Skocz do zawartości
Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
Sadek    462

Ci którzy nie produkowali dobrze i tanio to już albo ziemia sprzedana albo w dzierżawie (pomijam tych co maja inne źródła dochodu), ale nie da się w nieskończoność obniżać kosztów jak i w nieskończoność podnosić wyników produkcyjnych wszystko ma swoją wytrzymałość.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

grey6    5

asf a ptasia grypa to jedno, choroby które nigdy nie istniały, sztuczki zeby wykonczyc konkurencje, jak dojdziemy do wysokiej produkcji wołowiny to i nagle na to sie jakas choroba znajdzie...

Masz troche racji. Teraz to z ziemniakiem robią piszą w top agrar, że jakiegoś śluzaka wymyślili. No a ja pamiętam jaka była panika z bse. Nawet mój wetmen mówi Panie kto teraz wołowine kupi? Mózgi to mają zgąbczone u nas w rządzie a wołowiny nie kupują bo kogo stać.

Peron    18

Ode mnie bierze pośrednik i na ogół ma takie ceny, że większość może o takich jedynie pomarzyć....

Wiadomość z agroFakt.pl

Michalmeer    366

asf to bajka nikt mi nie powie że to jakiś powód do masamrycznych obniżek cen , moim zdaniem wpuscić z 3 dziki - oczywiście nie zdrowe do niemioszka i wystarczy , w polsce ceny wzrosną

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

wl_master    7

heh co z tego że byś wpuścił im dziki niemcy są troche mądrzejsi niż polacy tam by go po cichu spalili a nie jak u nas zrobili aferę na pół Europy ze juz mamy ASF.

Piotr0224    9

zgadzam się z wl_master oni potrafią zadbac o swój interes a co do wypowiedzi michalmeer'a już by było po nas gdyby wykryli u nich asf u nich cena by spadła wszystko jechalo by do nas zdrowe i z asf a po nas hodowcach nie bylo by juz śladu....

Edytowano przez Piotr0224

staszek131415    2141

Hm ciekawe niemcy podnieśli a u nas na dół to chyba zagrywka skupujących żeby taniej kupić mam uzgodnione na przyszły tydzień 5,60 za E

To jaka jest aktualna cena wkp pozdrawiam

Witam wszystkich  :) Wspólnie z tatą prowadzimy gospodarstwo o łącznej wielkości 12 ha. Zajmujemy się głownie produkcją trzody chlewnej oraz warzywnictwem (głownie pomidory gruntowe). Posiadamy dwa ciągniki Ursus C-360 i C-330.  :) zapraszam  do komentowania i oceniania  :D Jeśli tu już jesteś zostaw coś po sobie  :)Pozdrawiam  :D

Rolnik1973    1332

Podwyżka, kolejny tydzień podwyżka, z 3.55 na 3.60+vat. Jak taniało to po 20gr tygodniowo, jak podnoszą to po 5gr. Ale co się dziwić jak towaru pełno przyjechało.

grey6    5

Witam udalo mi sie sprzedać moje tuczniki w 1 czyli po 4,00+vat ale wage mialy super po 136kg

To się udało odchudzić. Tak sobie przypomniałem, że sól glauberska (siarczan sodu) 5 zł za 0,5 kg działa przeczyszczająco. Oj leje sie wtedy z d... Stosowałem to w przypadku zapchania maciory ale też i u bydła. To tak jakby ktoś nie wiedział. Do wetmena przychodzi baba w upalne dni. No maciora nie je przy prosiakach i takie bobki suche robi. To ten polfamix za 5 dych zara żeni. To oświeciłem troche kobiete. Te nasze to psy i koty tylko umną leczyć z różnym skutkiem.

wl_master    7

z tym siarczanem to nie jest tak że możesz go stosować kiedy chcesz jak przesadzisz to świnie pozatruwasz i im wątroby posiadaja...

grey6    5

Wszystko jest dla ludzi hm, świni. Szczypta na pewno nie zaszkodzi. Nasz były prezydent to na wiele rzeczy lewatywe zalecał.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik1973
      Ja na dzisiejszy dzień nie mam ale cena ciekawi.
      Kontynuacja tematu: 

• Przez Sokol2
      Wszystkiego dobrego w nowym roku... mam na sprzedaż 15 szt czekać czy sprzedawać?
    • Przez Elunia0113
      Witam,
      chciałabym się dowiedzieć jaka jest obecnie cena koni w tzw "pierwszej klasie" (najlepszych, najgrubszych) na wagę??

Dodatkowo proponowałabym, żeby podawać aktualną cenę ze swojego regionu, co ułatwiłoby orientacje w cenie koni na wagę.

Pozdrawiam
    • Przez krzysztofsb
      Ceny cieląt 2018 Zapraszam
      Kontynuacja tematu: 

• Przez benek79
      Moze tutaj bedziemy wpisywac cene prosiat.
      U nas kształtuje sie na poziomie 80zł do 120zł.
      Piszac u nas mam na mysli rejon Osiecin w kuj-pom.