Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

Wojtas501    0

W 5M masz wliczony EHR i kabinę z oknem?Lepiej przyoszczędź na jakichś bajerach a dobierz sobie 480/380 ;)

W czasie kiedy ojciec kręcił się za 5M to dość dobrze wyposażony 5100M (gumy 440/540 michelin, EHR, lusterka teleskopowe, zaczep automat sauerman, skrzynia 32/16, 540/540E i jakieś tam pierdoły) bardzo niebezpiecznie zbliżał się do ceny 6090MC, gdzie przy MC jest pół ciągnika więcej i przekładnia z 4 biegami pod obciążeniem, a opcjonalnie teraz nawet amortyzowana ośka ;)

 

EHR, szyberdach, 3x hydr, WOM 540/540E/1000, gumy Continental, 2x zaczep (automat i ten dolny), skrzynia 32/16, światła 4+4, siedzenie pneumatyczne i pierdoły inne wyszło 174tys NETTO. interesowałem się MC, ale jak mi dealer powiedział cenę że o lekko 30tys więcej to podziękowałem. ogólnie jak był zamysł nowego ciągnika to zaczynaliśmy z ojcem od 5075E, po jakimś czasie i porównaniu komfortu w obu wyszedł 5085M, a ostatecznie 5100M więc już przy tym były mocno nadszarpnięte fundusze. a co do kół to dealer mnie zapewnił że na 420 jest niższy ciągnik (nie chce mi się wierzyć), jak nie będzie to wymienią na 480  :D  

Edytowano przez Wojtas501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelkawki    13

Kto zna cenę tych modeli, z góry dzięki

- Fendt 310 Vario SCR

- Fendt 210 Vario

 

 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.13 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

EHR, szyberdach, 3x hydr, WOM 540/540E/1000, gumy Continental, 2x zaczep (automat i ten dolny), skrzynia 32/16, światła 4+4, siedzenie pneumatyczne i pierdoły inne wyszło 174tys NETTO. interesowałem się MC, ale jak mi dealer powiedział cenę że o lekko 30tys więcej to podziękowałem. ogólnie jak był zamysł nowego ciągnika to zaczynaliśmy z ojcem od 5075E, po jakimś czasie i porównaniu komfortu w obu wyszedł 5085M, a ostatecznie 5100M więc już przy tym były mocno nadszarpnięte fundusze. a co do kół to dealer mnie zapewnił że na 420 jest niższy ciągnik (nie chce mi się wierzyć), jak nie będzie to wymienią na 480  :D  

 

Jeśli gumy są o takich samych profilach zapewne 65 bo takich nowych jest najwięcej czy nawet na innych, chodzi o to że na takich samych, to opona o szerokości 420 jest niższa niż 480...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloss    1

Steyr 4105 multi( amortyzacja kabiny, oryginalny przedni tuz, tur hydrac, 2 obiegi hydrauliki) 227 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

Witam,powidzcie czy za proxime 90 z 18 na tyle, dwoma sekcjami hydrauliki, zewnętrznym sterowaniem, radio, kogut, skrzynia 40, 120 netto to dobra oferta?

 

jesli rocznik 2015 to cena dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtas501    0

Jeśli gumy są o takich samych profilach zapewne 65 bo takich nowych jest najwięcej czy nawet na innych, chodzi o to że na takich samych, to opona o szerokości 420 jest niższa niż 480...

 

hmmm dzięki za informacje :) gumy są 420/85 i 480/70 R34 więc z obliczeń wychodzi praktycznie to samo (nawet 420 jest wyższa o 2cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

Jak z tym MF i Korbankiem jest? Bo wszyscy mowia ze tak zdzieraja na serwisie, jak ktos ma to moglby sie wypowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb4512    358

Ile kosztuje Claas Axos 320 C, ile trzeba dopłacić za przedni tuz i ładowacz fabryczny ?


The future is organic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Wuja kupil
Valtra N103- wersję 4 garową 111KM
Wyposażenie podstawowe + 3 para wyjść + że na komputerku pokazuje więcej parametrów tak to podstawa. w Podstawie ma w ch*j dużo i śmiało może konkurować z Case Maxxum 110 New Holland T5 itd :)
254 000 brutto + Tur polski 1810 udźwigu za 25 brutto z osprzętem (sipa 240cm i krokodyl nwm ile :D)

 

1-wszy przegląd za darmo :)

Dealer spod Kępna :) Rol-Serwis czy jakoś tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter03    29

Wuja kupil

Valtra N103- wersję 4 garową 111KM

Wyposażenie podstawowe + 3 para wyjść + że na komputerku pokazuje więcej parametrów tak to podstawa. w Podstawie ma w ch*j dużo i śmiało może konkurować z Case Maxxum 110 New Holland T5 itd :)

254 000 brutto + Tur polski 1810 udźwigu za 25 brutto z osprzętem (sipa 240cm i krokodyl nwm ile :D)

 

1-wszy przegląd za darmo :)

Dealer spod Kępna :) Rol-Serwis czy jakoś tak :D

 

Ciekawe czy ceną może konkurować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

 

 

Nie musi, ludzie wybiorą ją za jakość i wykonanie, a cena i tak nie przekroczy ceny jd czy fendta

Edytowano przez PATr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcin    7

Wuja kupil

Valtra N103- wersję 4 garową 111KM

Wyposażenie podstawowe + 3 para wyjść + że na komputerku pokazuje więcej parametrów tak to podstawa. w Podstawie ma w ch*j dużo i śmiało może konkurować z Case Maxxum 110 New Holland T5 itd :)

254 000 brutto + Tur polski 1810 udźwigu za 25 brutto z osprzętem (sipa 240cm i krokodyl nwm ile :D)

 

1-wszy przegląd za darmo :)

Dealer spod Kępna :) Rol-Serwis czy jakoś tak :D

 

Doposażył ją o czym nie wiesz lub sporo przepłacił. Chyba że te 254 razem z turem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Zauważ że to jest cena brutto, netto wychodzi 206 tys. więc jest to mało jak na taką maszynę, zresztą ty chyba kiedyś gdzieś pisałeś że n103.4 hitech3 kosztuje 225 netto. także cena nieźla ale jest jeszcze dużo aspektów takie jak rozmiar i MARKA opon, siedzenie, jakie oświetlenie, jaki zaczepy z tyłu a to wszystko sporo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Ciekawe czy ceną może konkurować?

 

Może :)

Spalanie ma niższe też niż te co wymieniłem :)

Znam osobiście kilku właścicieli Valtry. Bardzo sobie je cenią :)

W okolicy u mnie teraz ostatnio szturm na Valtry jest :D

 

Majcin:

Valtra A93 +  Tur Quicke kosztuje 232tyś brutto tam :)

 

Ale A za mała gabarytowo masowo i mocą . :P

Edytowano przez KlakacZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wernicjusz    0

Może jakiś zeszłoroczny ewentualnie?

Tak czy owak cena mnie interesuje Proximy 80. Złożyłem zapytanie w dwóch punktach i cena różni sie o 15tys. :blink: Wyczytałem także, że marża może sięgać nawet 15% wartości ciągnika i to jest ta kwota którą można negocjować. Tylko ciągle nie wiem jaka jest cena wyjściowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

15 to trochę duża rużnica,a co do ceny to 90 wyjściowo kosztuje koło 120 netto ale po niby jakimś rabacie i moich targach za 120 mam ofertę jak pisałem wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj