Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Gość   
Gość

Jutro sprzedajemy świnie do pini przez pośredników cena 4zł , waga od 107 do 150 kg , i tylko polskie chcą zadnych zagranicznych

 

T niezle Cię pośrednik goli do Pini 4,50 bez problemu można dziś dostać przez kogo sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

Jak u mnie wożą do Pini to dostają mim 4,50 do 4,80 tylko pełne samochody grupa sprzedaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

4.30 z vatem umówione na jutro za 25 szt. Mazowsze


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr0224    11

I założę się że jeszcze tam niemcy czekają i patrzą aż ta świnia urośnie i wpierdzielają je na surowo :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radziowlkp    3

wy czytacie co piszecie pini chce tylko polskie swinie dobre sobie zadajcie sobie pytanie firma z obcym kapitałem tak bardzo dba o nas czy to tylko przykrywka dla ciągniecia syfu z zachodu  jak by tyle tego nie ciągli do nas to pini nawet by nie powstało dla mnie polska swinia ta taka która jest tu urodzona a nie przywieziony warchlak z zachodu a te teksty to niech se wsadza w d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul7031    22

3,85 zł netto, spadek od zeszłego tygodnia 10 gr - powód obniżka w Niemczech, szkoda, że jak były tam podwyżki to jakoś u nas ochoczo nie podnosili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek_124711    202

Witam, partia 120 sztuk, mięsność 56-61%, średnia waga żywa 137 kg, średnia cena WBC za 1 kg wynosi 5,90 ale to tylko ze względu na 4 letnią współpracę z tym samym zakładem (ANIMEX EŁK).  Powiat starogardzki woj pomorskie


A propos Pini bije aktualnie tuczniki z Litwy(najtańszy śmieć), dziennie ok 12 tyś. Sprawdzona informacja, polaka tam jest mało. Ale reklama dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Cena średnia po uboju czy cena bazowa 5,90?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

dziś 4,30 lokalna masarnia, podobno od poniedziałku ma spaść do 3,90 ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć by spadki były aż tak duże ponieważ u mnie w okolicy towaru mało a kupujących dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albert1991    33

ładnie pojechali to  u nas bedzie - 50 gr od jutra i cena wroci do NORMY z tego roku ....zycze cierpliwości w hodowli bo mi sie juz nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2414

Gdyby tak obniżyli u nas to byłoby trochę chore bo świń jest mało, co widać na spędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

2 tygodnie 70 groszy w dół to już nie ma znaczenie czy świnie na spędach są czy nie, wszystko biorą z zachodu nie dadzą nam zarobić i już jak prognozy zbóż się sprawdzą i ceny pójdą w górę to do końca roku brak świń w polsce przynajmniej u mnie. Przy tej cenie zboża co była w tym roku i przy cenie tucznika coś zostawało niewiele ale było na chleb. Dokładać już nie mam z czego ciekawe czy mają jakąś granice opłacalności.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a ja akurat za tydzień mam sprzedawać 40pare sztuk trzeba będzie je troszkę przetrzymać i chyba trzeba dać sobie z tym spokój bo już nerwów brak płakać się chce  :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2061

 

Pini bije aktualnie tuczniki z Litwy(najtańszy śmieć)

a 2/3 litwy to strefa asf

zrobili z nas śmietnik europy

takie mamy rządy, (pamiętajcie o psl jesienią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek_124711    202

Ale kolego mi się wydaję że rolnicy którzy poważnie myślą o swoich gospodarstwach, większych, mniejszych powinni mieć swoje miejsce na rynku i produkować coś co daję jakąś opłacalność i już dawno przestali głosować na PSL... To bandycka partia która podnosi rękę tak jak PO chce w głosowaniach w zamian za kolejne stanowiska w ARiMR, ARR, KRUS, ZUS, spółkach Skarbu Państwa typu ELEWAR, Polski Cukier i długo by wymieniać!! Zobaczcie jak Was traktują w Krusie, Agencjach- jak śmieci. Wgl tam o Nas nie chodzi tylko o to żeby siostre, kuzynke, siostrzeńca gdzieś wcisnąć!!! Albo kupić coś za 1 zł i sprzedać za 100 mln.

Jak tak patrze to się wgl mojemu ojcu nie dziwię (ma 56 lat) i żałuje że o taka polske walczył i siedzał za taką Polskę i tą solidarność. I uprzedzając wszystkich pytania odpowiadam z góry że nie jestem z pisu ani innej partii, jestem zwykłym szarym rolnikiem który ma 50 ha, 800 swiń i musi kombinować żeby przeżyć!!!

 

I UWIERZCIE W TO ŻE ANDRZEJ LEPPER SAM SIĘ POWIESIŁ!!! POPROSTU ZA DUŻO WIEDZIAŁ!!! I W PRZYSZŁYCH WYBORACH BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA pis ŻEBY PRZERWAĆ TĄ PĘPOWINĘ PO-PSL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena licha jak cholera z czego tu dokladac juz czlowiek mysla, ze bedzie troche lepiej teraz w czerwcu lipcu i cena sie lekko poprawiu a tu gorzej niz bylo. 

Mam ostrzezenie dotyczacej ubojni moze powinnismy zalozyc nowy temat opinie posrednikow, masarn i ubojni gdzie sie sprzedaje. Mnie ostatnio oszukala ubojnia Mycielewo gmina Kcynia zaklad nazywa sie KALMA - nazwisko Kaleta,ostatnio zawsze cos  kombinowal z przyjazdem. Cene uzgodnilismy w srode i w sobote mial byc na 100 % tak powiedzial,w sobote czekam i nic cisza odezwal sie ,ze jakas tam awaria i ze w poniedzialek bedzie. no ok czekam przychodzi poniedzialek sam juz sie odezwalem  na ktora godzine a on ze przyjedzie ale cena w dol ! zrobil tak nie pierwszy raz ale przymykalem na to troche. Poprostu wlasciela slowo sie nie liczy !!! jeszcze dowiedzialem sie ,ze niektorych vatowcow przetrzymuje z kasa. Takie nie powazne podejscie do tematu czlowiek sie umawia juz na konkretny dzien i godzine a nie przyjezdza  jjaja se robi!!!! ostrzegam panowie nie sprzedawajcie mu swin bo nie raz was oszuka i z terminem i z cena !!!!!!!!

Edytowano przez matoperator7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj