Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
polpat1998    0

Może ktoś wie ile kosztuje

new holland t5 115

new holland t5 105

new holland t6 120 z Dual Command

i z jakimi wyposażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1717    17

Panowie mówicie o obniżkach, tymczasem dealerzy grupy CNH (pewnie nie tylko oni) mówią że od lutego wprowadzają nowe cenniki - 2-3% w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek    5

Panowie mówicie o obniżkach, tymczasem dealerzy grupy CNH (pewnie nie tylko oni) mówią że od lutego wprowadzają nowe cenniki - 2-3% w górę

 

 

Pier..,pier.. ja posłucham.Sprzedajesz ciągniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Nie rozumiem ludzi którzy odmawiają sobie niemal wszystkiego aby kupić ten upragniony sprzęt a nie potrafią się targować, jakie podwyżki w recesji i deflacji podwyżki ?? Cieszę się że prawdziwi chłopi już niebawem pozostaną tylko w powieści Reymonta. Podwyżki wiosną będą obniżki zanim ruszy nowy PROW i kto z niego skorzysta , kwoty mleczne jak uwplnią wtedy prawo podaży da nam w kość złoty okres mleczarstwa minął, 2 zł extra itd... Poczekamy na tych małych jak zabiora dopłaty do powierzchni wtedy będą prosić aby pole kupić lub obrabiać a tak duży nie może się rozwijać mały ma socjal miejmy nadzieję że ostatni raz podatnicy dokładają do mało-produktywnych. A wracając do cen moim zdaniem należy się wstrzymać i poczekać co będzie po 31,marca br. Ciągniki raczej stanieją gdyż i tak są za drogie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Jak czekać do końca marca jak do czerwca mają być stare PROWy zrealizowane a na ciągnik pod zamówienie czeka się ~3 miesięcy (nie mówię o tych ze STOCKu które stoją po placach)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Stare jeszcze sie ciagna? To kiedy wejda nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1717    17

Ja nie handluje ciągnikami, a mam zamiar kupić (do czerwca) i też - chociaż ze względu na ceny naszych produktów, mam nadzieje że ceny przynajmniej nie wzrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Jestem zdania żę kogo nie było stać w poprzednim PROW w tym tym bardziej nie ma szans ci co brali szli ostro do przodu powiększyli mocno hodowlę i areał , wielu zrezygnowało z braku pieniędzy lub zdolności kredytowej, terza pytam się kogo będzie stać na traktor z obrotówką z 300 ts przy 30 ha ??

 

Na Valtre do produkcji czeka się 2 miechy i to mi się podoba oprócz ceny ale z tym można powalczyć :)


Soory za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Ceny ciągników działają troszke inaczej niż niektórzy tutaj twierdzą. I dokładnie podwyżki będą kończą się promocyjne rabaty z modeli roku 2014. To Tak samo jak z każdym produktem co roku drożej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Przy deflacji podwyżki to tylko w rolnictwie możliwe,  nie widzę tych rzeszy kupujących u rolników jak tak dalej pójdzie komornicy będą na fali , za dobrze się działo przez pięć tłustych lat teraz przyszedł czas spekulacji, sankcji itd, Ja nowy samochód kupiłem o wiele lepiej wyposażony tej samej marki i taniej niż 10 lat temu , chłop ma to do siebie że jeszcze daje się manipulować ale dzieki bogu chłopi jak pisałem pozostaną historią i ziemię będą uprawiać profesjonaliści, i jak widzę że ktoś chce na ciągniku przyciąć 20% marży to mnie trafia , poczekamy na uwolnienie kwot i 0,80 co wtedy będzie dealerzy już wiedzą że nowy PROW będzie dla nich i nas doopowy pozosteje zejść z ceny, tani kredyt na 3,4% fabryczne z dopłatą i ciągnik tańszy o 40% niż z PROW róznica nie wielka. Ja ja kupowałem traktor w 2009 na PROW cena powindowała do 189 tys brutto w 2008 roku kosztował 123 tys po negocjacjach zapłaciłem 160 brutto a euro potaniało i ciągnik ten sam . Oj będą biednie żniwa a dealerzy są na forum jak i spekulanci skupujący zboża itp.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Widzisz ja nikogo nie namawiam na zakup tylko stwierdzam fakty o ktorych wiem z pierwszej ręki. Teraz największe podwyżki będą w związku ze zmianą normy emisji spalin. A jezeli chodzi o to ze utargowałes 29 tys to indywidualna sprawa dilera ile oczek podnosi cene. Dlatego polecam sprawdzenie kilku dilerów przed zakupem ciągnika. (dla wscipskich i zakompleksionych nie reklamuje gdzie pracuje i staram sie udzielic obiektywnej porady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Stąd najlepiej negocjować cenę z kilkoma dealerami pozdrawiam a 3% t nie aż tak wiele aby nie zeszli z ceny z ceny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOHAN81    15

Koledzy jestem zainteresowany ciągnikiem 125 lub 115 km. na 6 cylindrach . Z tego co się orientowałem to tylko CNH. Ceny kosmiczne a rozbieżności między new holandem a casem czy steyrem do 30 tyś z tym samym wyposażeniem  między 220- 250 netto. 

Może wiecie czy w tym przedziale mocy jest gdzieś taka "szóstka" z innego koncernu? Wszędzie mówili że cenniki do końca stycznia a w lutym będzie inna cena ja mówię - niższa tak jak zrobiła swego czasu kubota a jeden przedstawiciel mówi -nie wykluczone, więc ja czekam na rozwój wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Co chcesz kupić ja przerabiałem 125 km z CNH , 


A jest w dobrej cenie MCCromik 145 km 6 cylindr 220 brutto


220 netto sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOHAN81    15

McCormick fajny,jeżdziłem po placu tym prostym na suchym sprzęgle 2013 rok przebieg  7 mth 195 netto. Mają 2 takie. tylko ja chce do tura i przydałby się rewers elektrohydrauliczny, ten mechaniczny nie ma możliwości sterowania podnośnikiem z tył jak zaczepiasz maszynę (żadnej dzwigni) i nie mogłem ruszyć tej w kabinie to gościu powiedział że trzeba przesmarować, Taaak najlepiej psiknąć WD - ha,ha . Jest opcja z ehr i z biegami pod obciążeniem ale cena 220 netto no i na zamówienie. Znam gościa który kupił ful opcję Gmaxa i co trochę ma jakieś usterki. Niby drobne ale uciążliiwe. Coś za coś jak wygoda to elektronika, jak prostszy to szału nie ma. Najlepszy byłby styer 6125 za 220 netto max. 

Dzięki wszystkim za podpowieć pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Nie rozumiem ludzi którzy odmawiają sobie niemal wszystkiego aby kupić ten upragniony sprzęt a nie potrafią się targować, jakie podwyżki w recesji i deflacji podwyżki ?? Cieszę się że prawdziwi chłopi już niebawem pozostaną tylko w powieści Reymonta. Podwyżki wiosną będą obniżki zanim ruszy nowy PROW i kto z niego skorzysta , kwoty mleczne jak uwplnią wtedy prawo podaży da nam w kość złoty okres mleczarstwa minął, 2 zł extra itd... Poczekamy na tych małych jak zabiora dopłaty do powierzchni wtedy będą prosić aby pole kupić lub obrabiać a tak duży nie może się rozwijać mały ma socjal miejmy nadzieję że ostatni raz podatnicy dokładają do mało-produktywnych. A wracając do cen moim zdaniem należy się wstrzymać i poczekać co będzie po 31,marca br. Ciągniki raczej stanieją gdyż i tak są za drogie !!!

 

 

Z tego co napisałeś można wywnioskować że mali gospodarze nie mają prawa bytu i takich trzeba zgnębić , zamknąć im wszystkie drogi do jakiegokolwiek rozwoju .

 

A co do cen ciągników to w stosunku do cen płodów rolnych są stanowczo zawyżone .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal132    0

Zetor Proxima Power 100 w wyposażeniu:

EHR

klima

wałek ECO

siedzenie mechaniczne

obciążniki na tylnych kolach 270kg

kola szerokie i felgi spawane

podgrzewacz płynu

zewnętrzne sterowanie podnośnikiem

radio

kogut

za 172 tys brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal150    1

Wydaje mi się,że cos tam u targuje ale nie za wiele,taka jest poprostu cena zetora. Ostatnio się kręciłem za ciągnikiem to za Proxime power 100 w takim samym wyposażeniu tylko plus fotel pneumat. i dolny zaczep to powiedzieli mi coś ok 175 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj