Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtekf    0

U nas 3.5 netto powiat słupecki wielkopolska. Na dodatek po duńskie warchlaki ustawiają się w kolejce. Trzeba dać sobie spokój

;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcpenza    3

nie widzę perspektywy dla nas na najbliższy czas nie liczyłem ostatnio ale na pewno są straty, skupy cene cały czas w dół a co jest naj dziwniejsze kolejki mają na 2 tyg więc nawet nia wiadomo po ile sprzedam cena na dziś 3.80 porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

17tego  sprzedałem po 4.35+vat dziś przywiozłem 70 szt za 8 tygodni będę miał ok 55 na sprzedaż jeśli cena nie podskoczy dziś przywiezione będą ostatnimi  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropsonok    25

Wie ktoś coś na temat rezygnacji z hodowli świń w strefie asf? Mówili coś w agrobiznesie ale nigdzie nie mogę znaleść żadnych konkretnych wiadomości na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

A co dokładnie chcesz wiedzieć? Można się ostro na tym przejechać. Jest dużo nieścisłości które rzucają się gołym okiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grey6    46
Napisano (edytowany)

Trza chyba jakiś Ukraińców wynająć pod ministerstwo. Nóż w zęby i muszą krzyczeć: zajebe, zajebe. To może by ten pierwszy frajer Rzeczpospolitej ruszył głowe i dupe. A nie tylko, że Bruksela nie pozwala. Poniżej czterech cena nie ma prawa spaść i basta. Szmulewicz też by mógł z tych portek Sawickiego wyleźdź! Krew mnie zalewa jak widze cene za mielonke od Skiby16 zeta w sklepie. Wolny rynek. Robią nas w bambuko niemiłosiernie. A wszystko wina skórw... Putina i wspomnianych Ukraińców. Ręce opadają.

Edytowano przez grey6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropsonok    25

A co dokładnie chcesz wiedzieć? Można się ostro na tym przejechać. Jest dużo nieścisłości które rzucają się gołym okiem..

chcę znać zasady, czarno na białym, co i za ile i przez jaki czas. Może ktoś podać jakiś link z rozporządzeniem czy coś w tym stylu bo ja nic nie mogę znaleść, a wnioski przyjmują do końca maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

w moich okolicach jeszcze 4.2 plus vat ale od poniedziałku w dół , północno zachodnie podkarpacie


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grey6    46
Napisano (edytowany)

zadne kukizy nie dajcie sie dymac telewizji, jedyny sensowny kandydat to Grzegorz Braun !!! otwórzcie oczy i uszy !!! nie głosujcie na podstawione marionetki !!!
Nie no ten to nawiedzony gostek. Ja tam dam na Ogórek choć nie pokazała cycków. A żona na muzyka. Broń nas Boże od prawników i histeryków. A ze świnkami moge poczekać do 19-stego. Cena i tak denna to niech choć po te 115 mają. Ja to biore na miękko. Takie hobby.
Edytowano przez grey6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56
Napisano (edytowany)

chcę znać zasady, czarno na białym, co i za ile i przez jaki czas. Może ktoś podać jakiś link z rozporządzeniem czy coś w tym stylu bo ja nic nie mogę znaleść, a wnioski przyjmują do końca maja

Właśnie o to chodzi ze nie ma określonych stawek tylko ogólna suma do podziału między wszystkich...

Edytowano przez marcus1998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apacz13    5

Dolnośląskie pow. świdnicki tamten tydzień tucznik 3,85 maciora 1,95 ceny z vat. A w sklepie wielkie promocje jak 1 zł opuszczą na schabie albo szynce i nie powiedzą Ci czy to z maciory , knura czy tucznika .... wrrrrr !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Panie i panowie poszukuje "uczciwej"ubojni na wbc w okolicach Częstochowy za namiary będę wdzięczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    110

Ja tez z 15 sztuk schodze do 3 ,jak chcą niech sobie sami robią za taką cene :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grey6    46

Mi ten majowy spadek to na klasyczną zmowe cenową wygląda. Ten strumyk z zachodu tez by zatrzymał. Ktoś na tym kokosy robi. Czas chyba zmienić ryjki przy korycie. Oj czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grey6    46

No to macie luksus albo jakieś super umowy. Bo na pomorzu ubojnie zjechały do 5 zeta jak jeden mąż.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablo471    0

3.90 zł wielkopolska Ale pamiętajcie ,,zgoda i bezpieczeństwo buduje ,,  ha ha hasło kampani Po. litosci co za k.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

A jak ceny na nowy tydzień. W dół, bez zmian, czy w górę, bo nie wiem czy sprzedawać, czy dalej trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24kuba24    5

za dwa-trzy tyg. bedzie kolejna partia 18 sztuk ciekawe jak z cena.... ktos sprzedaje w kuj-pom okolice grudziadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefiu890    15

no niestety kolejny spadek o 5 gr i mamy 5,7 wbc masakra a dwa tygodnie temu było już 6,10 coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj