Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

pawlito1108    0

witam potrzebuje ceny tych ciągników

nh t3.55f

td4020

t4020

bez kabiny

czy cos innego byscie mi polecili 

z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moretti    2

witam, ma ktoś może ceny Deutz fahr 6120 zwykła powershift , miękka oś przedni tuz i wom, opony 480/600 John deere 6125m tls 3 prędkości, wom 3 pary hydr, przedni tuz wom, skrzynia aqua+eco, opony 480/600 Case maxxum multiconr. 125 przedni tuz wom, miękka oś opony 480/600 Valtra n113 h5 miękka oś przedni tuz wom opony 480/600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    188

A może mi ktoś powiedzieć czy powiedzmy nh t7.210 to nie to samo co stara seria t6090?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

case maxxuma 125 mc za 254 tys przedni tuz wom, cztery pary hydrauliki 

 

netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

T5.95 EC grupa 500 przedni tuz, miękka ośka, amortyzacja kabiny, fotel premium, pompa 84, 3 pary wyjść, wąskie koła - 189 tys netto - dobra cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

Co to znaczy waskie kola? Bo jak kupowalem w 2005 Same Roller 60 to za waskie kola doplacilem chyba 10 tysi (a itak one sa za szerokie) zamiast brac na szerokich i dokupic waskie :D Tak tylko pisze jak teraz tez tak jest to nie popelniaj mojego bledu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

witam potrzebuje ceny tych ciągników

nh t3.55f

td4020

t4020

bez kabiny

czy cos innego byscie mi polecili 

z góry dzieki

ponawiam pytanie

oraz prosze o porade potrzebuje ciągnika jako pomocniczy najlepiej bez kabiny około 50-60 koni najlepiej zeby miał biegi pełzajace i mozna było nim i w polu i sadzie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Też sprawdzałem i nie ma czegoś takiego. Sprzedawca musiał się pomylić. Jest tylko comfort ride czyli amortyzacja kabiny i to ten ciągnik ma na pewno. Szkoda ze nie występuje miękka ośka bo byłby to idealny ciągnik do rozsiewacza i opryskiwacza... wracając do ceny podpowie ktoś czy dobra ? Niby była podwyżka ale to już 3 ciągnik który bierzemy z tej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Orientuje się ktoś w Cenie Valtry n103.4 H5 z amortyzowaną kabiną i bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

Nie znam ceny za skrzynie H5  ale  103.4 ze skrzynią  H3 to koszt w granicach 215 000 PLN netto z przednim tuz i  paroma dodatkami do wersji podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj