Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

nojsze    59

Pisałem wam juz wiele razy w rolnictwie zaczyna się recesja , sprzedaż maszyn będzie powoli spadała , ceny muszą także wyhamować gdyż boobm z lat 2010-2012 już się raczej nie powtórzy. Nowy Prow nie dla wszystkich raczej dla nikogo ci co nie kupili poprzednio teraz tym bardziej nie będą mieli funduszy , rolnicy którzy się rozwineli juz nie dostaną takiej samej maszyny...... Ot sprzedaż ciagników drastycznie spadnie a z nią ceny. Jak ruszy lawina mleka to prawdziwa zapaść gdyż przy spadku cen producenci po zniesieniu kwoty zechca nadrobić ilością i w tym pies pogrzebany. Licytujecie się panowie cenami traktorów ja także chcę kupić tanio i czekam na NH 140 kM za około 200 netto nie 214.000 kwestia czasu jak producenci będą zjeżdżali z ceny.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zitro    1

Kubota-opis z translatora, więc cena razy aktualny kurs ojro

 

albo $ bo doczytałem to "Luizjana"

plus tranport z USA...

Edytowano przez Zitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

ściema i tyle, czekaja az jakis naiwny im kasę wpłaci, takich okazjii nie ma, bo ursys c360 czasem jest droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Witam. Ile się ceni : 

John Deere 5085M z przednim tuzem i turem.

John Deere 6090MC z przednim tuzem i turem.

Interesują mnie cenny netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

Według mnie ceny mogą spaść ale na to co na placu a jak ktoś chce lepiej wyposażony to ceny nie spadną.

A poza tym uważam ze na cuda nie ma co liczyć. U najwiekszych dilerow staly nieraz ciągniki 2 letnie i nie były odrazu tańsze po 50 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumas    27

Cena John Deere 6090 MC jest 207 netto na full wypasie 
Cena John Deere 6090 RC jest 220 netto na full wypasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

valtra t133 Hitech: 3 pary wyjść hydraulicznych,  przedni TUZ, fotel pneumatyczny, pulpit proline, felgi spawane, opony 540/650,  amortyzacja kabiny 245 netto, rocznik 2015 i chyba już taką biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumas    27

Teraz tez niem ma w MC mietkkiej  osi  jest tylko w RC bo sam bylem u dilera i se pytałem i brałem oferty na te dwa ciągniki czym sie róznia a i ta cena to bez wom bo i nie jest potrzebny z przodu wom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

Ktos sie orientuje w cenie 

Fendt 714 vario

Fendt 514 vario

MF 7615

MF 6615

? Moga bc ceny orientacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys0012    0

zna ktos cene nh t6.165 lub t7.170 ? oraz w jakim wyposazeniu?

nh t6.165 skrzynia elektro comond szerokie koła przedni tuz plus przedni wom ful opcja wyposażenia 289 tyś brutto u wrońskich cena z końca roku 2014 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

no niestety dla niektórych fulll opcja to klima i fotel pneumatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj