Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

dawid3p    364

3,75 Mycielewo k Kcyni, kumple gdzieś sprzedawał po 3,4 zł BANKRUCTWO PANOWIE :D :D :D a jeszcze mi się tak ładnie poprosiły maciory  3 szt 40 prosiąt, a ojciec do mnie czego się cieszysz jak i tak w plecy, :P Chora pasja i ambicja samo to dochodu nie przyniesie, ale pewnie tak jak wy czekam nieubłaganie za podwyżką, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

slawek1234 z czego tu jeszcze obniżać już się chyba nie da ale nasi "kochani przetwórcy " są zdolni także wszystko możliwe w pobliskiej ubojni skupuje świnie po 3.60 za żywca a sprzedaje ludzią po 8.50 w półtuszach. mieszczuchy przyjeżdzają stoją w kolejkach około godziny i mówią  że rolnicy narzekają że tanio sprzedają swoje świnki  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś ma przyjechać jak potrzebuje do niemiec to nawet daje po 3,90 plus vat pozdrawiam


Witam wszystkich  :) Wspólnie z tatą prowadzimy gospodarstwo o łącznej wielkości 12 ha. Zajmujemy się głownie produkcją trzody chlewnej oraz warzywnictwem (głownie pomidory gruntowe). Posiadamy dwa ciągniki Ursus C-360 i C-330.  :) zapraszam  do komentowania i oceniania  :D Jeśli tu już jesteś zostaw coś po sobie  :)Pozdrawiam  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wręcz przeciwnie - powolny wzrost .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1234    18

wzrost a wzrost,najpierw cena poleciała mocno w dół a teraz podniosą 10-20 gr., a rolnik niech się cieszy że w ogóle chcą brać no i cenę podnieśli.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
archi106    11

Jakie firmy z wielkopolski odbierają partie od 10- 30 szt ?? Jakie polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grey6    46

3,85 netto, maciory 2,3 netto pomorskie okolice Chojnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wiecie po ile u niemców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Nadal 3.40 +vat

 

Tak patrzę co tu ludzie wypisują i wygląda, że nasz rejon ma jedne z niższych cen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekZ058    135

wczoraj sprzedane na podkarpaciu w pow.ropczycko-sedziszowskim tucznik 4.10zł, maciora pow.200kg 2.60 moja miała 356kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj