Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

coolman111    56

W środę dostałem tak jak ostatnio czyli 3,90 + vat <_<.

Ostatnio zasłyszałem w okolicy 2 ciekawe sentencje: Pierwsza to taka,że kiedyś mówiono "kto ma owce to ma co chce", a teraz się mówi "kto ma świnie to mu nic na konto nie płynie". Druga jeszcze ciekawsza bo "przynajmniej teraz nie można narzekać na huśtawkę cenową".

 

Pozdrawiam wytrwałych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

U mnie mówi się kto ma świnie ten jest bogaty .A to dlatego ,że ma jeszcze na dokładanie do produkcji .Cena 4 zeta netto.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24nh    79

nie przesadzajmy przy 4 zl kokosow nie ma ale nie dokladamy raczej bo juz by wiekszosc poszla w pizdu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Nie dokładasz ale też nie inwestujesz bo nie masz z czego ,a jak się nie rozwijasz to sie cofasz ,więc i tak ciekawie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Wczoraj orientowałem się jaką cene można uzyskać za cały samochód duńczyka- Wychodząca na żywą 4.7 netto na wbc 6.1. Jakość towaru  i ilość robi swoje. Mam  "Polskiego Duńczyka" pierwszy raz w swojej chlewni ale na pewno nie ostatni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr0224    11

Tak są Polskie hybrydy sąsiad już hodował kilka rzutów i mówi że rosna tak samo a są tańsze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Skiba chojnice +20gr. 5.5 za klase E netto. Jeśli plotki o otwarciu się rynków azjatyckich się potwierdzą to paradoksalnie pod koniec roku powinny ceny wzrosnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr0224    11

Piotr co to za świniaki te hybrydy ?

Dokladnie Ci nie powiem bo ich nie hoduję ale wiem że sprowadza je z lubelskiego lub lubuskiego nie pamiętam (mieszkam w kuj-pom) kupuje też od nich koncentrat 20% (lub 25%) za 2200zł tona po którym 80-90% sprzedawane jest w klasie S, rosną podobnie jak dunczyki tylko że sa tańsze prosiaki w kupnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak raz sprubujecie z "polskimi duńczykami" albo z duńczykami nie będziecie mogli patrzeć na prosięta z rynku różnica ogromna w przyrostach i mięsności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Na pewno juz nie stanieja .. a wzrosnac tez juz nie wierze...


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Dziwne  te wahania  cen  zależne od  giełdy w  Niemczech,  wydarzeń na Ukrainie, kursu  euro ,widzimisię  Putina  i takich tam ..............jak obniżki   to każdy  pretekst  dobry  nawet  gorące lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj