Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

krilan06    2392

Ile świń wchodzi na całego tira, bo czytam że można wyhaczyć cenę 4,70+vat, pytam tak z ciekawości? A co do pośredników - ja nie oddaję do pośrednika, tylko do w miarę dużego zakładu a cena taka sobie - 4zł +vat na wagę żywą (w tym 10 gr premii bo jestem stałym dostawcą), tak więc szału nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychrol    171

No 4 to jeszcze ale 3.8 ? No niby 20 gr no ale na jednym świniaku to jest około 30 zł i niech taki cwaniaczek kupi 100 sztuk ? Prosta matematyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

krilan06 żeby załadować solówkę to koło 80 już wystarczy na całe duże to różnnie zależy od wagi i kierowcy ja ładowałem od 160 szt do 200 ale przy 200 to sam kierowca mówił ze juz wystarczy bo on nie bedzie ich potem wyciągał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

oglądaliście może na polsat news program "tak czy nie" o 21:30 ? Izdebski zjechał nieźle Niesiołowskiego bo pieprzył jak poj****ny o dobrobycie rolników jacy to bogaci jestesmy i po co strajkujemy, a Izdebski przynajmniej mu wytłumaczył trochę o co chodzi i sama prawde mówił że rząd to najlepiej nic by nie robił, że wszystko by sprzedali najlepiej co polskie.

Bardzo dobrze ze takie pogramy są, przynajmniej jakaś część opinii publicznej dowie się prawdy o stanie polskiego rolnictwa i tego co robi a raczej nie robi nasz rząd <_<

Co do ceny to 4,20-4,30 netto się kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

I wy nadal za tym izdebskim?? przeciez jak on wejdzie do rządu to będzie krakał jak wszyscy??  jak ktoś sie przeinwestowuje i nie mysli to sorry bardzo.. jak juz strajkować to jakies normalne postulaty miec a nie co wyjazd to inne.. animex 6+vat

Edytowano przez Matys1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

Animes starachowice, Animex Ełk za duze ilośći juz w tym tygodniu dawał 6+wat i nawet wiecej. Teraz miał odbierac przy cenie 5.80 ale po giełdzie niemieckiej zadzwonilismy i odkazalismy i 6 zł dali i taka stawka na nastepny tydzien to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

a na kiedy odbiór? jak masz całe autko zadzwoń do sokołowa, tez poszukują i płacą lepiej jak animex chyba.

Edytowano przez Matys1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

nie daj sie.. teraz jest nasze 5 minut i trzeba ciągnąć z nich ile się da.. my też na 5 chcemy około 140 sprzedać i tak czekamy na cene. w po niedzieli 30 sztuk aby rozluźnić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Matys1990 oczywiscie nie o to chodzi ze jestem za Izdebskim tylko o to ze dobrze ze choc jedna osoba sie znalazla i zaczyna rozglaszac w mediach nasz problem. Jasne jest tez to ze jak ktos przeinwestuje to pretensje musi miec tylko dla siebie. Ogolnie z asf rzad sobie nie radzi i nie wiem dlaczego nie umie podjac dzialan w celu wybicia populacji dzikow tak jak to mialo miejsce np. na litwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

Z dzikami i tym asf się zgadzam oczywiście, bo już unia chce strefe powiększać i nie ciekawie się robi..  Ale też ktoś dobrze powiedział ze też ochrona środowiska gorzej nam utrudnia życie jak to ministerstwo rolninctwa i juz nie wiadomo gdzie tu protoestować. ale to temat cen zaraz bedzie kara.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

3,7 lokalny skup netto to duuuuużo niżej niż na WBC np do FOOD-SERVICE


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo11    41

cena na dzisiaj tuczniki 4,20zł netto maciory 2,50zł netto woj.łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

3.9 + vat tucznik maciora 2.7 + vat woj łodzkie


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

3,9 netto czyli wzrost o 20gr

 


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2392

Cena na dzisiaj 4,10+vat, +20gr od zeszłego tygodnia, w porównaniu z innymi nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcys1    11

Ceny na dziś  4,40 do 4,70 zł/ netto za żywiec do 115   pow. zambrowski, podlaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj