Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

alvaroalvaro78    141

T5.95 Electro Command 16x16 grupa 500 - pompa 84/38, przedni TUZ, 3 pary hydrauliki z joystickiem, przednie okno dachowe, dwa siłowniki wspomagające podnośnik, fotel Comfort, kabina amortyzowana Comfort Ride, Koła regulowane na gwiazdach do uprawy międzyrzędzi - 280/85/28 i 340/85/38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Panowie a jaki model Deutz Fahra będzie odpowiednikiem NH T5.95 Electro Command w najwyższej specyfikacji 500 ??

 

Deutz Fahr 5100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6715

Witam :) ile byście zapłacili za deutza agrofarma 410 z szerokimi oponami i lepsza kabina z klimatyzacja z 2010 r  550 mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajakk    17

Nie wie ktoś jaka jest cena JD 7230r i tych większych modeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

Nowa Valtra T 144 Versu amortyzowana os i kabina przedni tuz i wom opony 600 315 tysi netto.

post-147058-0-65969600-1424786048_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matti0123    1

Chyba coś ci sie kolego pomyliło z ta valtra byłem ja wczoraj ogladać i po pierwsze jest to wersja active i tylko z przednim Tuzem i amortyza osią cena 330netto a versu 360netto tak dla jasnosci.A od lisropada beda wychodzic z skrzynia H5 i wtedy ceny bedą t144 zaczynać się od 300netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jaki ciągnik do 80KM byście polecili. Najlepiej od razu z ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Temat dotyczy cen maszyn a nie opinii czy też dywagacji na temat który wybrać.

Podaj konkretny model, będzie konkretna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

Chyba coś ci sie kolego pomyliło z ta valtra byłem ja wczoraj ogladać i po pierwsze jest to wersja active i tylko z przednim Tuzem i amortyza osią cena 330netto a versu 360netto tak dla jasnosci.A od lisropada beda wychodzic z skrzynia H5 i wtedy ceny bedą t144 zaczynać się od 300netto.

 

Wiem ze to jest Active ale gadalem z czlowiekiem i mowil mi o skrzyni Versu i takiej cenie i mowil ze H5 beda pod koniec roku, a drugi majster powiedzial ze roznica w cenie Active i Versu nie przekracza 2 tys euro  wiec nie wiem skad ci sie wzielo 30 tysi roznicy, pisze co mi powiedzieli

 

Ale czy wierzyc? Mowili ze ma 160 koni a ma 155 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matti0123    1

Mam złozona wniosek na nia gadałem z głównym właścicielem odnośnie ceny i sam mi powiedział ze nie spodziewał sie ze taki cennik dostanie i ze nowy model będzie tyle droższy od starego. Taka jest cena w versu i direct masz skrzynie z pełnym automatem elektro-hyraulika całkiem inny podłokietnik i inne funkcje jednym słowem. Dla porównania różnica w serii n między skrzynia H3 a H5 jest 20-30tys w zależności od funkcji. Mam do czynienia z valtrami i sporo o nich wiem i cen sa takie i my ich nie zmienimy. A o te 5km to nie chodzi gorzej jak by było 20km:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

To Ty masz zamowiona i Tobie mowia inna cene a mi niezdecydowanemu klientowi zupelnie inna co to ma na celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matti0123    1

To Ty masz zamowiona i Tobie mowia inna cene a mi niezdecydowanemu klientowi zupelnie inna co to ma na celu?

 

Zalezy z kim mówiłeś czy z jakimis "chłopkami roztropkami" czy z właścicielem bo mi ci majstry też tak powiedzieli i pożniej sie pytałem czemu taka różnica to cena jest gołej bez niczego dodaj tuz i mięką oś i 330netto wyjdzie, ale ja bede czekał na ta z skrzynia H5 a jak nie stanieje to mam oferte na MF 7614 dyna 4 z amortyzowaną ośka przednim tuzem i womem,i jadę na rozmowy jeszce w sprawie john deera i clasa i bede miał porównanie c do cen i wyposażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

jaki ciągnik do 80KM byście polecili. Najlepiej od razu z ceną

 

na ile ha i jakie pieniądze chcesz przeznaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

Zalezy z kim mówiłeś czy z jakimis "chłopkami roztropkami" czy z właścicielem bo mi ci majstry też tak powiedzieli i pożniej sie pytałem czemu taka różnica to cena jest gołej bez niczego dodaj tuz i mięką oś i 330netto wyjdzie, ale ja bede czekał na ta z skrzynia H5 a jak nie stanieje to mam oferte na MF 7614 dyna 4 z amortyzowaną ośka przednim tuzem i womem,i jadę na rozmowy jeszce w sprawie john deera i clasa i bede miał porównanie c do cen i wyposażenia.

 

A ile za takiego MFa sobie licza? Chociaz mnie to interesuje 6 garow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matti0123    1

A ile za takiego MFa sobie licza? Chociaz mnie to interesuje 6 garow.

 

Mnie też 6garów i wyłącznie interesuje i ten MF to 6stka. mi powiedzieli 308netto ale mysle ze do 300netto by zeszli jak bym był już zdecydowany. Ale narazie bede czekał jak potoczy siś sprawa z ta valtra i bede czekał na ta skrzynie H5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Pytałem wcześniej o cenę nh t7.220 a czy kogoś wie ile kosztuje ten mniejszy 210 z tuzem i womem,miękką ośką oraz podłokietnikiem sw2 ? Na dniach będę miał ofertę na taki ciągnik i chce "porównać" ceny, więc jeżeli ktoś, coś, gdzieś by wiedział to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetsuya    13

Claas arion 620 cmatic cebis na pełnym wyposazeniu po 7 miesiącach negocjacji 339,500 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj