Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

Arek    218

6160 TTV 280 netto standard

tuz 9 tysi

wom 5 

miekki przod  chyba 11 tysi 

 

Nie pomyliłeś przypadkiem Cshift z TTV?

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/66439-cennik-ci%C4%85gnik%C3%B3w-deutz-fahr-i-lamborghini/

W tym cenniku zapewne ceny katalogowe w podstawowych wersjach.

 

Wiem, że 5120ttv w max wersji kosztuje ok 280, a jestem ciekaw czy sporo droższy jest 6120 ttv.

 

Lo cie pieron to ile kosztuj Fendt 716 500 netto? 

Ja to myslalem ze z 380 bedziekosztowal, a Ty mowisz ze takie malenstwo ponad 300 :D

 

714 potrafi kosztować 500 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawinek    3

Orientuje się ktoś ile trzeba zapłacić za Deutz-Fahr'a 6150 CShift z przednim tuzem i miękką osią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

Nie pomyliłeś przypadkiem Cshift z TTV?

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/66439-cennik-ci%C4%85gnik%C3%B3w-deutz-fahr-i-lamborghini/

W tym cenniku zapewne ceny katalogowe w podstawowych wersjach.

 

Wiem, że 5120ttv w max wersji kosztuje ok 280, a jestem ciekaw czy sporo droższy jest 6120 ttv.

 

 

714 potrafi kosztować 500 netto

 

Pytalem o 6160 to mowil ze w standardzie 240 i ze 6160 TTV bedzie ok 40 drozsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloss    1

Pablo9812

jak to czytałeś z ich dokumentów to to nie była cena. kiedyś tak przeczytałem u Case i się dziwiłem czemu tak dużo. dealer powiedział że to nie dotyczy klienta i przeliczał po swoich zniżkach to wyszło duuużo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

bo to jest cena cennikowa, a widziałeś ją tylko po to żebyś się cieszył że dostałeś 100tys rabatu, kiedyś widziałem ofertę bodajże na lambo gdzie na wstępie był zaznaczony rabat 18% ale cena z przed rabatu wzięta z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
A na stole zauważyłem ofertę za 6105R,dużo bajerów,amortyzowana oś,przekładania PowerQuad PLUS, i inne duperele,mam nawet zdjęcie wyceny poszczególnych dodatków,a cena sugerowana katalogowa to 433 tyś :o Ale czy netto/brutto to nie wiem.

 

To cena z konfiguratora JD :). Też mam taką wycenę na 6125R na 424 666 zł. Ale zaraz po wydrukowaniu dealer wziął ten wydruk, zaczął coś przeliczać kalkulatorem i pod tą ceną napisał długopisem 285 tys netto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

Nie ma takiej opcji. N123 tyle kosztuje.

jak gość chce tylko TUZ i WOM nic więcej  to powinien się zmieścić w 240 tys

ja za 245tys mam z TUZ, szersze opony na feldze spawanej, pulpit, amortyzacja kabiny, dodatkowe wyjście hydrauliczne,  pneumatyczny fotel, fotelik dla pasażera... więc mi się wydaje że poniżej 240tys wyjdzie jak tylko tuz i wom.  Chyba że pojęciem "w podstawie" kryje się coś jeszcze ;p

 

 

Edytowano przez valadin1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć o przybliżone ceny ciągników:

Nh t7.220 pc i ac oraz case puma cvx170

I którą skrzynie uważacie za lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

@grgrzes80 Uuu to ładna cena myślałem coś koło 330 max.

Edytowano przez lolq1660

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAWIDCASE    0

ja brałem n113 260 neto

 

a co myślicie o ciągniku Valtra t133 rocznik 2014 przedni podnośnik/szersze ogumienie/ pulpit proline/ amortyzacja osi i kabiny za 270 tys netto?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

@grgrzes80 Uuu to ładna cena myślałem coś koło 330 max.

 

bez trudu i 400 netto da sie zrobić, jest tyle opcji wyposażenia ze można zeną podstawowego podwoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Czyli pewnie znowu zostaje mi nh

bez trudu i 400 netto da sie zrobić, jest tyle opcji wyposażenia ze można zeną podstawowego podwoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

ale nh w takim samym wyposażeniu wcale tańszy nie będzie, tylko zaznaczam w takim samym wyposażeniu

także najlepiej skontaktuj sie z dealerami obu tych marek i niech ci oferty przedstawią tylko takie bardziej szczegółowe żebyś mógł wiedzieć czy masz doczynienia z takimi samymi maszynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramzesss    35

valtra t 133 tuz wom oska , koło 270000 netto juz mozna wyrwac, je wyprzedaja teraz bo wchodzi t4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj