Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Azir    0

Poczekajcie do wiosny. :) Mój ojciec korzysta z okazji że taka mierna cena i dokupił kilka macior. 

Edytowano przez Azir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Kolego mój kuzyn o 100 %zwiększył pogłowie macior z 12 do 24 teraz już ma z nich warchlaki .Oczywiście kupuje zborze .Sam jestem ciekaw ,czy coś zostanie ,czy dołoży ,bo bank chętnie da kasę i doliczy swoje .Cena 3,1do 3,2 netto .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

cena niska w skupach a AGRIPLUS szaleje chlewnia rośnie za chlewnio zalali nasz rynek wieprzowino (zdrowa wieprzowinka Polska) zalewają gnojowicą. Większość zakładów jest w ich rekach to ceny dla zwykłego rolnika są jakie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

propozycja na dziś 3.4+wat czekam będą cięższe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

likwidowac to nie jest zadne wyjscie ,  bo co tu robic  ewentualnie byki hodowac  lub siac warzywa , z tego co slyszalem ci  na gorze maja plan na reforme tego rynku


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

teraz się dowiedziałem że trwa protest 10 km ode mnie podobno ma być jakiś reportaż na tvp info o 17.30 ale to nie jest pewne na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet dopłaty mają być wypłacane dopiero od kwietnia pewnie PO i PSL roztrwonili pieniądze a teraz boją się że trybunał zmienią i odpowiedzą za to.Ciekawe jak mamy dalej żyć i opłacać rachunki przy tak niskich cenach niech PIS się spieszy bo wymrzemy.


ZBINIU 83

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Patryk1222 o tym też się dowiedziałem za późno a ty byłeś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mają wypłacać w kwietniu lub maju rozmawiałem wczoraj z kolegą który jest kierownikiem w agenci.Nic tylko pakować manatki.Ogólnie lipa.

 


Witam wszystkich  :) Wspólnie z tatą prowadzimy gospodarstwo o łącznej wielkości 12 ha. Zajmujemy się głownie produkcją trzody chlewnej oraz warzywnictwem (głownie pomidory gruntowe). Posiadamy dwa ciągniki Ursus C-360 i C-330.  :) zapraszam  do komentowania i oceniania  :D Jeśli tu już jesteś zostaw coś po sobie  :)Pozdrawiam  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

O teraz widzicie co za badziew do nas wożą jakieś z wirusami padlinę ..pomór ...cena na dziś 3,1 netto bez com ...


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Jak to ASF to jesteśmy pozamiatani. Dania straci wszystkie uprawnienia eksportowe do Azji i innych rejonów, a gdzie to mięso upchnie to sobie sami wydedukujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba333    14

znajac życie u nich stwierdza ze to nic takiego jakas pomylka i ucisza sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak to ASF to jesteśmy pozamiatani. Dania straci wszystkie uprawnienia eksportowe do Azji i innych rejonów, a gdzie to mięso upchnie to sobie sami wydedukujcie.

 

To nie czasy Posl owców żeby sprawy zamiatać pod dywan Jarek zrobi porządek w tym kraju dzień i n oc pracują aby naprawić co 8 lat zepsuto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Moim zdaniem jeśli to sie potwierdzi to pis zrobi coś żeby zatrzymać import


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

jeśli to prawda to ceny swiń skocza do góry bo juz nikt nie wezmie od nich prosiąt  i zaczną sie powoli robic braki na rynku

 

Edytowano przez kombi82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj