Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

kris14    267

szkoda zawsze to możnaby zaoszczędzić łądnych pare groszy jeśli by brać z fabryki ;)

 

 

Nic byś nie zaoszczędził, przepłaciłbyś i to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Ja się interesowałem popokazowym, zależało mi na czasie i stał taki jak mnie interesował to różnica miedzy nowym a tym pokazowym była tylko 5 tys wiec dałem sobie spokój. Zrobione miał 130h i był u 10 rolników. Myśle ze 5 tys to za mało zeby brać używkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wajdek85    5

A no to fakt 5 tyś przy 150 tyś to nie pieniądz tym bardziej że czuje że na próbach u rolników to on nie był na dotarciu...

liczyłem że około 10-20 tyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

ja oglądałem popokazowe to przy przebiegu ~100h różnica w cenie była na poziomie 10-15 tys tylko u każdego był jakiś uszczerbek ;p 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek91    0

Czas oczekiwania na nowego New Hollanda to przełom września i października (najszybciej ostatnie dni września) więc w Case i Steyr będzie raczej podobnie

 

Jakby kogoś interesowało to nowy NH T6020 z 2014 r. (jakąś serie w 2014 r. wyprodukowali, 112 KM) stoi u Osadkowskich w Rawiczu. Myślę, że cena w stosunku do jego wyposażenia jest na pewno rozsądna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi93    2

oritentuje sie ktos ile moze   kosztowac NH td5 95 w wersi podstawowej z mechanicznym rewersem w skrzyni 12/12 moze byc 30 km /h 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wernicjusz    0

Jak to jest z tą rejonizacją? Ma to wpływ na cenę ciągnika? Napisałem kilka e-maili do różnych dealerów a Oni jak jeden odpisują, że istotne przy wycenie jest miejsce zamieszkania.

Ciągnik jaki mnie interesuje to Zetor Proxima 80 lub 90

-prędkość 40km/h
-pneumatyczny fotel Gramera
-radialne szerokie opony i koła spawane
-liczba biegów 12 + 12 z rewersem + WOM 540/540 E
-obciążniki przód 200kg
-zewnętrzne sterowanie hydrauliką
-tylny TUZ dolne ramiona kategorii II z hakami ( CBM )
-zaczep tylny przesuwny sterowany
-elektroniczna deska rozdzielcza
-klimatyzacja
-radio

Wstępnie wycenili mi w najbliższym puncie na 150tys. Wydaje mi się, że troche drogo i dla tego napisałem do "ościennych" dealerów zapytanie o cenę.

Proszą mnie o personalne dane które w momencie wprowadzenia do Ich systemu chyba każdy będzie znał. Co za tym idzie możliwość negocjacji ceny automatycznie znika. Dobrze rozumuje czy nie?

 

Tylko mi nie odpisujcie dlaczego Zetor itd. itp

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Czas oczekiwania na nowego New Hollanda to przełom września i października (najszybciej ostatnie dni września) więc w Case i Steyr będzie raczej podobnie

 

 

Case/Steyr jest produkowany w innej fabryce (w przypadku większych modeli) więc czas oczekiwania może być inny.

 

Orientuje się ktoś w cenie John Deere'a 6090MC ?

 

Od ok 200 netto w górę, chyba że trochę ogołocisz to zejdziesz poniżej 200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jaka jest cena ciągnika Lamborghini R1 55 lub rodzimych (Deutz Fahr Agrokid,Same Solaris) ?

 

Chodzi o wersje z kabiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deutz chyba agroplus cos kolo 60 czy 70 km to z turem.okolo 100tys

 

Cena Netto czy Brutto ?

Edytowano przez Krzychu1429v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, dzięki wielkie za odpowiedź

 

Pisałem do dwóch przedstawicieli, ze względu na to że nie mam możliwości udać sie osobiście, jednak chyba klientów którzy kontaktują sie drogą internetową traktują z przymrużeniem oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

Slaby popyt chyba wiec jak zadzwonisz to sie zjawia raz dwa. Do mnie jezdzili jak szaleni co 2 dni od tego samego delera a jeden sie obrazil ze od niego nie kupilem i powiedzial mi ze mam zakaz wstepu do jego firmy ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati58    1

John Deere 6100MC, koła przód 420/70 R28 koła tył 520/70 R38, przekładnia 16x16, siedzenie pneumatyczne, 4 światła robocze przednie i 4 tylne, 3 sekcje hydrauliczne, pompa hydrauliczna 80l/min, zaczep transportowy automatyczny, obciążniki 700kg

 

Cena jaką mi zaoferowano to 210 000 netto, jak myślicie drogo czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Nie wiem jak w tym roku ale wydaje mi sie ze za drogo ja kupowałem w zeszłym rc i na lepszym wyposażeniu dałem 216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Stoi u mnie 6110MC za którego daliśmy 215 netto. Z ciekawszych rzeczy mam:
Power Beyond, skrętne błotniki, grzałki silnika i układu paliwowego, kompletne oświetlenie robocze (8 świateł przód,4 tył), dodatkową listwę z gniazdami do podłączenia sterowników, TLS, najmocniejszy alternator, wzmocniony tylny udźwig, wiadomo fotel pneumat, skrzynia 24x24.

Żeby ten 6100 miał skrzynie 24x24 to byłoby lepiej, no i moim zdanie w tak krótkim ciągniku TLS to podstawa.

Edytowano przez Kula07

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj