cena do 35000 ze wszystkim, czyli transportem do Polski i tak dalej. Otóż chciałbym zapytać dlaczego w Niemczech ciągniki są tak tanie. Często na mobile.de i autoscout24 pojawiają sie ciągniki nawet z 97 r w cenie do 8000 euro, i nie pisze nic co świadczyłoby o jakichś wadach. Takie aukcje trwają najdłużej 2 dni, gdyż jest to wielka okazja. Co o tym sądzicie? Czy jest możliwe, aby za ciągnik który w Polsce trzeba dać 60k zł tam był w przeliczeniu około 30k zł?
    • Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez ursusik1634
      Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?
    • Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez maciejmechnowy
      witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z ciągnikiem marki same rubin wczesniej był uszkodzony wyswietlacz i nie było nic widać do momentu aż traktor stanął  na polu po naprawie wyświetlacza    pojawiły  się alarmy  transm. alarm 254 ,CONSOL. 240, ENGINE 240 I 242  ma ktoś opis tych błędów  SAME RUBIN 120