Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Gdzie polecacie sprzedać trzodę w woj. łódzkim?

 

dokładnie, przyłączam się do pytania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Jak jestescie blisko powiaru tureckiego. Lub uniejow dam wam namiary


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafus    1

Mieszkam ok 15km od uniejowa więc jeżeli możesz to podaj. Świnki idą w górę na poniedziałek rynkowce po 4.5 netto więc trzymać jeszcze tydzień temu oferowali mi 4.0 netto więc może następne autko bliżej 5 będzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

@biznes12 nie pajcuj z niemcami.Już nikt na nich nie patrzy bo mają kilka razy więcej dopłaty do sztuki niż Polski świniopas z kontraktu.Cena za dobry towar 4.90 + vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wczoraj sprzedane 4.20+vat na niemcy jednak ktoś patrzy od poniedziełku -15gr tak powiedział pośrednik mi dał po starej cenie łaskawca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

ja odstawiam do Jeżowa kasa max za 2-3 dni na koncie ale najczęściej na następny dzień 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Cena  z  piątku  4,20  +vat      A  jak  wasze  świnki  znoszą upały ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Przez te upały bardzo słabo jedzą i rosną .Cały czas tylko by wodę spuszczały i się taplają .Teraz u mnie na dworze trochę popaduje ,ale w okolicy jest solidna burza .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak kolega wyżej pisze mało jedzą leżą plackiem wszystkie okna bramy otwarte dobrze że w piątek największe sprzedałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

u mnie ostatnio jeden padł chyba od upałów a nie długo by szły na sprzedaż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Ostatnio sprzedane po 4, 20
Gorączka..... niech to szybko minie. U mnie siwnki jakos stanely w miejscu od tych upalow. A byki zrobily sie chude... sruty niechca pobierac tylko woda woda woda. U mnie kanaly u ggnojuwy sie pozapychaly to nalaly 10-12cm wody... i musze codziennie wybierac .....


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runder    16

W tym roku ceny zboża nam pomogą w hodowli i rozwoju ;) W piątek poszły po 4,20  +vat  


Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

Jak mawia znajomy -zostanie jedna swinia w Polsce i jeszcze ona stanieje. Niemce się ucieszą jak zlikwidujemy. Tylko na to czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkoppl    0

Jak mawia znajomy -zostanie jedna swinia w Polsce i jeszcze ona stanieje. Niemce się ucieszą jak zlikwidujemy. Tylko na to czekają.

 

Jest w tym sporo racji. Ceny są śmiesznie niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wczoraj zaproponowali mi 3.80 rozbój w biały dzień, chyba muszę zmienić odbiorcę. Jakieś propozycję Opolskie pow. oleski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Dla mnie jest rzeczą nie pojętą by menadżerowie ZM. Wierzejki zakładały własne skupy i jak nędzarze błaźnili się płacąc chłopom za tucznika 100 tyle co prosie zachodnie. Brak słów Panie Tomku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

opłacać się nadal opłaca w porównaniu do sprzedaży zboża tyle że ten zysk jest coraz mniejszy. Ja tam nie mam zamiaru zamykać hodowli ale muszę się chyba zacząć rozglądać za innym odbiorcą żeby chociaż te 4zł było. Zawsze mam jeszcze 8 byczków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj