Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

BRUTAL    7

Kupione przez ZM Wierzejki w zeszłym tygodniu cena 4,60 +Vat.Propaganda TVP1 w zmowie z zakładami wieszczą rychłą obniżkę cen której nie będzie, ale za to będzie napewno podwyżka już za dwa tygodnie bo zakłady kupują tylko na dziś licząc na cud a skupy świecą pustkami i podnosza ceny powyżej 4 zł.

 

Edytowano przez BRUTAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

A przy jakiej ilości sztuk daja taka cene? Z jakiej miejscowosci/gminy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

wie ktoś może czy dużo warchlaka ściągają teraz? bo w agrobiznesie mówili że są małe zamówienia więc na jesień muoże być brak tucznika tylko i tak pewnie wszystko z zachpdu przyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117

Kupione przez ZM Wierzejki w zeszłym tygodniu cena 4,60 +Vat.Propaganda TVP1 w zmowie z zakładami wieszczą rychłą obniżkę cen której nie będzie, ale za to będzie napewno podwyżka już za dwa tygodnie bo zakłady kupują tylko na dziś licząc na cud a skupy świecą pustkami i podnosza ceny powyżej 4 zł.

cos jest na rzeczy brat pracuje w niemczech w rzezni i dzwonil ze drugi dzien nie pracuja bo niema swin co zdarza sie bardzo ,bardzo, bardzo zatko /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Jak zwykle kłamią .W sklepach ludzie kupują na potęgę i lady świecą pustkami .Ściemę walą ,żeby tylko się nachapać i mieć na luksusowe pałace etc .Jeszcze trochę i już definitywnie likwiduję świniaki :D


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz531    25

Świętokrzyskie, cena ok 4 zl netto, słabo słabo Panowie, a ostatnio sprzedawałem po 3,8 netto a świniaków było mało co. Brak tuczników i brak ceny, nie jest za wesoło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2414

Cena na dziś 3,90+vat, Prosiaczek; Kier płaci podobno 4,10+vat, chyba czas zmienić odbiorcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Widze ceny jakie wypisujecie nic nie ruszaja . A podobno malo swin. U mnie tez 4,10+vat . Mysle ze na zime dojda 4, 50 -4, 80


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Ja myślałem że na lato do tej ceny dojdą ale niestety Szwaby robią wszystko żeby nas wykończyć tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

A część społeczeństwa PL robi wszystko aby wesprzeć ich przemysł.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Gdyby przez 4 msc wstrzymac dostawy wgl czego ceny zaraz +(50-70)% i i te szwaby by sie nauczyly. Trzeba bedzie wznowiz protesty. We francji i belgi juz do d*py rolnikom sie dobrali. Trzeba skonczyć czasy ,,Mercedesów przedsiębiorców ". Koniec z tą hołotą trzeba sie postawić!!!!


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Szwaby to by się i cieszyły gdybyśmy tak zrobili, a po drugie to ciekawe jak byś to zrobił żeby nie sprzedawać przez tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj