Skocz do zawartości
Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
2015
dawid3p    357

3,75 Mycielewo k Kcyni, kumple gdzieś sprzedawał po 3,4 zł BANKRUCTWO PANOWIE :D :D :D a jeszcze mi się tak ładnie poprosiły maciory  3 szt 40 prosiąt, a ojciec do mnie czego się cieszysz jak i tak w plecy, :P Chora pasja i ambicja samo to dochodu nie przyniesie, ale pewnie tak jak wy czekam nieubłaganie za podwyżką, ;)

szczypka    58

slawek1234 z czego tu jeszcze obniżać już się chyba nie da ale nasi "kochani przetwórcy " są zdolni także wszystko możliwe w pobliskiej ubojni skupuje świnie po 3.60 za żywca a sprzedaje ludzią po 8.50 w półtuszach. mieszczuchy przyjeżdzają stoją w kolejkach około godziny i mówią  że rolnicy narzekają że tanio sprzedają swoje świnki  

Wiadomość z agroFakt.pl

slawek1234    18

wzrost a wzrost,najpierw cena poleciała mocno w dół a teraz podniosą 10-20 gr., a rolnik niech się cieszy że w ogóle chcą brać no i cenę podnieśli.......

archi106    11

Jakie firmy z wielkopolski odbierają partie od 10- 30 szt ?? Jakie polecacie

grey6    5

3,85 netto, maciory 2,3 netto pomorskie okolice Chojnic.

romek6340    203

Nadal 3.40 +vat

Tak patrzę co tu ludzie wypisują i wygląda, że nasz rejon ma jedne z niższych cen...

tomekZ058    75

wczoraj sprzedane na podkarpaciu w pow.ropczycko-sedziszowskim tucznik 4.10zł, maciora pow.200kg 2.60 moja miała 356kg

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.