Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniusie23    10

netto full opcja

Drogo trochę jak 191 ty. to cena netto Ja za swojego New Hollanda T5 105 EC z przednim TUZ-em i WOM-em plus do tego obciążnik 500 kg na przedni TUZ dałem 200 tys. netto rok temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drogo. Case puma alho Steyr napewno taniej. może nawet valtra taniej

 

Owszem zgodze się że jest to bardzo wysoka cena i sam sie zastanawiam za co tyle trzeba położyć pieniędzy w tych nowych ciągnikach , lec jeździłem paroma ciągnikami (krótko bo po placu u deelera) ale jakoś johny wydał mi sie najbardziej komfortowy , ciągnik kupuje z myślą użytkowania 10 lat i zastanawiam się czy warto przepłacić troche.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miastek    35

Ile kosztuje nowy Massey Ferguson 7615 dyna 6 Efficient, Valtra T144 Activ i JD 6150 R AutoQuadPlusEcoShift w wyposażenie szerokie opony, przedni tuz i wom, resorowana oś i kabina wyposażenie dotyczy tych trzech ciągników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje nowy Massey Ferguson 7615 dyna 6 Efficient, Valtra T144 Activ i JD 6150 R AutoQuadPlusEcoShift w wyposażenie szerokie opony, przedni tuz i wom, resorowana oś i kabina wyposażenie dotyczy tych trzech ciągników?

 

mf ok 290 netto a john deere ok 350 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwi    7

wiesz nie chce nikogo straszyć ale czyba należy rozważyć czy te wszystkie bajery w ciągniku są potrzebne.bo zaczynamy dochodzić do momentu w którym samochody idą w kierunku jednorazówek przez przeładowanie technologią.http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/czy-nowe-samochody-to-jednorazowki-koszty-napraw-rosna-sprawdzamy-jak-bardzo/b573bg Ciągniki czerpią z tych samochodowych pomysłów na wyciąganie kasy coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde5    7

Bajery bajerami, nowe ciągniki i tak nie potrzymają za długo bez względu na to ile elektroniki w nich siedzi, bo elektronika a silnik drugie, od następnego roku w większości ciągnikach o mocy 150-160km będą siedziały 4 cyl silniki o pojemności 3,5 litra z filtrami cząstek jeszcze bardziej zamulającymi silnik. Niestety trzeba sie z tym pogodzić że kupując dziś ciągnik nie porobimy nim dłużej niż 10-15 lat, ale właśnie co będzie za te 15 lat? Chyba że unia się rozleci a ciągniki przestaną schodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzanek13    1

Witam. Chciałbym sie dowiedziec ile kosztuje Nowy zwykły Zetor Proxima 80 z Rewersem mechanicznym i przekladnią 40km.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

a tym to trochę przesadziłeś jest sporo ciągników 150 km z silnikami sześcio cylindrowymi , które spełniają nowe normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miastek    35

chrzanek13 ceny nie znam ale u mnie w Max-rolu mają zetory to przedstawiciel mówił że zetory wszystkie modele bez proximy jeżdżą 40 km/h a proximka śmiga 47km/h sam nie wierzyłem ale dali się przejechać to się przekonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

chrzanek13 ceny nie znam ale u mnie w Max-rolu mają zetory to przedstawiciel mówił że zetory wszystkie modele bez proximy jeżdżą 40 km/h a proximka śmiga 47km/h sam nie wierzyłem ale dali się przejechać to się przekonałem.

 

a skąd wiadomo że jechała 47?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wiele ciągników ma możliwość kalibracji licznika. Można tak skalibrować, że 60 będzie pokazywało. Dealer tak zrobi wsadzi potem naiwniaka i pokaże jak to maszyna zasuwa. A naiwniak się cieszy jak dzieciak jaki to bolid kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

właśnie do tego zmierzałem, kiedyś przestawiłem u siebie w ciągniku licznik to pokazywał ponad 80km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj