Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Danioq202    14

Poproszę o ceny następujących ciągników:

 

-Valtra n113 cena + opinia,

-New Holland t5 115 cena + opinia ,

-Massey Ferguson 6612 cena +opinia .

 Proszę koledzy wyszczególnić wszelakie wady ,badź cenne zalety .

 

Więc tak Mf ciągnik bardzo fajny , ekonomiczny , bardzo mało pali , skrzynia bardzo przyjemna w obsłudze , no ale ma trochę elektroniki co nie każdego urządza . Ciągnik wart polecenia :) nie licz oczywiście na jakiś bardzo żwawy silnik bo to jednak 4 cylindry ..

 

Nh T5.115 pomyśl nad skrzynią pół automatyczną ( electrocommand ) fakt jej wada jest taka że strasznie wyje i to nie każdemu się podoba , ale jeżeli masz pieniądze to lepiej dołożyć trochę i pomyśleć nad Nh T6.120 na pewno bd bardziej zadowlona :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Poproszę o ceny następujących ciągników:

 

-Valtra n113 cena + opinia,

-New Holland t5 115 cena + opinia ,

-Massey Ferguson 6612 cena +opinia .

 Proszę koledzy wyszczególnić wszelakie wady ,badź cenne zalety .

 

Na dniach udaję się do dealera Valtry w Kępnie.

Mogę o cenę zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

znajomy bierze n103.4 przedni tuz, dodatkowe wyjście hydrauliczne, szersze opony na feldze spawanej za 202 netto więc wiem lepiej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Witam 

Orientuje się może ktoś ile kosztuje New Holland T5.95

Z góry dziękuje za odpowiedz.

 

Zależy z jaką skrzynią. Ja za T5.95 EC w grupie wyposażenia 500 dałem 189netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek11    0

Co znaczy grupa wyposażenia 500?

mam zamiar brać przekładnie Dual Command

Edytowano przez Szymek11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Przedni tuz, amortyzacja kabiny, błotniki przednie skrętne, fotel pneumatyczny komfort, 3 pary hydrauliki, pompa hydrauliki 84l, joystick do obslugi 2 par - tj. przygotowanie do tura, okno dachowe, 540, 540e, 1000, fotel instruktora, regulowana kolumna kierownicza, klimatyzacja, radio z mp3, to chyba tak mniej więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

A orietuje sie ktoś czy cena za claasa Axosa 340CX tego w promocji 158 netto to ostateczna czy idzie coś wynegocjować np dlatego ze euro tanie??

 

Idzie utargować wujek miesiąc temu zamawiał i utargował trochę i euro było droższe niż teraz


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz15555    2

Czy waszym zdaniem cena 184000zł brutto (po rabacie) to rozsądna cena za zetora proxime power 90 w wyposarzeniu (3 sekcje hydrauliki, EHR, dolna listwa zaczepowa+piton fix, klimatyzacja, koła przód 380/70 R24, koła tył 480/70 R34, obciążniki na tylne koła 150kg, siedzenie pneumatyczne, regulowana kolumna kierownicy, zewnętrzne sterowanie hydrauliką i wom, radio, kogut, ociekacze rozdzielaczy, podgrzewacz płynu, tylny wom 540/540ECO, dodatkowe reflektory przód i tył)

Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtas501    0

JD 5100M w wyposażeniu prawie full, prawie bo bez tuza, tura i skrętnych błotników, opony 420/340 musze zapłacić 215tys BRUTTO, a 6090MC kosztuje w podstawie od ponad 250tys BRUTTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Czy waszym zdaniem cena 184000zł brutto (po rabacie) to rozsądna cena za zetora proxime power 90 w wyposarzeniu (3 sekcje hydrauliki, EHR, dolna listwa zaczepowa+piton fix, klimatyzacja, koła przód 380/70 R24, koła tył 480/70 R34, obciążniki na tylne koła 150kg, siedzenie pneumatyczne, regulowana kolumna kierownicy, zewnętrzne sterowanie hydrauliką i wom, radio, kogut, ociekacze rozdzielaczy, podgrzewacz płynu, tylny wom 540/540ECO, dodatkowe reflektory przód i tył)

Proszę o opinie.

 

jak dla mnie za drogo wolał bym jakiś zachodni poszukaj czegoś z case lub nh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz15555    2

Biore  pod uwagę również NEW HOLLANDA TD5.95 lecz za zetorem przemawia skrzynia, masa ciągnika, większa pojemność silnika, większy udźwig podnośnika i ogólnie wydaje się masywniejszym ciągnikiem niż NH a co do CASE to FARMALL 95a ale to brat bliżniak NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

JD 5100M w wyposażeniu prawie full, prawie bo bez tuza, tura i skrętnych błotników, opony 420/340 musze zapłacić 215tys BRUTTO, a 6090MC kosztuje w podstawie od ponad 250tys BRUTTO

Według mnie drogo za tego mc. Kuzyn miesiąc temu kupił 110 rc miękki przód tuz jd mocniejsza pompa, skrętne błotniki 3 wyjścia opona tył 520 przód 480 klima, za 234 netto wiec według mnie za 90 mc 250 brutto to drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Biore  pod uwagę również NEW HOLLANDA TD5.95 lecz za zetorem przemawia skrzynia, masa ciągnika, większa pojemność silnika, większy udźwig podnośnika i ogólnie wydaje się masywniejszym ciągnikiem niż NH a co do CASE to FARMALL 95a ale to brat bliżniak NH.

 

a czemu bierzesz pod uwagę case farmall 95a skoro mocowo bardziej by pasował 85, co do skrzyni to racja zetor oferuje więcej, moment w przypadku zetora 90 i case/nh 85 jest lepszy u czecha( pojemność)co do podnośnika to case ma w opcji 4.5t (a na kołach 38 cali 4.7t) wiec wiecej jak zetor. co do masy to zetor (katalogowo) jest ciężejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

JD 5100M w wyposażeniu prawie full, prawie bo bez tuza, tura i skrętnych błotników, opony 420/340 musze zapłacić 215tys BRUTTO, a 6090MC kosztuje w podstawie od ponad 250tys BRUTTO

 

W 5M masz wliczony EHR i kabinę z oknem?Lepiej przyoszczędź na jakichś bajerach a dobierz sobie 480/380 ;)

W czasie kiedy ojciec kręcił się za 5M to dość dobrze wyposażony 5100M (gumy 440/540 michelin, EHR, lusterka teleskopowe, zaczep automat sauerman, skrzynia 32/16, 540/540E i jakieś tam pierdoły) bardzo niebezpiecznie zbliżał się do ceny 6090MC, gdzie przy MC jest pół ciągnika więcej i przekładnia z 4 biegami pod obciążeniem, a opcjonalnie teraz nawet amortyzowana ośka ;)

Edytowano przez Hubert8245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Witam,powidzcie czy za proxime 90 z 18 na tyle, dwoma sekcjami hydrauliki, zewnętrznym sterowaniem, radio, kogut, skrzynia 40, 120 netto to dobra oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj