Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

marluk    355

Czemu markety nie są opadatkowane (powstawają jak grzyby po deszczu) i niszczą małe wiejskie sklepiki.

 

dzieki temu ze markety unikaja podatkow maja niskie ceny. A dzieki temu duzo ludzi chce tam kupowac. A dlaczego? Bo jest tanio i kolo sie zamyka. Co z tego ze niszcza sklepiki? Mnie interesuje gdzie dany produkt kupie najtaniej a nie przez kogo. Nie kupujesz sam w marketach? A jesli kupujesz to dlaczego tam chodzisz kupowac?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek25    3

To jak w kmońcu z tą ceną u niemców ustalili już czy nie bo zawsze podawali w środę a Dripol już wczoraj podawałeś żę spadły o 6 dziś że o 7 czekam na jakąś konkretną informację dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Bo jak widać to nie ważne co się je może być padlina byle tanio było....

 

Na szczęście wyroby robimy na własne potrzeby z swoich tuczników, ale prawda jest taka że każdy chce tanio.

W lokalnym sklepie kiełbasa kosztuje ok. 30 zł/kg i jakoś wielkiego rwania nie ma, a porozmawiać z ludźmi to duża część mówi że by zapłacili więcej za dobre wyroby ale szkoda że tylko w mowie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

To jak w kmońcu z tą ceną u niemców ustalili już czy nie bo zawsze podawali w środę a Dripol już wczoraj podawałeś żę spadły o 6 dziś że o 7 czekam na jakąś konkretną informację dzięki

Wczorajsza cena była z giełdy internetowej. Taka giełda jest we wtorki i piątki. Rolnicy wystawiają tam partie tuczników a zakłady licytują ceny. A dziś cene podaje niemieckie zmw i dzisiejsza cena jest oficjalną obowiązującą w niemczech ceną w przyszłym tygodniu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JasonWW    7

Piwo ma mieć cenę minimalną 4zł. to potrafią zrobić to i cenę tucznika powinni ustalić minimum 4zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    44

To jak w kmońcu z tą ceną u niemców ustalili już czy nie bo zawsze podawali w środę a Dripol już wczoraj podawałeś żę spadły o 6 dziś że o 7 czekam na jakąś konkretną informację dzięki

 

We wtorek były moje przewidywania na spadek - 6 a w rzeczywistości jest - 7 B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejB    3

Na szczęście wyroby robimy na własne potrzeby z swoich tuczników, ale prawda jest taka że każdy chce tanio.

W lokalnym sklepie kiełbasa kosztuje ok. 30 zł/kg i jakoś wielkiego rwania nie ma, a porozmawiać z ludźmi to duża część mówi że by zapłacili więcej za dobre wyroby ale szkoda że tylko w mowie.

No właśnie u nas też tak gadają że kupią. A jak przyjdzie co do czego to a to a tamto i może ze 20dkg by kupił raz w tygodniu. Wolą pójść do sklepu i kupić syf a tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fstefaniak    5
Napisano (edytowany)

Wczoraj sprzedane kilka sztuk ok 125 kg po 3,70zł/kg + VAT.
A w środę maciora po 2,10 netto firma Zdziechowa. I plus 10 groszy za ich reklamę na naszym płocie.

Edytowano przez fstefaniak

Pozdrawiam wszystkich rolników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

I stało się. Skiba Chojnice - 0,30. % netto za E. to jest już gruba przesada. Chciałem remontować stado. Ale trzeba dać se spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1490    6

Dlaczego nie robimy nic żeby nie być niewolnikiem we własnej ojczyznie widać że żądzącym udało się podzielić skłucić i zastraszyć polską wieś  .A NA WYBORY TO POWINNIŚMY  WŁAŚNIE ZAPROWADZIĆ TE ŚWINIE PO 3,60 NIECH ONE GŁOSUJĄ  GDZIE ZWIĄZKOWCY  OBROŃCY ROLNIKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcys1    11

Ubojnia pod Zambrowem 4,20 za żywiec netto spadek o 30 gr. za tydzień ma być poniżej 4 zł.Odstawiam ostatnią partię 20 szt. i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio1974    0

Dziś sprzedane 10 szt , 3.70+vat, pn. mazowsze. A ile trzeba się kłócić, żeby ci łaskawie 10gr dorzucił. Kpina. Robią z nas prawdziwych frajerów. Miłość do naszych panujących, o zgodę i bezpieczeństwo nasze dbających okażę już 10 maja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2416

Cena na dziś 3,80+vat, jestem ciekawy kto z rolników pójdzie głosować na tego ciołka Jarubasa, którego partia współrządzi już ósmy rok i widać efekty tego rządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

u mnie dziś było 3,8 i kończę ten biznes .Sąsiad opylił hektar ziemi po 80 tyś ,a ja mam kilka ha do sprzedania plus 8ha na działki gdzie cena jest bardzo dobra .Czas na odcinanie kuponów i koniec z zaciskaniem pasa ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj