Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

mefiu890    15

to cena ziemi jak zadarmo po 40 tys za ha to szybko się spłaci a nie tak jak u nas 90 tys za ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Kolego ''to cena ziemi jak za darmo po 40 tys za ha to szybko się spłaci a nie tak jak u nas 90 tys za ha'' ,,,czym Ty chcesz niby  tak szybko spłacić 40 tyś za ha ???????????????? ,jak cena świniaków oscyluje w granicach 4-4,1 netto ???


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Okolice Świecia - Prosiaczek - 4,00 zł + vat - bez zmian od miesiąca, a tymczasem prezes kupił od lokalnego rolnika 60ha ziemi razem z zabudowaniami, podobno będzie sprowadzał duńczyki, a tak narzekają że nie ma interesu - niech każdy sobie przemnoży 60ha po 40tys zł

 A w Osielsku jaką ładną siedzibe otworzyli :)) zakłady mięsne mają kasy jak lodu od dłuższego czasu doją rolników jak chcą co to za cena 3,60 4,50 i tak skacze zmówili sie i dyktują cenę. Wiesz ile może kier płaci ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Znajomy mówił, że Kier płaci niby 10 gr więcej niż Prosiaczek czyli 4,10 ale nie chce mi się wierzyć


A w tym Osielsku co to właściwie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

U mnie nadal 4,1 netto ale widzę ,że zapowiadają się małe spadki .Kupię ciągnik renault 120-54 .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

dobroslawow 4 netto, cena do ustalenia w zaleznosci od ilosci.


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

3,80 wlkp agrohandel cena leci na łeb , posprowadzali duńskie żywe i piz,,, kto werszcie z tych ci... z pls zajmnie sie polskim rolnictwem, nikt bo mają to w d*p.. frajerzy


3,80 wlkp agrohandel cena leci na łeb , posprowadzali duńskie żywe i piz,,, kto werszcie z tych ci... z pls zajmnie sie polskim rolnictwem, nikt bo mają to w d*p.. frajerzy


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

3,90 wczoraj pojechały , Pini Polonia z dnia na dzień 0,40 w dół ,a pamiętacie czasy jak początkiem Maja ceny szybowały w góre ,teraz dokładnie odwrotnie .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dripol aż 40 gr świnia 3.70 za kg a kaszanka w sklepie 9 zeta popier... kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1490    6

a i tak PO prą w wyborach nie tegi co trzeba wieś nie ma WODZA i nas zaje..ą  40 milionów ludzi a niema własnego samochodu ciągnika a nawet roweru  ale zato marketów w h.j  połowa biednych województw już krzakami zarośnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Co za popierdzielony kraj - jaka jest niby przyczyna spadków? Szkoda słów by opisać co się dzieje w tej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1490    6

to jest bandytyzm w okolicy warszawy kaszanka 11 ,80 kg mortadel 20 .80kg a prawie wiejska kiełbasa 29 zł kg  mam dość sprzedam ostatnie 19n szt i tylko dla własnych potrzeb będę chodował żeby padliny z zachodu nie jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

No widzę ładnie się robi. Trzymałem 11 sztuk z myślą że teraz cena podskoczy a tu zonk, trzeba będzie pewnie dołożyć, teraz mogą mieć ok.130 kg. Zwykle o tej porze świnie szły w górę. Jak do żniw się sytuacja poprawi to trzeba będzie się poważnie zastanowić nad likwidacją :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Zachodowi właśnie o to chodzi by Polskie rolniki przestały trzymać, a duńczyk z ekipą przejmie rynek. Nie dajmy się sprzedać za piwo. Było 3.8, a jutro wiozę to pewnie po 3.6 będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1490    6

jak masz z czego to dokładaj bo ja nie będę rodziny okradał żeby tuczyć złodzieji prawie 1,5 mln gospodarstw składa o dopłaty i gdzie oni są tak dobrze im się żyje tak pasują  ceny mleka tucznika i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Oglądałem dziś parę minut programu tydzień. Z tego co mówili goście ta sytuacja jak to określił kiedyś nasz kochany minister jako ustabilizowaną utrzyma się przez kilka lat. A najlepsze jest to, że za jakiś czas na rynek "wypuszczą" mięso" które obecnie jest przechowywane za "dopłaty"  i że tylko duzi trzymający duże stada mogą wynegocjować cenę która będzie satysfakcjonująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj