Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

valadin1    38

a co myślicie o ciągniku Valtra t133 rocznik 2014 przedni podnośnik/szersze ogumienie/ pulpit proline/ amortyzacja osi i kabiny za 270 tys netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosull    0

a jest sens "oszczędzić" 10-20tys i rozważać ursusa 9014h lub zetora proximę plus 90 w porównaniu do tego nh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a co myślicie o ciągniku Valtra t133 rocznik 2014 przedni podnośnik/szersze ogumienie/ pulpit proline/ amortyzacja osi i kabiny za 270 tys netto?

 

mialem oferte takiego tylko bez tuza za 245 wiec chyba drogawo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcianjargit    151

zetor forrtera 100 154 brutto z dobrym wyposazeniem a proxima 110 wyjdzie jeszcze tanej tylko ze to prosty ciagnik, za nh t5 105 powiedzieli 160netto z 2013r.moim zdaniem poczekac jeszcze do polowy lutego napewno spadna ceny bo ludzie nie bardzo maja kasy zeby kupowac ale to jest tylko moja teza.kazdy zrobi jak uwaza.ale dobrze sie targujcie bo naprawde fajnie moga zejsc z ceny bo traktorow jest wszedzie w brut....a kazdy przedstawiciel chce sprzedac. piszczcie ceny ciagnikow "Rolnicy powinni sobie pomagac"


rumci 130netto za nh t5.95?no nie wiem...moze 2013r?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

mialem oferte takiego tylko bez tuza za 245 wiec chyba drogawo 

a gdzie dostałeś taką ofertę?? moja cena na telefon bez negocjacji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssangyoung    0

tylko ze sam TUZ z wałkiem kosztuje ok 25 tys wiec właśnie dlatego ta różnica ceny między 270 a 245 tys. jak mówisz ze cena na tel . to pewnie jeszcze do negocjacji. myślę że dobra oferta jak za valtre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

orientuje sie ktos w enie deutz fahra 6160ttv ?

 

zwykla 6160 w standardzie 240 a za ttv-ke trzeba doplacic 40 tysi 

 

valadin1

 

U dilera w Gniewkowie (Kujawsko pomorskie) Ja tez nie negocjowalem bo czkam na PROW i tylko badam rynek narazie ale mysle ze jak by sam tuz dolozyli w cenie to by bylo maxx (bez wom)

 

 

ssangyoung

 

A czy on tam pisal ze wom tez? sam tuz kosztuje 10 tysi ja tez nie negocjowalem wiec pewnie te 10 tysi by opuscili i bym mial 245 z tuzem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

3500 kg w podstawie 4700 kg wzmocniony

 

4700 kg to T5 ma a nie TD5, tak samo z case farmall A ma 3500kg a farmall U ma 4700kg a może mieć wzmocniony do 5600kg. Także jesteś w błędzie. To są dwa różne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosull    0

Nie wiem czy w błędzie jestem. Dwóch różnych sprzedawców mówiło o wzmocnionym podnośniku i udźwigu 4500kg ok. Chodzi o "odnowioną" serię TD z emisją TIER IV. Wcześniejsze z TIER 3 chyba nie miały możliwości zwiększenia. Przynajmniej tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Te ciągniki niczym się nie różnią tylko stylistyką(maska, kabina, fotel pasażera, umieszczenie przycisków, koła chyba większe). Dobrze by było jak by się dało podnieść moc podnośnika wielu posiadaczom to pomoże, bo jedyny minus tego ciągnika to słaby podnośnik i przydałoby się po pięć biegów na zakresie(3x5) jak w Kubocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

nowa seria td jak i farmall a ma w pocji podnośnik 4700 z 2 siłownikami wspomagającymi, także żeby komuś wytykać bład należałoby sie najpierw upewnić czy ten bład byłl popełniony i czy my sami czasem w błędzie nie jestesmy

 

a tak jeszcze to które ciągniki sie prawie nie różnią?

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

http://allegro.pl/ciagnik-rolniczy-valtra-t133-deere-massey-fendt-i4855830964.html a co powiecie o tym?? jestem w trakcje negocjacji cena zeszła już do 280 brutto i raczej to nie jest koniec ;) + pierwszy przegląd gratis i gość nie był pewien czy wymieniali w niej olej jeżeli nie to przed sprzedaniem wszystkie oleje i filtry wymienią ze względu na wiek oczywiście za darmo..

 

 

krzysztofPlaskota jak dla mnie za daleko bo ja łódzkie... moja oferta to z okolic Rawy mazowieckiej i właśnie jak ta wyżej z Kutna nie zejdzie mi powiedzmy do poziomu 220 netto to będę negocjował tą z Rawy co powiedział mi 250 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

280 to stanowczo za duzo jak na 3 letni traktor (rocznikowo) potem jak bedziesz chcial go sprzedac to samo to wplynie na obnizenie ceny kolosalnie

 

PS da sie tu jakos zmienic nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcianjargit    151

z 2012 roku valtra cos mi ona smierdzi ze jeszcze nie sprzedana,a jaki ma przebieg?


obejrzyj ja dobrze bo moze w pulu robila:D


w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

nowa seria td jak i farmall a ma w pocji podnośnik 4700 z 2 siłownikami wspomagającymi, także żeby komuś wytykać bład należałoby sie najpierw upewnić czy ten bład byłl popełniony i czy my sami czasem w błędzie nie jestesmy

 

a tak jeszcze to które ciągniki sie prawie nie różnią?

 

No to czym się różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Sorki dzwoniłem do dilera i rzeczywiście te siłowniki są nawet w standardzie w lepszej wersji, mało tego mają licznik prędkości(szybkości km/h) licznik obrotu wom. Czyli teraz to dobra opcja w tej klasie, raczej nie będzie miał równych jak ceny nie wywindują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Te ciągniki niczym się nie różnią tylko stylistyką(maska, kabina, fotel pasażera, umieszczenie przycisków, koła chyba większe). Dobrze by było jak by się dało podnieść moc podnośnika wielu posiadaczom to pomoże, bo jedyny minus tego ciągnika to słaby podnośnik i przydałoby się po pięć biegów na zakresie(3x5) jak w Kubocie.

 

chodziło mi o tą wypowiedź a raczej o jej poczatek, bo nie wiem jakie ciągniki miałes na mysli stąd moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

z 2012 roku valtra cos mi ona smierdzi ze jeszcze nie sprzedana,a jaki ma przebieg?

obejrzyj ja dobrze bo moze w pulu robila:D

w polu

 

robiła troszkę w polu ma 65 godzin niby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj