Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

michal1014    246

A w agrobiznesie mówili dziś, że ceny poszły w skupie o 10gr-40gr w górę i taka cena jest już dla zakładów mięsnych jakby to powiedzieć nie opłacalna i muszą dokładać... śmieszne u mnie 20 gr w górę od ostatniej sprzedaży i tak dopiero ceny będą dobijać do opłacalności 0zł więc do cen 5.5zł na żywo jeszczeeeeeeeeeeee daleko :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie dziś pojechały po 4,35+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

 

2xandrzej360 kolego od kogo dajesz się tak w bambuko robić .Skiba z Chojnic ubija dziennie 3 tyś świń ,jak myślisz z kąd  je ma .Od Ciebie i innych gospodarzy ,ale je dowozi pośrednik i zarabia min z 70 gr na kilogramie .Skiba szukał świń w Niemczech ,bo jemu brakuje i pusto wrócił  tir.Kuzyn pracuje w zakłądach to wiem ,co tam się dzieje .Pozdrawiam .

 


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    74

4,10+vat pow. toruński 20gr w górę względem poprzedniego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

3,90+vat, okolice Świecia, nie wiem skąd takie rozbieżności w cenach w samym kujawsko-pomorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Krilan06 dlaczego taka różnica? Bo na jednym pośrednik zarabia 40 gr, a na innym 60 gr za kg.

Dziś dzwoniłem odnośnie macior cena od 2.20 do 2.60 za kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

2xandrzej360 kolego od kogo dajesz się tak w bambuko robić .Skiba z Chojnic ubija dziennie 3 tyś świń ,jak myślisz z kąd  je ma .Od Ciebie i innych gospodarzy ,ale je dowozi pośrednik i zarabia min z 70 gr na kilogramie .Skiba szukał świń w Niemczech ,bo jemu brakuje i pusto wrócił  tir.Kuzyn pracuje w zakłądach to wiem ,co tam się dzieje .Pozdrawiam .

Rafał skiba od nas nie ma andrzej pisal pewnie o lokalnej ubojni ja sprzedałem po 3.70 do stężycy i ci z naszego rejonu biorą  dobrze pare sztuk poszło niestety dziś dostalem wiadomośc że w przeszłym tygodniu 4,10 tak bym jeszcze potrzymal ale niedlugo następne pójdą co do skiby to w nasze strony się jeszcze nie zapuszcza a i rozbudowa firmy staneła przez embargo bo też do rosji i całej eu eksportowali a nawet do afryki ładny zakład 


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Ja dziś sprzedałem po 4 zł netto na czysto ważyły średnio prawie po 127 kg sztuka .Luty ,marzec będzie  u mnie sporo tego towaru ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Skiba to złodziej ale nie ma gdzie sprzedawać. Obecnie 5,4 za E. Chyba najmniej z wszystkich w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skiba to złodziej ale nie ma gdzie sprzedawać. Obecnie 5,4 za E. Chyba najmniej z wszystkich w tym tygodniu.

 

U nas nadal 5,25 za E  i nic nie podnieśli jeszcze w tym tygodniu- więc u nas najtaniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

na dzis 4,10zl + vat. kuj-pom, powiat grudziadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj