Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

mazurq    1

Byłem dzisiaj u dealera zetora z myślą o majorze jako główny do pomocy zetorowi 7211 na 10ha łąk i około 20gruntów ornych  ale niestety prześwit między sankami od tura a podłożem wynosi tylko 29cm na szerszych laczkach wiec troche mało więc zainteresowałem się proxima 90 z wyposażeniem skrzynia 12/12 rodzielacz 3 sekcje, klima, dolna listwa zaczepowa, szersze koła przód 380 tył 460 obciążniki tył 250kg, siedzenie grammera mechaniczne dodatkowe oświetlenie plus tur ZL 36 (ten nowego typu) 3 sekcje hyd akumutator łyzka 1,8m krokodyl 1,5m chwytak do bel razem wszystko wycenieli na 152tys złotych netto dobra cena czy można sporo utargować ?? CENA NETTO sam tur 21tys netto

Edytowano przez mazurq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz15555    2

Byłem dzisiaj u dealera zetora z myślą o majorze jako główny do pomocy zetorowi 7211 na 10ha łąk i około 20gruntów ornych  ale niestety prześwit między sankami od tura a podłożem wynosi tylko 29cm na szerszych laczkach wiec troche mało więc zainteresowałem się proxima 90 z wyposażeniem skrzynia 12/12 rodzielacz 3 sekcje, klima, dolna listwa zaczepowa, szersze koła przód 380 tył 460 obciążniki tył 250kg, siedzenie grammera mechaniczne dodatkowe oświetlenie plus tur ZL 36 (ten nowego typu) 3 sekcje hyd akumutator łyzka 1,8m krokodyl 1,5m chwytak do bel razem wszystko wycenieli na 152tys złotych dobra cena czy można sporo utargować ??

 

cena netto?

a można wiedzieć ile wyniósł cię sam ładowacz  bez osprzętu, bo też planuje zakup ładowacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexion6    0

Dla zainteresowanych ceną MF: 7614 wersja essential z amortyzowaną przednią osią cena 280tys netto, 7615 w średnim wyposażeniu 350tys netto, 7619 wersja essential 370tys netto, a teraz 7616 na max wyposażeniu z powalającą ceną 407tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

witam ile może kosztować jd 6110 nowy?

 

wersja M ok 220    R ok 30/40 tysi wiecej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

No to już cena T7.200...

A wiesz kolego do kiedy stare t7 sprzedają? Chce składać na prow więc jeśli mi się uda to w przyszłym roku kupno ciągnika. Na dzień dzisiejszy pewnie to byłoby t7.185/170.

Zetor Crystal 160 największe laczki, amortyzowana oś i kabina, przedni tuz + balast (polskie), + jeszcze coś, może potem dopisze za 264 tyś netto. 

a wiesz kolego ile kosztuje crystal 150.

Edytowano przez mtz55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramzesss    35

pytałem ostatnio o arjona 620 w podstawie powiedzieli 260000netto a za 440 arjona z tuz i wom 248000netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarek7340    107

Hej panowie :) Mógłby mi ktoś zdradzić cene nowego ciągnika New Holland TD5.65 i jak by dało rade odpowiednika czerwonego czyli case tej mocy? Z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś byłem u deelera john deer z zapytaniem o ciągnik 6175r , wersja jaka mnie interesowała to opcja prawie pełnego wyposażenie min. skrynia direct drive , amortyzacja kabiny, klimatronik , hydrauliczna tylnia śruba (łącznik) , predni tuz +obciążnik 1500kg, przednia oś tls+ , najszerse i najwyższe ogumienie , pompa hydrauliczna 155l.  4 elektroniczne zawory SCV - Premium,  Pakiet oświetlenia - Premium.  cena 442 tys zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam ile kosztuje nowy Farmtrac 7110DT ? Może ktoś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloss    1

Witam, dziś byłem u deelera john deer z zapytaniem o ciągnik 6175r , wersja jaka mnie interesowała to opcja prawie pełnego wyposażenie min. skrynia direct drive , amortyzacja kabiny, klimatronik , hydrauliczna tylnia śruba (łącznik) , predni tuz +obciążnik 1500kg, przednia oś tls+ , najszerse i najwyższe ogumienie , pompa hydrauliczna 155l. 4 elektroniczne zawory SCV - Premium, Pakiet oświetlenia - Premium. cena 442 tys zł netto

drogo. Case puma alho Steyr napewno taniej. może nawet valtra taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

nowa valtra model t173 chyba to byl , moc 175 km w wersji Versu  prawie an full kosztowała 380-390 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj