Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalmeer    483

U mnie bez zmian świnie tanie jak barszcz a pani premier na ukraine jedzie .. zal ,, nikomu źle nie życze ale lepiej zeby ukraina biadoliła jak biadoli niż sie rozwijała , lepiej dla polski 3.50


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Powiat łosicki 3,50 z vat, a na innym skupie 10 km dalej ten sam zakład dawał 3,60.

Maciory 2.50.

U mnie pośrednik za lochy płaci 2 zł za kilogram. Kujawsko-Pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto tyle płaci nie słyszałem o takiej cenie 2,50 najniższa za maciory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no wlasnie tez ciekawy jestem... zapewne narazie bez zadnych ruchow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

Michalmeer. na Ukrainie tez są ludzie i chcą normalnie, dobrze żyć niż klepac biedę także trochę zrozumienia dla drugiego człowieka trzeba mieć.


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

3,60 netto/kg na dziś, obniżka do zeszłego tygodnia o 10 gr.  Powiat Ostrzeszowski - południowa wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

Wie ktoś coś, jakiś strajk jest planowany?


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    125

Dzisiaj na skupie 3,4 netto  ;[  -10gr 

Jeden gościu miał śr wagę po 143 kg !!! 

Nie wzieli mu tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

To pewnie będzie musiał sprzedać w cenie macior.


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TommyLee    57

Jak to mozliwe ze jestesmy najwieksza grupa zawodowa "My Rolnicy" i nie potrafimy zorganizowac nawet protestu. Gornikom wystarczyl dzien zeby wyszli na ulice z calymi rodzinami, grupa zawodowa ktora zlokalizowana jest tylko na slasku. Mozemy tylko im zazdroscic.... bo zazdroscic to potrafimy, najbardziej sasiadowi lepszego ciagnika ale nie umiemy sie zjednoczyc dlatego bedziemy tylko narzekac i dokladac do kazdej produkcji, tylko ile jeszcze wytrzymamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

No jak tak będzie to za rok w agro biznesie taki filmik obejrzymy tyle że rok będzie 2016 a nie będą kręcili na skupach a w indywidualnych gospodarstwach


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

Nie potrafimy zorganizować protestu,bo ci którzy powinni być na czele już drugi miesiąc się czają do strajku, no ludzie gdzie my żyjemy. Niedługo czas w pole i będzie jedna wielka lipa. Nasi decydenci przez ten czas nawet nie zwrócili uwagi opinii publicznej na nasz problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

jestem z WLKP i jak najbardziej przyłączam sie do protestu. nawet do warszawy bym pojechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

A może by tak wynająć do Tego Strajku Górników ??? Byśmy się złożyli żeby im zapłacić. Przecież cokolwiek chcą to dostają albo nawet więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba8080    1

bo za górnikami stanie cala polska a na rolnika się miasta wypną bo dostajemy dopłaty i myślą za to są wielkie kokosy dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

skonczy sie tu wkoncu pierdolenie o gornikach ? chcialbym znac ceny swin po to tu zawsze wchodzilem a teraz bez sensowne dyskusje ;/

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/francja-uzyskala-czesciowe-zniesienie-rosyjskiego-embarga-na-wieprzowine,55106.html no prosze..... jeszcze troche i mnie jasny ch*j strzeli i chyba nie tylko mnie?!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik2    12

moim zdaniem wcale nie musi to być zła informacja lepiej niech pchają świnie do Rosji jak do nas inaczej cała Europa udusić się od nadmiaru wieprzowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychrol    171

Kiedyś była mowa że Rosja chce importować loszki z Francji chyba. Ciekawe czy to nie o to chodzi im przypadkiem a później embargo wejdzie znów i pozamiatane. Unia Europejska to jeden wielki pic na wodę. Unia to jedność państw. Taaa na obrazku chyba. Rosja co chce to dostaje jak palcem kiwnie. Polska namąciła najwięcej i dostanie za to po d*pie. Zapraszam wszystkich którzy popierają PO i PSL na nadchodzące wybory i niech ich popierają dalej. A co do ceny to 3,5 zł spedówka powiat rypiński, +10 gr przy większej ilości na spędzie. przy odbiorze z gospodarstwa 20-30 groszy w gorę oczywiście przy większej partii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj