Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

sidwinder    0

Ceny zaklady biora z zavhodniej granicy np niemcy w'dol polskie zaklady podarzaja tymi samymi krokami ale nikt sie'nie martwi o nas i nikt nie'powie tego ze'niemcy maja doplaty do trzody...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

up, Ty do mnie to? ja nie mam 40ha. Tyle to chciał bym mieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek3110    239

@ songo może Olesno?

wujek oddaje chwali sobie stabilność

ew. obwoźny z okolic dobrodzienia ponoć uczciwie waży ale cena słaba,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

słyszałem ze jest jeden co w olesnie płacił 4.10 a w kozłowicach 3.80... w pawłowicach też 3.80 a do olesna trochę daleko 15km lepiej by było z gminy gorzów śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek3110    239

tych co tam zawsze są (xD) - dość duży skup, nie obwoźny, skupują zawsze tam  na miejscu

wujek sobie chwali, ja daje do innego

Edytowano przez Krzysiek3110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runder    16

Kolejna partia po 4,20 + vat poszła wczoraj. Na razie cena stabilna nie ma co narzekać ;) Zboża sporo ukosiłem więc jest nieźle. Jak tam u was nastroje po żniwach ? 


Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Polowe zboza ukosilem co w tamtym roku...... a w ramtym roku kupowalem zboze od stycznia... czyli w tym roku trzeba bedzie zaczac skup od listopada/ października . A cena jak byla tak jest 4, 10


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja też nakosiłem mniej a w maju musiałem zacząć dokupywać ale cene chciałbym 4.20 :-) parę dni temu poszło odemnie 8sz po 3.80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Kolejna partia po 4,20 + vat poszła wczoraj. Na razie cena stabilna nie ma co narzekać ;) Zboża sporo ukosiłem więc jest nieźle. Jak tam u was nastroje po żniwach ? 

 

Zgadzam  się  z  kolegą -  jest nie  źle  jest  TRAGICZNIE   co to za cena  4.20,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja też mniej zebrałem ale stare mi się skończy we wrześniu także jakoś to będzie cena 4,50 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u mnie 19 big-bagów mniej niż w zeszłym roku zostało mi z zeszłego roku ok 16 ton jakoś to będzie na odchowanie jakiś  350 sztuk starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

Cena na dziś 3,90+vat, okolice Świecia, ja dostałem po 4,00zł ale co to za cena, coś mi się zdaje że zimą świnki będą po 3 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grey6    46

Pośrednik koło Człuchowa dzisiaj 3,6 . No ja tera nie mam i tam nie sprzedaje z 5 lat. A mówią, że Hitler żydostwo wytępił !? I jeszcze na to Kopaczka lata z piz... po Polsce wyjazdowe posiedzenia za 300 koła organizuje. Byle dalej od W-wy boi sie, że sie Putinowi palec omsknie?

Edytowano przez grey6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj