Skocz do zawartości
Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

Papier    4

czy zna ktoś cene zetor proxima power 110 w standardzie ?

Power20    0

Orientuje się ktoś w cenie Valtra t144 nowej seri? I Valtra t153 w starej seri?

Wiadomość z agroFakt.pl

PATr    242

Valtra T153 hitech, 300 netto z przednim tuzem i womem, amortyzacja osi i kabiny, pełną hydrauliką,siedzeniem pneumatycznym i kilkoma innymi bajerami

stiepe    1

czy zna ktoś cene zetor proxima power 110 w standardzie ?

146350 netto

Plagrafi    11

Valtra T153 hitech, 300 netto z przednim tuzem i womem, amortyzacja osi i kabiny, pełną hydrauliką,siedzeniem pneumatycznym i kilkoma innymi bajerami

To lepiej negocjuj bo to slaba cena

PATr    242

To lepiej negocjuj bo to slaba cena

No nie wiem czy taka słaba, dwóch dilerów dawało identyczną, oczywiście całego wyposażenia dodatkowego nie wypisałem, chyba że teraz biorą mniej z racji starej wersji, tamta cena jest z czerwca tamtego roku

kamil181293    0

Witam , jaka jest Cena Valtry N123 z : kompletem obciążników ,fotel pneumatyczny, klima skrzynia eco speed oczywiście mówimy tutaj o full mechaniku tzn HiTech 

radzioRS    0

Arion 420 mi podali cene 229000 w tym dodatkowo 3-ci modul hyd. pompa 98 l,  3 zawory sterowane mech, opony 440/65-r28,540/65r38 siedzenie pneumatyczne ,klima , przedni tuz 3,8 t a ile % zjada to nie wiem ale cena jest wysoka

pabloss    1
Napisano (edytowany)

miesiąc temu w Białymstoku stał z turem za 228 netto, bez tura około 190. no ale to z placu

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Kula07    140
Napisano (edytowany)

JD 6110MC w full opcji, lecz bez przedniego TUZ-a to koszt lekko ponad 210tyś netto.

Edytowano przez Kula07

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

xzibit0000    3

witam. zna ktos cene ciagników Landini 5h110 i 5d110? jaka jest miedzy nimi roznica? z góry dzięki

BENNY82    35

jaka jest cena w waszych regionach kuboty 6060m w standardowym wyposażeniu ja dostałem cene 108tys netto i jeszcze do stargowania a jak jest u was w związku z najnowsza promocją?

jarek26    0

Witam Valtra N103.4 H3 amortyzacja osi i kabiny , wydajniejsza pompa , przedni tuz 234.tys netto to dobra cena czy można coś jeszcze urwać.

KlakacZ    16
Napisano (edytowany)

Kolego wuja Kupił identyko ale bez tuza i amorów kab i ośki :D i bez pompy xD
Jedynie co dobrał to 3 para wyjść i że na komputerku w valtrze pokazuje spalanie itd..
I dał 206 netto= 256 brutto

Myślę że jeszcze z 2 3 kafle zejdz albo i te 4 albo wynegocjuj jak my przegląd 1 wszy za free :)

A wiesz ile kosztuje osobno amort kabina tam i oś ?

Edytowano przez KlakacZ

Jony0913    0

a jaka jest cena mf 5610 dość dobrze wypasiony ale bez przedniego podnośnika i wom

Majcin    7

ośka ~15tyś

amor kabina ~2.5-3

kamil181293    0

ośka ~15tyś

amor kabina ~2.5-3

to farmtrac ma oś na resorku :o:P??? a za amortyzacje kabiny trzeba dopłacać ? 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez przemo89
      Na początku chciałem się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum.

Chce kupić używany ciągnik, głównie Deutz Fahr, cena do 35000 ze wszystkim, czyli transportem do Polski i tak dalej. Otóż chciałbym zapytać dlaczego w Niemczech ciągniki są tak tanie. Często na mobile.de i autoscout24 pojawiają sie ciągniki nawet z 97 r w cenie do 8000 euro, i nie pisze nic co świadczyłoby o jakichś wadach. Takie aukcje trwają najdłużej 2 dni, gdyż jest to wielka okazja. Co o tym sądzicie? Czy jest możliwe, aby za ciągnik który w Polsce trzeba dać 60k zł tam był w przeliczeniu około 30k zł?
    • Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez ursusik1634
      Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?
    • Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez maciejmechnowy
      witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z ciągnikiem marki same rubin wczesniej był uszkodzony wyswietlacz i nie było nic widać do momentu aż traktor stanął  na polu po naprawie wyświetlacza    pojawiły  się alarmy  transm. alarm 254 ,CONSOL. 240, ENGINE 240 I 242  ma ktoś opis tych błędów  SAME RUBIN 120