Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Michalmeer    483

u nas 3,70 i cena na dół w ciągu tygodnia 30 -40 groszy na doł a w niemczech po 6 zł , niech sie walą , przestaniemy mieć własną trzode to zasrań... z firm typu pini też sie wyprowadzą i bardzo dobrze


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2427

Cena na dziś 3,80+vat, obstawiam na styczeń/luty cenę 3,00+vat, no chyba że coś pierdyknie. Swoją drogą ciekawe kto zostanie nowym ministrem rolnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Pini się wyniesie ? Dlaczego niby ? Przecież większość tuczników to oni i tak z niemiec biorą.

 

Skiba Chojnice 5.3 netto za E i jadą już do mnie 2 tygodnie. Świń mają w brud. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Jak polskiej hodowli nie bedzie to niemioszek pokaże im ile tucznik kosztuje


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Niemcy w dół. Przecież to się już w głowie nie mieści. A na dodatek w tv akcja "nie jedz wieprzowiny bo dostaniesz raka". To jest po prostu kopanie leżącego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Niemcy w dół. Przecież to się już w głowie nie mieści. A na dodatek w tv akcja "nie jedz wieprzowiny bo dostaniesz raka". To jest po prostu kopanie leżącego....

 

Kolego nie wiem czy o tym samym mówimy ale ja słyszałem o wędlinie z sklepu a tam jest max. 30 % mięsa pełnowartościowego.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Dokładnie w tv o tym trąbili .To  jest nie prawda ,że mięso jest szkodliwe ,lecz te dodatki chemiczne i dym z wędzenia .Bez tego można jeść spokojnie mięso i zapijać je naszym specjałem ;) cena 3,9 netto na jutro bez komentarza .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sidwinder    0

niemcy wczoraj -0,4 eurocenty Sokołów 5.05 + wat na następny tydzień


miał ktoś stycznośćz loszkami Danbred? mam propozycje zakupu 1150+vat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian   
Gość adrian

rasa bardzo plenna ale i wymagajaca,  co do ceny to nie orientuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Wczoraj pojechały po 3,90 + vat, cena stabilna od 3 tygodni. Dziś gadali w TV o owcach, że w latach 80tych był ich bardzo dużo, a teraz praktycznie mało kto się tym zajmuje, dlatego wprowadzono dopłaty do owiec. Obstawiam, że z trzodą za te 30-40 lat będzie podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

To jest dopiero początek spadku cen, zobaczycie w styczniu, lutym jaka będzie cena! Jest zle a bedzie jeszcze gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Nie siejcie fermętu z tymi cenami na zimę .Jarek załatwi sprawę i będzie dobrze .Mam znajomego posła w nowym sejmie .Dziś się dowiedziałem .Oczywiście ,jak już się ogarnie będę monitował  sprawę niskich cen na świńki .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekrolnik89    117

Nic nie zalatwi jest wolny rynek i tyle a ubojnie czy rzeźnię nie są polskie i robią co chcą. Po to obniżają ceny żeby nas zachęcić do likwidacji i po tem swoje pchcac na całego do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Wszystko się da a państwo ma ogrom narzędzi którymi może reagować , także w przypadku wolnego rynku. Ja pokladam spore nadzieje w przyszłym rzadzid; bynajmniej po wypowiedziach prezydenta widać ze koniec wchodzenia UE w tylek. Jednak wszystko się okaże w przyszłości. Co do cen u mnie w regionie bez zmian, skup 3,8+vat


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

po tym co powiedzieli w telewizji o mięsie czerwonym ze jest rakotwórcze to będzie ciężko o wyższe ceny


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Powiedzieli  że  nie  tyle mięso  jest rakotwórcze  co te   sztuczne  dodatki...  [też  mi  wielkie  odkrycie  :D   ]  i boją  się  sprzedaży  bezpośredniej   -bo wiadomo każdy  będzie  wolał  kupić  mięso  z  dodatkiem przypraw niż  chemiczne dodatki  z  dodatkiem mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Czas zwijać się z 1000 rocznie bo na opłatę  prądu mi nie zostanie. Niemcy maja niezły ubaw z Polskiego chłopa bo wszystko idzie przez ich łapy i to co na Polaku zarobią dokładają swoim by zniszczyć konkurencje.Czym lobby drobiu chcę zastąpić białko zwierzęce?...antybiotyko-kurczakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Ja widzę tylko i wyłącznie jedno wyjście .Sprzedawać wyroby gotowe i skończą się te śmieszne ceny za żywiec .Zastanawiam się nad tym .Mój kuzyn jest rzeźnikiem i po ludziach zabija i przerabia świńki to może warto też tak zrobić i sprzedawać dobre wyroby za dobrą cenę .Dziś pojechały świniaki  po 3,8 netto .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    31

Drugie wyjście to zrzeszacz się i sprzedawać większą ilość. Cena zawsze większa niż sprzedając te 50-100szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj