Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

radzioRS    94

A porównywałeś new Holland i steyr moim zdaniem steyr jest w kabinie lepiej wykonany a cena pewnie podobna Valtra to już wiesz ze kosztuje a czy warto tyle przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Witam wiec co lepiej wybrac new holland t6 165 za 230 tys netto czy valtre t174 z podobnym wyposazeniem za 385 tys netto?

Kolego ale to nie sa podobne ciągniki. Valtra jest przedewszystkim ciągnikiem o większej mocy której newholland tym modelem nawet nie osiąga przy dodatkowej, valtre T to ja porównywałbym z n7 a nie t6 bo to inne gabaryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukat2009    6

Valtra ma 174 KM a new Holland t 6 165 według ogłoszenia ma 165 KM ? to tylko róznica 10 KM a cenowo duzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

NH t6 165 ma 125KM a nie 165

 

jak chcesz koniecznie NH to do tej Valtry to raczej t7 220 albo t7 235 które mają odpowiednio 167 i 185 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

wczoraj byłem jeszcze u dilera case, maxxum 125 multicontroller, amortyzowana oś i kabina 4 pary wyjść hydraulicznych przedni tuz bez wom skrzynia 17x16 opony 600 tył i 480 przód za 240 tys netto a jego odpowiednik w steyr za 250 tys netto. Case 10 tys droższy od NH t6 165 ale w case lepsza wygoda pracy ze względy na multicontroller tylko pytanie czy ta wygoda nie jest za bardzo awaryjna bo NH jednak prostszy. 

Jeden i drugi diler powiedział że 6-cio cylindrowe silniki w maxxumach i t6 tylko do września przyszłego roku a puzniej tylko 4 cylindry.Trochę za słabe te 4 cylindry do ciężkiej pracy bo ich żywotność będzie krótsza.  wszystkie ceny do lekkiej negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

a jakie znasz ceny tych modeli bo mi wydawały się w miarę do zaakceptowania  z tym wyposażeniem ale może się myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś cenę df 90.4G rewers hydrauliczny i skrzynia 16x16 lub 20x20 albo jego czerwony odpowiednik same explorer ?

Okolice 180.000 brutto

A zna ktoś cenę Deutz 5100 D lub G

 

5105G w 4 cylindrach i dobrym wyposażeniem ok 184tys brutto

a myślicie że za ile takiego deutz fahra 5090 G. ze skrzynia 40x40 hi-lo z rewersem elektrohydraulicznym, ehr, oknem dachowym, kompletem zaczepów, obciążniki na przód, klimą, sterowaniem zewnętrznym podnośnika można wyrwać ?

 

Df 5105.4 G z takim wyposażeniem, tylko ze skrzynią 20x20 to koszt około 209tys z vatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machtomi    39

Mam ofertę na JD 5085M 157tyś Netto

w wersji  Kabina SuperVision Plus

oraz 5100M 173tyś 

Ceny jak dla mnie za wysokie zastanawiam sie czy nie lepszym rozwiązaniem będzie Proxima Power 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

John deere 6115M  opony 540  i 440 przód, wzmocniona hydraulika, tuz, skrzynia 24/24  cena ok 218netto

Massey ferguson 5611 w podobnym wyposażeniu ok 220

claas arion 440 wyposażenie standard + tuz i jakies tam drobnostki ok 250 netto

 

Pomoże ktos jak cena Masseya 6612?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Za 6612 słyszałem 310 tys. brutto ale w jakiej wersji wyposażenia to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozik119    0

Witam interesuje mnie zakup ciągnika o mocy 150 km, co polecicie? osobiście zastanawiam się nad case, JD, claas no i oczywiście Fendt ale raczej za drogi:/

Mam jeszcze jedno pytanie jak jest z tym chipem np z ciągnika 110 robi się 130? czy to się nie przekłada np. na większe spalanie? 

Edytowano przez kozik119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Zetor Crystal 160 największe laczki, amortyzowana oś i kabina, przedni tuz + balast (polskie), + jeszcze coś, może potem dopisze za 264 tyś netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    97

Ciekawe ile tych Crystali się sprzedało. Za taką cenę to coś z CNH można już kupić

Edytowano przez kamil18fmr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj