Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Peron    369

Ode mnie bierze pośrednik i na ogół ma takie ceny, że większość może o takich jedynie pomarzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

asf to bajka nikt mi nie powie że to jakiś powód do masamrycznych obniżek cen , moim zdaniem wpuscić z 3 dziki - oczywiście nie zdrowe do niemioszka i wystarczy , w polsce ceny wzrosną


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

heh co z tego że byś wpuścił im dziki niemcy są troche mądrzejsi niż polacy tam by go po cichu spalili a nie jak u nas zrobili aferę na pół Europy ze juz mamy ASF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr0224    11

zgadzam się z wl_master oni potrafią zadbac o swój interes a co do wypowiedzi michalmeer'a już by było po nas gdyby wykryli u nich asf u nich cena by spadła wszystko jechalo by do nas zdrowe i z asf a po nas hodowcach nie bylo by juz śladu....

 

Edytowano przez Piotr0224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzisiaj poszło 6 sztuk 100-120kg po 3.95 netto opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hm ciekawe niemcy podnieśli a u nas na dół to chyba zagrywka skupujących żeby taniej kupić mam uzgodnione na przyszły tydzień 5,60 za E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jaka jest aktualna cena wkp pozdrawiam

 


Witam wszystkich  :) Wspólnie z tatą prowadzimy gospodarstwo o łącznej wielkości 12 ha. Zajmujemy się głownie produkcją trzody chlewnej oraz warzywnictwem (głownie pomidory gruntowe). Posiadamy dwa ciągniki Ursus C-360 i C-330.  :) zapraszam  do komentowania i oceniania  :D Jeśli tu już jesteś zostaw coś po sobie  :)Pozdrawiam  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15353

Podwyżka, kolejny tydzień podwyżka, z 3.55 na 3.60+vat. Jak taniało to po 20gr tygodniowo, jak podnoszą to po 5gr. Ale co się dziwić jak towaru pełno przyjechało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grey6    46

Witam udalo mi sie sprzedać moje tuczniki w 1 czyli po 4,00+vat ale wage mialy super po 136kg

To się udało odchudzić. Tak sobie przypomniałem, że sól glauberska (siarczan sodu) 5 zł za 0,5 kg działa przeczyszczająco. Oj leje sie wtedy z d... Stosowałem to w przypadku zapchania maciory ale też i u bydła. To tak jakby ktoś nie wiedział. Do wetmena przychodzi baba w upalne dni. No maciora nie je przy prosiakach i takie bobki suche robi. To ten polfamix za 5 dych zara żeni. To oświeciłem troche kobiete. Te nasze to psy i koty tylko umną leczyć z różnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

z tym siarczanem to nie jest tak że możesz go stosować kiedy chcesz jak przesadzisz to świnie pozatruwasz i im wątroby posiadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grey6    46

Wszystko jest dla ludzi hm, świni. Szczypta na pewno nie zaszkodzi. Nasz były prezydent to na wiele rzeczy lewatywe zalecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj