Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

pabloooo    124

podobno niemcy  jutro jeszcze spuszczą cenę o  0,05 euro.....tak słyszałem od gościa  zorientowanego w temacie, mówił że to raczej przesądzone ,że spadnie...oby to nie była prawdziwa informacja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Cena na dziś 3,30+vat, -10gr od zeszłego tyg. Dobrze, że nasza delegacja z prezydentem na czele jednak coś tam działa w naszej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziadkowie nasi walczyli z Niemcami a teraz nam wmawiają że świnie tanieją bo Niemcy,bo nawóz drożeje bo euro idzie w górę.Wychodzi na to że Niemcy mają całą unie pod sobą i co chcą to zrobią.Sprzedali Polskę a teraz mamy problemy.

 

 


ZBINIU 83

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darekm    3

Tak z tymi Niemcami jest. Pół zachodu już wykupili.  Tak wogóle wraca temat protestów. Pierwszy odbędzie się 02.12.2015. o godz. 11.00 w Sępólnie krajeńskim na rondzie koło marketu Polo.  Blokowana będzie trasa Bydgoszcz - Koszalin. Zapraszam osoby chętne, które ponoszą straty z tytułu chowu trzody chlewnej. Komu się ta produkcja opłaca to niech siedzi w domu i nie biadoli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba333    14

wedlug mnie lepiej zmienic taktyke i strajkowac pod zakladami i troche uswiadomic mieszczuchow ile swinstwa przyjezdza do naszego kraju
a u mnie 3zl+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Rano pojechało 11szt. po 3.10, słabo ale nie martwie sie bo kończe tą zabawe, zostało 10 dużych i 40 średnich, poczekać aż maciory się powypraszają i wszystko do ubojni

Edytowano przez cyprian1219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Maciory 2,2 zł/kg netto.  (Kilogram żywca tyle samo co 0,5 kg chleba.)


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kto powie czemu taka cena ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Dlaczego ? Ponieważ nie ma w Polsce normalnych ,którzy by zadbali o nasz rynek zbytu ,trzoda nie liczy sie ,trzeba trochę czsu aby włodarze zrozumieli co robią ,ale jak to pojmą to może byc za późno  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

No dzięki bogu Duda jest prezydentem i chociaż coś sie stara a moze uda mu sie z chińczykami ale widać ze gość cos chce robić ja jestem zadowolony z jego początku prezydentury :) a boska jest ta szybka ustawa co ma wejsć od nosnie odpraw w państwówkach czyli 60% podatku od odprawy i do tego 23 % vatu czyli zostaje prawie nic :D i Świetnie a nie że taki pasożyt prezes spółki skarbu państwa doprowadził spółke do ruiny i odprwy brał 2 milony :) świetna ustawa :) A co do rolników to komor... w życiu nic by nawet palcem nie ruszył on miał gdzieś nas! 

a co do strajków to tylko pod zakładami pokazywać ile tirów ściągaja co to za mięso po terminie stare np taki gzela co wszystko z dani ściąga i niemiec a on mówi wendliny z borów ?? kłamie My powinniśmy nie wpuszczać zachodniego szajsu do zakładów. tak jak na zachodzi robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ktoś mówi, że taka cena jest skutkiem wyborów ? jak myślicie jest coś w tym ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

ja nie wiążę wyborów z ceną ,to trwa od dawna ,a spadek cen to zagrywka skopujących monopolistów ,a drobni przetwórcy obserwując rynek  ,idą ich śladami ,to czysty zysk dla nich ,śledząc temat każdy powie że nasz rynek jest zależny od niemca ,tylko ja pytam dlaczego? skoro mamy swoj rynek na którym my rolnicy powinnismy decydowac o cenach a nie przyględac się prognozą na kolejne tygodnie u sąsiadów gdzie ich zbyt jest dotowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to wszystko nie do pomyślenia.
A zobaczcie, np na te prosieta importowane, cena spadła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

  prostujemy  na temat  a nie tak jak ostatnio  :(   o wszystkim i  o niczym  <_<


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

up. dokładnie. sorry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

A co tu prostować cena u mnie 3 zł ,i jak wczesniej tez prostowałem temat tak mi teraz wszystko jedno ,a tematy powiązane ,nie maja odzewu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

 napisalem prostujmy   a mialem protestujmy ,  to jest smiech sali zeby 10 lat temu cena byla wyzsza  a ile zdrozaly pasze , koncentraty , nawozy 


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15370

Tak z tymi Niemcami jest. Pół zachodu już wykupili. Tak wogóle wraca temat protestów. Pierwszy odbędzie się 02.12.2015. o godz. 11.00 w Sępólnie krajeńskim na rondzie koło marketu Polo. Blokowana będzie trasa Bydgoszcz - Koszalin. Zapraszam osoby chętne, które ponoszą straty z tytułu chowu trzody chlewnej. Komu się ta produkcja opłaca to niech siedzi w domu i nie biadoli.

Tylko nie zapmnijcie zabrać germańskie sprzęty i oflagować biało czerwono i pojechać pokazać ludowi że jesteście parobkami i zakładnikami germańskiego przemysłu. Dziś jak germański zagra na gięłdzie na minus to już po 2.9 będą. W poniedziałek po 3 były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj