Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

bambrzwlkp1    40

3, 90 spadek 30 gr. U mnie starcza do grudnia stycznia i trzeba kupowac ... w tym roku zboze bedzie drogie... odbije sie to na takich jak ja itd..


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sidwinder    0

jesli zboze'bedzie'drogie to sory ale'i tuczniki musza'pnac sie w gore'bo bedzie'na'minusie i dlugo tak nie wytrzymamy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Uzgodnione na poniedziałek rano 4,50+vat. Nastepny tydzień przy takim upale cena jeszcze wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

brutal cena w najbliższym czasie raczej nie podskoczy jak sprzedawałem ostatnio to mi gościu mówił że wpychają na rynek mięso z chłodni (to z prywatnego przechowania.nie dość że zarobią na mięsie to jeszcze dostali kase za przechowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Dziś 4,1 netto masarnia Marzęcice pow. Nowomiejski! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal_    0

Sprzedane 03.07.2015. wyszły 4.82 brutto. sztuk 30 mięsność 57,2  Lubelskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

To że wypychane sa stare pułtusze to wiadome mi juz od tygodni i że ktos ci cos mówił to nic nie znaczy że następna partie sprzedam po 5 zł bo juz napewno nie 4,5 jak to miało miejsce dziś.Ilość całosamochodowa,wschodnia część kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

sprzedane 15szt  30 06 po 5.50 zł za hak, za żywą wyszło jakies 4,40 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2418

3,80+vat, -10gr od zeszłego tygodnia, okolice Świecia, firma na P. Kolejka 3 tyg. Jak tak dalej pójdzie to zimą będziemy sprzedawać po 2,50. Banda na bandzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runder    16

Poszły 06.07.2015 24 sztuki po 4.40 netto czyli niestety lekki spadek. Może w tym roku ceny zboża nam pomogą ! :)


Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

3,80+vat, -10gr od zeszłego tygodnia, okolice Świecia, firma na P. Kolejka 3 tyg. Jak tak dalej pójdzie to zimą będziemy sprzedawać po 2,50. Banda na bandzie 

 

To nie dawać dziadom byle pośrednik daje 4 złote za kilka sztuk z podwórza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runder    16

No w sumie dużo racji poniżej 4 zł tez nikomu sprzedawać bym nie radził ;) Chyba że ktoś bardzo zdesperowany.


Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2418

Pośrednik w naszej okolicy oferuje 3,80+vat  a więc szału też nie ma, no chyba że ktoś może polecić kogoś pewnego i lepiej płacącego


 

Edytowano przez krilan06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj