Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

Danioq202    14

Deutz 5130 miękka oś , tuz , odważnik , 3 złącza hydrauliki ( elektrozawory ) komplet świateł roboczych , opony 380 i 420 , siedzenie pasażera itp 230 tys zł netto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Dziś pytałem o deutza 5110r klima, szersze ogumienie na spawanych felgach, komplet świateł, przedni tuz, zwiększony udźwig tuz, szyberek, szedzenie pasażera, rewers elektrohydrauliczny, ehr,drugi tryb pracy kierownicy (nie pamiętam jak to się nazywało) i parę jeszcze "drobiazgów" powiedziano mi 250 tys brutto. to jest dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

zna ktoś cenę df 90.4G rewers hydrauliczny i skrzynia 16x16 lub 20x20 albo jego czerwony odpowiednik same explorer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalDrozd    5

Panowie orientuje sie ktoś w cene pumu 185-200 tuz, miekka oś, 5 wyjsc hydraulicznych, opony 600-710, bezstopniowa skrzynia. Bede wdzięczny za każda info nawet inna moc czy inne wyposazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

zna ktoś cenę df 90.4G rewers hydrauliczny i skrzynia 16x16 lub 20x20 albo jego czerwony odpowiednik same explorer ?

z tej serii pytałem o 110  i wyszło 190 tys brutto także dobrych parę tysięcy taniej model o który pytasz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

JD 6115

Dwa wyjścia hydrauliki opony 420p 520t

podnośnik 4,9t

klima 

siedzenie pneumat

196 tys netto

Mają dobry kredyt jak wpłacisz 50% po 7 latach oddajesz 6500 zł odsetek 

nie jestem dealerem szukałem takiego ciągnika 

pozostałem przy czerwieni.

ale mam fajnego sprzedawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj