Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Hefalump    1

4,50zł netto 40 sztuk, łódzkie,zużycie paszy 2,8(szału niema) dzienny przyrost 1,1kg, warchlak duńczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    44

Jednak szwabingi zaszalały +2 centy

 

Dziś zaszalały w drugą stronę -2 centy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprzedawał ktoś do Grażki na wbc jak tam się wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

A co z nim nie tak? Ja odstawiam już 1,5 roku i nie narzekam. Pieniądze zawsze na czas mięsność 58-59% przynajmniej u mnie. Wagowo też się dobrze wybijają po uboju. Jak jest dobra mięsność to do ceny ustalonej zawsze coś dołoży...

W tym tygodniu brali ode mnie 51 sztuk uzgodnione było po 5.50+Vat a wczoraj dzwonili od Grązki że mięsność średnią miały 58,5% i dostanę po 5,57 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem rolnikiem spod Wągrowca, od trzech lat Grazka z Nakła odbiera ode mnie tucznika na wbc, płatność do 3 dni, jak cena drga do góry to człowiek odpowiedzialny za skup zawsze podpowie aby sie wstrzymać ze sprzedażą, wcześniej oddawałem przez grupę do Stokłosy. Różnica jedna: szybszy przelew i lepsza mozliwosc negocjacji ceny. Na wtorek Kl. E - 5,70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 mi tez to zajezdza reklama a na skupach i jak probujesz negocjowac to za duzo nie dorzuci najwyzej 10 gr a malych kroji jak trzeba najnizsza cena w kraju (grazka kolo nakla) Nie powiem nie mozna zarzucic im danego slowa i szybkiego przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

4,50zł netto 40 sztuk, łódzkie,zużycie paszy 2,8(szału niema) dzienny przyrost 1,1kg, warchlak duńczyk.

 

kolego skąd jesteś ? 

i gdzie sprzedajesz ?  jeśli to nie tajemnica, jak coś to na pw 

Bo ja również z łódzkiego. 

wczoraj 4 netto za 30 sztuk do Tarki

 

Tarka to słabo daje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Jestem rolnikiem spod Wągrowca, od trzech lat Grazka z Nakła odbiera ode mnie tucznika na wbc, płatność do 3 dni, jak cena drga do góry to człowiek odpowiedzialny za skup zawsze podpowie aby sie wstrzymać ze sprzedażą, wcześniej oddawałem przez grupę do Stokłosy. Różnica jedna: szybszy przelew i lepsza mozliwosc negocjacji ceny. Na wtorek Kl. E - 5,70.             Co Ty piszesz za bajki ?????????????? .Mój sąsiad tam sprzedaje i znajomy to go łupią ,aż żal patrzeć .Ciśnie mi się tylko jedno słowo na usta o tej firmie ...


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj