Skocz do zawartości
Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
2015

Politycy, błedy zostały popełnione w2004 roku sprzedaliście polską hodowle za dopłaty ,więc nie mniej pretensji do obecnie rządzących Stokłosa E 4,40 +2%za umowę+vat

To niech cos robią a nie się chwała ile to rolnika zaliczek wypacili i ile to dopłat wypłaca

Piechu    43

No ale co maja zrobic? Pojsc do zakladow i powiedziec "sluchajcie chlopaki mamy prosbe fajnie by bylo gdybyscie podniesli cene skupu ok?" Problem czy to z zywcem czy zbozem czy z rzepakiem jest zmowa cen bo taka mamy demokracje tzn krwawy kapitalizm Swinki pojda w gore jak zmniejsza sie zamowienia na prosieta z zachodu

Wiadomość z agroFakt.pl

Azir    0

Poczekajcie do wiosny. :) Mój ojciec korzysta z okazji że taka mierna cena i dokupił kilka macior. 

Edytowano przez Azir

RafaKdziela    141

Kolego mój kuzyn o 100 %zwiększył pogłowie macior z 12 do 24 teraz już ma z nich warchlaki .Oczywiście kupuje zborze .Sam jestem ciekaw ,czy coś zostanie ,czy dołoży ,bo bank chętnie da kasę i doliczy swoje .Cena 3,1do 3,2 netto .

denzel    12

cena niska w skupach a AGRIPLUS szaleje chlewnia rośnie za chlewnio zalali nasz rynek wieprzowino (zdrowa wieprzowinka Polska) zalewają gnojowicą. Większość zakładów jest w ich rekach to ceny dla zwykłego rolnika są jakie są

kuba55    432

likwidowac to nie jest zadne wyjscie ,  bo co tu robic  ewentualnie byki hodowac  lub siac warzywa , z tego co slyszalem ci  na gorze maja plan na reforme tego rynku

szczypka    59

teraz się dowiedziałem że trwa protest 10 km ode mnie podobno ma być jakiś reportaż na tvp info o 17.30 ale to nie jest pewne na 100%

Nawet dopłaty mają być wypłacane dopiero od kwietnia pewnie PO i PSL roztrwonili pieniądze a teraz boją się że trybunał zmienią i odpowiedzą za to.Ciekawe jak mamy dalej żyć i opłacać rachunki przy tak niskich cenach niech PIS się spieszy bo wymrzemy.

RafaKdziela    141

O teraz widzicie co za badziew do nas wożą jakieś z wirusami padlinę ..pomór ...cena na dziś 3,1 netto bez com ...

PawelWlkp    333

Jak to ASF to jesteśmy pozamiatani. Dania straci wszystkie uprawnienia eksportowe do Azji i innych rejonów, a gdzie to mięso upchnie to sobie sami wydedukujcie.

staszek131415    2045

Jak to ASF to jesteśmy pozamiatani. Dania straci wszystkie uprawnienia eksportowe do Azji i innych rejonów, a gdzie to mięso upchnie to sobie sami wydedukujcie.

To nie czasy Posl owców żeby sprawy zamiatać pod dywan Jarek zrobi porządek w tym kraju dzień i n oc pracują aby naprawić co 8 lat zepsuto

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez matingus
      Nowy Rok,miejmy nadzieję że nie będzie gorszy od tego co był.
      komentujcie dodawajcie ceny...
      Wszystkiego Najlepszego i aby ceny były lepsze..

kontynuacja wątku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/87893-cena-byd%C5%82a-w-2016/page-154?do=findComment&comment=1998698
    • Przez matingus
      Nowy Rok zapraszam do dyskusji w nowym temacie...
      Wszystkiego Najlepszego....

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/87991-cena-ciel%C4%85t-2016/page-35?do=findComment&comment=1998713
      Jakie są u Was ceny cieląt?
    • Przez Raptus902
      Rok rozpoczynamy ceną 4,6 netto
    • Przez benek79
      Moze tutaj bedziemy wpisywac cene prosiat.
      U nas kształtuje sie na poziomie 80zł do 120zł.
      Piszac u nas mam na mysli rejon Osiecin w kuj-pom.
    • Przez Remek55
      Witam wiecie może kto zabiera świnki z powiatu konińskiego i daję dobrą cenę pozdrawiam