Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

Plagrafi    23

MF 6615 ok 280-290tys z przednią osią amortyzowaną

 

Nie orientujesz sie moze czy duzo drozszy jest 7615 i ile trzeba doplacic za przedni tuz? Bo szczerze mowiac bardziej interesuje mnie 6 cylindrowy.

I w ramach odswiezenia ile kosztuje Fendt 714 vario ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Ten drugi to nawet korzystna oferta, tylko ta skrzynia trochę boli ..

 

A co do maski to pewnie ktoś chciał się przejechać na placu i nie zauważył maszyny na drodzę  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Cena elegancka, za tego uszkodzonego, nowa maska ile może kosztować ? 5-6 tysi ?

Za takiego trzeba dać ze 40 tysięcy więcej, więc cena jak najbardziej korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

koledzy obecny zetor to nie ten popularny czech ktory smigal super. u mnie w okolicy sa 2 hsx i obydwa sie pier**la na maxa. jeden ma 350h a wszystko trzeszczy i problem ze sprzeglem oraz skrzynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Drogo ten Zetor wychodzi, patrząc jak ludzie piszą,że za 214 tys netto można mieć NH 140 koni, więc chyba nawet nie ma co się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

t6.140 ma 143 mocy maksymalnej:)

Patrzy sie na moc znamionowa bo te 143 to osiąga z epm a ono nie jest stałe dostępne i mozna łatwo sie przejechać dobierając maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

t6.140 ma 143 mocy maksymalnej:)

 

maksymalnej z boostem w dodatku, a wimem to bo mam odpowiednika mocowo w czerwonym kolorze.

 

i patrząc na moc maxx z boostem sami siebie oszukujemy, bo zapomnij że ten ciągnik będzie chodził w maszynach do 140 KM, a w maszynach dostosowanych do 110KM będzie chodził bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

na siebie mam 21 ha, bez hodowli ( właścicielem reszty jest tata)

czy mogę jakoś obniżyć moc tego t6.140 jeszcze bardziej aby udało mi się skorzystać z prowu?

czy stosowaliście jakieś sztuczki? diler jest spoko więc jak coś to jakies zaświadczenie by wystawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

ale to ze starego prowu jeszcze czy juz z nowego masz zamiar korzystać?

 

szykuję się z nowego w tym roku składać:) zasady będą trochę inne, ale tak czy siak, trochę mocy będę musiał ująć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

valtra t133 Hitech: 3 pary wyjść hydraulicznych, przedni TUZ, fotel pneumatyczny, pulpit proline, felgi spawane, opony 540/650, amortyzacja kabiny 245 netto, rocznik 2015 i chyba już taką biorę :)

Radze ci dopłacić do 4 sekcji, narazie możesz nie potrzebować ale nigdy nic nie wiadomo, ja u siebie mam 4 a i tak muszę tuza odłączać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karold14    4

http://olx.pl/oferta/ciagnik-same-dorado-62km-2014-nowy-CID757-ID8CMBZ.html#79e58ce67c co powiecie na ta oferte i ile moze kosztowac 70 km i jak z serwisem drogie czesci?

 

Same Dorado Classic 70 DT:

Silnik Same, 3 cyl. TURBO, Intercooler, pojemność 3000 ccm, moc maksymalna 72 KM,

Skrzynia biegów 10+10 z rewersem mechanicznym, 40 km/h,

Podnośnik 3 650 kg, zaczepy automatyczne CBM, zewnętrzne sterowanie podnośnika,

Rozdzielacze hydrauliczne 4-drogowe,

WOM tylny 540/540E,

Komfortowy fotel amortyzowany mechanicznie,

Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach,

Klimatyzacja, 

Tablica cyfrowa,

Ogumienie 420/70 R30 i 360/70 R20,

Oświetlenie robocze,

Skrętne błotniki przednie,

Hamulce tarczowe, mokre, na 4 koła, sterowane hydrostatycznie,

Instalacja pneumatyczna hamulców przyczepy,

Rocznik 2015, dostepny na początku marca.

 

Cena 122 tys zl netto.

 

 

Mam Same Roller 70 od 2006 roku i jestem bardzo zadowolony dlatego zamierzam kupic kolejnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj