Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

Pawel156    31

Witam . Pytanie w kwestii formalnej. Jak kupujecie ciągnik to spisujecie z dealerem umowę czy tylko na podstawie pisemnej oferty wpłacacie zaliczkę. I kiedy reszta kasy jak juz dealer wyda dokumenty do rejestracji czy jakoś inaczej się to odbywa? Wiem ze to nie temat ale będę wdzięczny za info jak to się u was odbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Ja miałem umowę, w niej zawarty termin wpłaty zaliczki, termin wydania ciągnika i termin wpłaty reszty. U mnie odbyło sie tak ze dzień przed przyjazdem ciągnika przyjechał pH przywiózł fakturę na ciągnik przelaliśmy kasę dostał kopie potwierdzenia i na drugi dzień był. Najważniejsze żeby jeszcze w tej umówię zawarty był numer specyfikacji ciągnika i żebyś ta specyfikacje miał bo sama umowa to pikus ważne czego dotyczy a w specyfikacji masz dokładne wyposażenie ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Alvaroa ;) ec95 - miałem ofertę za 140 netto za popokazowy 14mth i w życiu bym nie kupił , a wiesz czemu? Kosmiczne spalanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

A o co chodzi z tymi specyfikacjami bo nie bardzo rozumiem :D
Wiem że nie na temat ale chciałbym się dowiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Specyfikacja czyli szczegółowe wyposażenie ciągnika przynajmniej tak było w przypadku jd. Bo ten sam model moze kosztować 200 albo 300 tys w zależności od wyposazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Spalanie mnie nie interesuje. Liczy się wygoda. Ten ciągnik u mnie nie będzie ciężko pracował, tak samo zresztą jak obecny TL. Sianie nawozu, opryskiwacz ciągany 3000l, wały 6m i siewnik 12 rzędowy do buraków. Więc nie wydaje mi się żeby przy lekkich pracach był paliwożerny. 14 mth i po pokazowy? Coś mało tych pokazów zrobił. Jeszcze powiedz że to oferta z 14 roku to już mi trochę ciężko będzie w to uwierzyć...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik115    140

Witam. Znacie może cenę NH T5.95 i T5.105 Dual Command? Jestem zainteresowany tymi ciągnikami. Byłby to główny ciągnik na 40 ha, służyłby do orki agregatu kosiarki prasy i do uprawy pożniwnej. Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Powiem Ci że nie wiem czy jak główny ciągnik na 40ha to jeden półbieg to nie mało... Chyba że nie masz górek i jednolitą ziemię na polach...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Ten który jest w linku to cena sprzed podwyżek. Ja zaliczkowałem T5.95 Electro Command w grupie wyp. 500 za 189 tys. netto i to też po starym cenniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukas1    0

A co powiecie o Claas arion 400 te nowe modele a konkretnie to chodzi mi o 440 jaka cena i opinie czy ktoś juz może takiego ma w użytkowaniu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi93    2

Witam.Moze mi ktos powiedziec ile kosztuje New Holland w przedziale mocy około 80 km w najtańszej wersji ? Pozdrawiam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jareko69    0

wie ktoś ile kosztuje new holland t6 165 wyposażenie miękka ośka, kabina amortyzowana, przedni tuz z obciążnikiem, skrzynia 16x16, hydraulika 4x113l, opony 600, wysoka kabina, klimatyzacja pół automatyczna, radio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamberool    2

zna ktoś firmę DOM-ROL z Wągrowca?? Jakieś doświadczenia z tą firmą?? Proszę o swoje opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawinek    3

Nie znalazłem tematu więc spytam tutaj. Miał ktoś z Was do czynienia z firmą agro-plus Bogate? Jak układała Wam się z nimi współpraca, jak z serwisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

Agro plus - przed sprzedażą mało nie noszą cie na rękach, po przelewie jak podpinasz maszynę to nawet z kanciapy nie wylezą... Z serwisem nie wiem, ale słyszałem, że jak z czymś sobie nie radzą to najlepiej żebyś nie istniał....

 

Ogólnie można powiedzieć, że to samo co wszyscy dealerzy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten który jest w linku to cena sprzed podwyżek. Ja zaliczkowałem T5.95 Electro Command w grupie wyp. 500 za 189 tys. netto i to też po starym cenniku...

 

Jak słyszę od dealerów o podwyzkach  to ciśnienie mi skacze w kraju deflacja i chyba również w wiekszosci europy paliwo potaniało materiały do produkcji również a u nich nadal podwyzki ciekawe czy u producentów róznież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

Witam. chciałbym się dowiedziec za ile mozna kupic ciagnik Landini 5-110H oraz Kubota M9960? który ciagnik bedzie lepszy pod tym wzgledem ze byłby głównym ciagnikiem w gospodarce czyli troche orki, troche transportu. i ktory wypadalby lepiej przy pracy z turem?  

A jesli posiada ktos z was Landini 5-110h albo ktorys ciagnik z tej serii proszę o Pw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lowca131    0

Może trochę nie w temacie ale czy jest obecnie na rynku dostępny jakiś model 80-90 km traktora z 3 lub 4 półbiegami pod obciążeniem do 200 tyś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Warto kupić Ursus c 330? Stan w miarę dobry. Jest rejestracja i dowód,brak ciągłości umów. Dzwoniłem popytałem się trochę i wiem co jest grane. W ciągniku podnośnik podnosi tylko do połowy, nie ma dolnego zaczepu,akumulatorów i przednich obciążników. Opony super,komplet obciążników na tył, jest to oryginalny c 330 na okrągłej osi rok 1977, jest blisko mnie ok 40 km. Blachy w miarę, jest na chodzie. Powiedział że za 8 tyś go odda, warto go kupić?

 

 

Co trzeba zrobić w podnośniku? Facet powiedział że wystarczy wymienić oringi, czy to prawda? Da się go jakoś zarejestrować? W razie czego możemy napisać umowę że kupiłem go kilka lat temu. Zaczep raczej da się kupić, koszt to ok 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Może trochę nie w temacie ale czy jest obecnie na rynku dostępny jakiś model 80-90 km traktora z 3 lub 4 półbiegami pod obciążeniem do 200 tyś ???

 

 

Netto czy brutto ??

Warto kupić Ursus c 330? Stan w miarę dobry. Jest rejestracja i dowód,brak ciągłości umów. Dzwoniłem popytałem się trochę i wiem co jest grane. W ciągniku podnośnik podnosi tylko do połowy, nie ma dolnego zaczepu,akumulatorów i przednich obciążników. Opony super,komplet obciążników na tył, jest to oryginalny c 330 na okrągłej osi rok 1977, jest blisko mnie ok 40 km. Blachy w miarę, jest na chodzie. Powiedział że za 8 tyś go odda, warto go kupić?

 

 

Co trzeba zrobić w podnośniku? Facet powiedział że wystarczy wymienić oringi, czy to prawda? Da się go jakoś zarejestrować? W razie czego możemy napisać umowę że kupiłem go kilka lat temu. Zaczep raczej da się kupić, koszt to ok 300zł.

 

To nie wątek o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karpio0511    0

ja kupiłem Kubotę M9960 za 145 tysięcy netto, ale nie mogę zbytnio dużo się wypowiedzieć bo nabiłem tylko kilka motogodzin

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj