Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Lesssiu007    186

Brawo dla kolegi :-) to wiadomo że psl to mafia i kasę trzepie na tych cenach zgadzam się z wszystkim co powiedziałeś :-) tylko pis obecnie ma szansę oczyścić te sprawę i dlatego ich tak się boją i w mediach robią z nich głupców a ludzie wierzą bo telewizja jest zmanipulowana przez obecny rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikodem89    0

Wczoraj do mnie dzwonili o tucznika i dawali mi 5,50 na WBC.

A co do tych umów kontraktowych to będę podpisywał z ANIMExEM umowę. Animex przeszło tydzień temu związał się definitywnie z AGRIPLUS. Wymóg umowy to warchlak i pasza z AGRIPLUS.

Nastał czas na nowe porządki - zróbmy najazd na Warszawę!!! 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

nikodem co ty piszesz Animex z niczym sie nie wiązał Agriplus to Animex to jest ich program lojalnościowy. te 5,5 WBC to chyba brutto bo nie uwierzę ze ktoś wyskoczył z cenną netto, a jak brutto to animex ci zaproponował na końcowa :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcys1    11

Nie wiem czy wiecie ale agriplus i i animex to jedno a w praktyce chińczycy .A wracając do PSL to od dziś mają nowego członka strazaka ochotnika Johna Gotsona wywalonego z PO ,który twierdzi że jest rolnikiem.No to wracamy do sohy i motyki i jak to teraz wygląda ???? jak gówno w zielonym lesie.BEZ OBRAZY cytat z filmu ALTERNATYWY 4

Edytowano przez marcys1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

to co Ty brałes pełnoporcję czy koncentrat i jakie warchlaki? ja w sumie tez średnio zadowolony jestem z koncentratu bo cenowo nie jest najtańszy i na początku nie było łatwo recepturę ustalić ale p 2 tyg juz wszystko śmigało jak należy co jednak dalej nie czyniło go tanim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcys1    11

To była pełnoporcjówka ,tania o.k ale padło po 2 dniach 10 szt waga 25 kg, i weterynarz powiedział że mają zadużo hormonów jeżeli to mnie pytasz wl- master

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

no ciebie pytam :) a powiedz mi jak lekarz stwierdził ze to hormony badał paszę czy w jakiś posekcyjny sposób to ogarnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcys1    11

Przy kastracji ,powiedział że żyły były mocno uwydatnione i popękane naczynia krwionośne,faktycznie jucha im się lała a potem sprawdzał etykiety na worku i mówił że nic się nie zgadza.


Przy kastracji ,jaja spuchniete naczynia krwionośne mocno uwydatnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

nie wiem albo ja nie ogarniam albo coś sie nie trzyma kupy... kastrowałeś 25 kg świnie ze wet Ci tak powiedział a jak dobrze kojarze etykiete to nic nie pisze tam takiego o składzie tak szczegółowo, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conny    111

Brawo dla kolegi :-) to wiadomo że psl to mafia i kasę trzepie na tych cenach zgadzam się z wszystkim co powiedziałeś :-) tylko pis obecnie ma szansę oczyścić te sprawę i dlatego ich tak się boją i w mediach robią z nich głupców a ludzie wierzą bo telewizja jest zmanipulowana przez obecny rząd.

 

Ale bredzisz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

co do PISu to sądzę ze to nie media robią, to sie dzieje bardziej u nich w środku w parti to oni sami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conny    111

Przypomnijcie sobie co było za rządów Pisuarów, jak manipulowały mediami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikodem89    0

5,50 to dzwonili do mnie z sokołowa bo tam ostatnim żutem trochę handlowałem z nimi. A to 5,50 to netto jest! Potrzebowali to dawali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Kto bredzi ten bredzi :-/ jak wam odp obecna sytuacja to ok ale mi nie i przy wyborach zagłosuje na pis bo gorzej jak teraz być nie może. Jutro swinie po 3,5 czekam kiedy będziemy urząd wojewudzki blokować w bydg napewno się dolacze realnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf235angol    7

TO  prawda musimy się zjednoczyć bo w pojedyne nikt nic nie zdziała.Pamiętacie co robił Ś.P LEPPER wywalał zboże na tory importowane,bo ci co zajmowali się zbożem nie mogli tego sprzedac po opłacalnej cenie.

Tylko A Lepper bronił Rolnika tak naprawdę ze wszystkich polityków 

A ile sztuk oddałeś do Sokołowa ???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychrol    171

Telewizja TRWAM jeszcze lepiej ludziom mózgi pierze od tvp polsatu i wszystkich innych razem wziętych. PiS jest lekiem na całe zło, jak wygrają wybory to kraj będzie szedł do przodu a ludziom żyło się lepiej. Nasi wybawcy którzy jak byli przy korycie robili to samo co obecni złodz...  A co do blokady to tak samo pojedziecie do bdg jak do żnina :)

Edytowano przez krzychrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Oj oj nie bądź taki do przodu mi tak samo nie odp obecna sytuacja jak innym i wezmę udział w proteście bo tak dłużej być nie może :-/ rydzyk rydzykiem mnie on nie interesuje ale program wieś to reż polska jest wart uwagi i prawdę mówią wielu ludzi ich chwali. Ja nie wiem nawet w stanie takiego kryzysu nie ma jedności wśród rolników :-/ masakra
A polsat czy tvn nie wie że w polsce jest wieś dla nich rolnicy nie istnieją.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Jak wygra pis to wojna pewna z ruskimi bo już wojsko chcieli na Ukrainę wysyłać.Cena 3.6 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

oczywiscie.... a jak juz pis do wladzy dojdzie i nic sie w rolnictwie nie zmieni to ci co teraz gadaja ze beda glosowac na jarka to pozniej beda gadac ze jednak sawicki lepszy bo chociaz cos tam cos tam....... ludzie obecnie zadna partia polityczna nie jest w stanie polskiego rolnictwa z szamba wyciagnac tu potrzeba kogos innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychrol    171

Oj oj nie bądź taki do przodu mi tak samo nie odp obecna sytuacja jak innym i wezmę udział w proteście bo tak dłużej być nie może :-/ rydzyk rydzykiem mnie on nie interesuje ale program wieś to reż polska jest wart uwagi i prawdę mówią wielu ludzi ich chwali. Ja nie wiem nawet w stanie takiego kryzysu nie ma jedności wśród rolników :-/ masakra

A polsat czy tvn nie wie że w polsce jest wieś dla nich rolnicy nie istnieją.

Oglądam ten program i może i mądrze mówią tyle że to jest pisane palcem po wodzie. Przykład: pis jak dojdzie do władzy to cofnie ustawę o wieku emerytalnym. A jak to zrobi? Skąd wezmą pieniądze na te emerytury? Chyba jedynie podatki podnieść bo innej drogi nie widzę. Więc takich obietnic przed wyborami to i ja Ci mogę powymyślać bo wiem co rolnik chce usłyszeć. Oni też to wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

4,4 do wyciągniecia nawet na jutro. Trzeba mieć tylko kilka setek, mięsność koło 59  wybojowość 80 i klienta który potrzebuje na już. Żadna umowa, branie prosiaka lub koncentratu nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

te kilka setek to zapewne z importu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik2    12

Już nie chwalicie tak tego PIS - u tacy sami jak inni dobrze gadają przed wyborami. Za ich rządów lepiej w rolnictwie nie było a na pewno gorzej. Z każdym chcieliby toczyć wojnę. A jak dobrze pamiętam to sam Lech Kaczyński proponował zabrać rolnikom dopłaty na rzecz unowocześnienia armii. Mazowieckie 3.9 + VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj