Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Gość   
Gość

euro zdrożało ceny powinny zostać bez zmian ale jak zawsze nasi kochani handlarze znajdą sposób na obniżki w czwartek ma do mnie przyjechać po świnie jak w sobotę z nim rozmawiałem nie chciał proponować ceny dopiero w środę wieczorem coś czuje że będę musiał je troszkę przetrzymać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1234    18

cwaniak w środę zobaczy giełdę niemiecką i znowu obniży, [ktoś wyżej pisał że pini skupuje tylko polskie tuczniki więc u nich nie powinno być obniżki - taki żart]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

Cena niska przed żniwami a co dopiero będzie jęsienią, a  styczen, luty marzec? strach myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek3110    239

pośrednik jeździ dziennie, na odbiór czeka sie max 4 dni nawet przy 3 sztukach. Czyżby rzeźnie chciały by zapełnić magazyny? Pośrednik najprawdopodobniej wozi do pini polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ceny zboża ida w góre a wiec chciał nie chciał ubojnie beda musiały podniesc ceny na tucznika, bo nie oszukujmy sie dzisiaj to ubojnie wyliczaja cene tucznika tak aby rolnikowi zostało 20zł na sztuce  :D zeby sie zastanawiał czy ma zamykac czy zwiekszac hodowle  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Ciekawe jaka cena bedzie na niemieckiej gieldzie + czy -

Edytowano przez bambrzwlkp1

,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

cena na jutro 4.20+vat nawet mi się nie chce iść gnoju wyrzucić żeby były czyściutkie na rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pośrednik kupujące w okolicy 4.20+vat to cena dla mnie na skupie płaci 3.70+vat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Właśnie !!! Chyba mamy trollliii w tym temacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kas o co ci chodzi z tym trolem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

O to mi chodzi, że ktoś podaje że rynek niemiecki 2 ero centy w dół ,a to nie prawda! W tych ciężkich czasach ,piszemy tylko sprawdzone wiadomości ok!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

W poniedziałek sprzedane po 4 zł +vat lokalna masarnia!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    128

O to mi chodzi, że ktoś podaje że rynek niemiecki 2 ero centy w dół ,a to nie prawda! W tych ciężkich czasach ,piszemy tylko sprawdzone wiadomości ok!!

Sorki jesli to nie prawda.Taka infornacja została podana przez top agrar na fb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jest tutaj  ktoś z okolic kłobucka częstochowy może udało by się sprzedawać razem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i pojechały po 4.20+vat  :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj